News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

Ahrefs vs ?

Started by Celikpena, July 02, 2018, 06:35:54 AM

Previous topic - Next topic

Celikpena

Arkadaşlar rakip sitelerin datalarını toplama da ahrefs gibi çok kaliteli başka siteler daha önerecek arkadaşlarımı dikkatlice anlattıklarını takip edeceğim. Ahrefs ile güzel işler çıkarabilme imkanı var. 404 linler vs bildirmesi o linklere yeni çalışmalar yapılması gibi seo açısında önemli işlere imza atılabiliyor. Yalnız anahtar kelimelerde biraz sıkıntı çıkarıyor web in derinliklerine indikçe bu konuda en iyi anahtar kelime aracı da önerebilirseniz sevinirim. Herkese kolay gelsin.

swerty111

Ahrefs dışında kaliteli bir site bulmak çok zor. Fakat yine de Semrush'a göz atabilirsiniz.

Celikpena

Teşekür ettim. Semrush fena değil ama bir ahrefste değil. Keyword aracı olarak KWfinder ın sağladığı datalar hakkın şüpheleniyorum. Kullanan var mıdır acaba? Ahrefs'te arama hacmi aylık 50 olan kelime  KWfinder da 800 çıkıyor.

swerty111

Quote from: Celikpena on July 08, 2018, 10:28:36 AM
Teşekür ettim. Semrush fena değil ama bir ahrefste değil. Keyword aracı olarak KWfinder ın sağladığı datalar hakkın şüpheleniyorum. Kullanan var mıdır acaba? Ahrefs'te arama hacmi aylık 50 olan kelime  KWfinder da 800 çıkıyor.

Genelde KWfinder'in verilerinin çoğu kişide yanlış çıktığını duydum. Keyword aracı olarak pek güvenmeyin diyorlar ama kişisel olarak herhangi bir deneyimim olmadı.

Celikpena

Arkadaşlar bir soru yöneltsem. Adwords te anahtar kelimelerin rekabeti yüksek ya da düşük yazar bu alanın bizim için organik anlamda birşey ifade etmesi gerekiyor mu?
Yani bir kelimeye çalışacağım, ahrefs bana zorluk puanı 1 veriyor fakat adwords rekabeti yüksek gösteriyor.  Bu konuda fikri olan herkesten bilgi bekliyorum .

Tezcaner

Ahrefs bir siteyi bu siteyi imcelemem için bana da lazım arkadaşlar. Nasıl alırız?

swerty111

Quote from: Tezcaner on August 12, 2018, 04:13:37 PM
Ahrefs bir siteyi bu siteyi imcelemem için bana da lazım arkadaşlar. Nasıl alırız?

Ahrefs üzerinden kredi kartınızla deneme sürümü alabiliyorsunuz. Daha sonra deneme süreniz bitmeden önce kart bilgilerinizi siteden kaldırırsanız ücret ödememiş olursunuz

Celikpena

Bilginiz var mı biliyorum ama ahrefste üyeliğik bittiğinde anahtar kelime aramaları devam ediyor . günlük 3 site takibi bakılabiliyor.

bipixel

Ahrefs , Semrush , Moz ve Seomonitor kullanabilirsin dostum. Trafiğini arttırmak için hxxp:oguzhantemiz.com/etkili-seo-teknikleri/ [nonactive] adresini ziyaret edebilirsin.
hxxp:www.menapay.io [nonactive]

takipçi

Tek site içinse ücretsiz yardımcı olabilirim.

alidolu

Ben Moz Link Explorer kullanıyorum. Tavsiye ederim.

uygar

ahrefs ücretlendirmesi çok yüksek değil mi? bunu aramızda düzenli kullanan var mı? en önemli özelliğini rica edersem yazabilir mi?

Advertisement: