SMF 2.1 Açılır Kapanır Alt Bölümler ve ileti ve Konu sayısı Yeni Çalışmam

Started by Seyit replikacep.com, January 08, 2019, 10:26:14 AM

Previous topic - Next topic

Seyit replikacep.com

Smf  2.1 için  geliştirdigim  bir moddur  Font Awesome Icons  Kullanılmıştır

made by www.replikacep.com

Version: 2.1 Date 2019

Compatibility: SMF 2.1 RC1

*Add new look for smf 2.1 RC 1

2.1  için  yaptım modu

mod tarafımdan yapılmıştır  :)

Modu indirmek  için  : Smf.gen.tr adresini ziyaret edin

MOD : default Temaya  göre tasarlanmıştır   renkler ve  iconları dileyen istedigi temaya göre degiştirebilir   çok az php ve css  bilmeniz yeterli  renkleri ve  butonu saga yada sola  kaydırmak için

örnek :  index.css de modu yükledikten sonra bul 

.dropbtn {
    background-color: #557ea0;
    color: white;
    padding: auto;
    font-size: 14px;
    border: none;
    cursor: pointer;
    border: 1.5px solid #d1994c;
    margin-left: auto;
    margin-right: auto;
    margin-top: auto;
}

aşadakilerle  oynayın

örnek :margin-left: auto;  yerine  margin-left: 60px; yaparsak  buton  saga  dogru kayar

yukarı  kaydırmak için : margin-top: auto; yerine   margin-top: -10px; yapın

Görseller

7

mobilde  gizlemek istiyorsanız  icon ları

responsive.css de  bul

@media (max-width: 480px) {

altına ekle

.fa-comments-o:before{display: none; }
.dropdown-content a {

color: #557ea0;
  padding: 12px 16px;
  text-decoration: none;
  display: block;
  font-family: "Tahoma", sans-serif;
  font-weight: bold;
  line-height: 1.5em;
  margin-left: 2px;

}

bu yukarıa verdigim bir örnek tir

buton  büyük diyorsanız

index.css de  bul

.dropbtn {
    background-color: #557ea0;
    color: white;
    padding: auto;
    font-size: 16px;
    border: none;
    cursor: pointer;
    border: 1.5px solid #d1994c;
}

font-size: 16px;  bunu  13 yapın buton küçülür

Emre A.

Seyit replikacep.com

Evet eminim hayirdir bunu nasil dersin  2 gunum gitti bunu yapmaya sahitlerim var inanmiyorsan  ön yargili yaklasma okadar emek verdim paylastim  hata bendeki paylasiyorum kendim kullansam daha iyi

Sahitlerim turantula gecitli  palandus var bide bu arkadaslarinda takildigim yerde yardimlari oldu

Sor bakalim arkadaslara kim yapmis  bu modu kafana gore eminmisin diyorsun

PALAUDIS

Quote from: Emre Y. on January 09, 2019, 07:40:16 PM
@Replikacep , bunun sana ait olduğuna emin misin?

Mesela ben eminim. Çünkü bir kaç yerine yardım ettim.

Siz 2.1 RC1 sürümü çıktığı anda çıkaracağım gelişmiş temayı görünce de siz mi yaptınız diye soracakmısınız? Merak ettim

Snrj

Seyit replikacep.com

Senden kopyalayan serefsiz olsun tamammi  2 gun ugrastim bunu yapmaya  herseyi kendinin sannediyorsun snrj

En buyuk yeminleri ederim   snrj senin  karnin istemiyor tabiki ee bi ara sen biliyosun diye  hocam diyorduk 7 yillik tecrube biseyler ogretti bizede

Ama ben senin gibi su benim benim kaprisi hic yapmadim

Bunu egerki senden kopyaladiysan konularindan vs benden adi serefsiz yok tamam mi

Seyit replikacep.com

https://webtiryaki.com/index.php?topic=83.0
Yanitlarimi okuyun snrj  https://webtiryaki.com/index.php?msg=146
Gecitli hocamin oradaki ve gen .tr de ki konularimi okuyabilirsin mobildeyim yoldayim su an eve gecince nereden aldigimi nasil yaptigimi tek tek isbatliyacagim  snrj   

Seyit replikacep.com

https://www.w3schools.com/howto/howto_js_dropdown.asp

Bu calismayi aldigim yer  buradaki systemi uyguladik  eee sendenmi almisiz snrj  :d

Daha denil istiyorsan sunarim snrj  smf yi birakacaksan denil sunacagim

Edit : su anda uzun yoldayim arabayi saga cektim cvp yaziyorum nevsehirden kayseriye geliyorum allah kismet ederse  gelince pc ye  gecip
Sana daha cok cvp verecegim snrj

PALAUDIS

Snrj hala smfmodda bıtaktığımız gibi... ben bilirim ben yaparım edası ile yoluna devam ediyorsun ve benim gördüğüm kadarı ile aynı yerde sayıyorsun aferim sana...
Bootstrap veya Font icon sistemlerini de sen kattın değil mi smf sistemlerine?

Polemiğe giren yok. Sitede konuda yazılanlar falan belli. Kimseye kendimizi kanıtlamaya ihtiyacımızda yok. Benim duruşum da bellidir yaptığım işlerde ortadadır.

Snrj

Quote from: PALAUDIS on January 10, 2019, 05:38:20 AM
Snrj hala smfmodda bıtaktığımız gibi... ben bilirim ben yaparım edası ile yoluna devam ediyorsun ve benim gördüğüm kadarı ile aynı yerde sayıyorsun aferim sana...

Polemiğe giren yok. Sitede konuda yazılanlar falan belli. Kimseye kendimizi kanıtlamaya ihtiyacımızda yok. Benim duruşum da bellidir yaptığım işlerde ortadadır.
ben kimseye kendimi kanıtlamaya çalışmıyorum ve fontikonlarınu veya bootsrap ben ekledim diyede iddaam yok zaten w3school da hepsi var
benim replika gibi şahıslara tahammülüm yok emek hırsızlığı yapan kendi hostundaki bir sitenin veritabanını bile çalmaktan çekinmeyen şuan sitesinde bile benim temaları kullanıp https://www.replikacep.com/ temadaki copright linklerini kendine göre değiştien bir şahısa neden hoşgörü gösterecem
sende palaudis böyle bir şahısın yanındaysan daha ne diyeyim bende seni tanıyamamışım demekki

Seyit replikacep.com

Quote from: Snrj on January 10, 2019, 05:47:47 AM

ben kimseye kendimi kanıtlamaya çalışmıyorum ve fontikonlarınu veya bootsrap ben ekledim diyede iddaam yok zaten w3school da hepsi var
benim replika gibi şahıslara tahammülüm yok emek hırsızlığı yapan kendi hostundaki bir sitenin veritabanını bile çalmaktan çekinmeyen şuan sitesinde bile benim temaları kullanıp https://www.replikacep.com/ temadaki copright linklerini kendine göre değiştien bir şahısa neden hoşgörü gösterecem
sende palaudis böyle bir şahısın yanındaysan daha ne diyeyim bende seni tanıyamamışım demekki

Korkma kendi temam hazir bidaha senin temalarina bulasmam snrj
Adam olsan linkini kaldirmayiz  snrj

Mehmete de aynisini yaptin  sitende smf.gen.tr yazdik sohbette mehmetinde benimde uyeligimi banladin snrj gecmisi actirma

Snrj sana kimsenin ihtiyaci kalmadi anlamiyormusun benim ihtiyacim hele hic kalmadi  snrj karni istemez adam seni veri tabanini calmisiz bide hahaha  konu kirliligi yapma snrj

Not : sen benim dusmanimsin srj senden gicik kapiyorum bunu bil

PALAUDIS

Quote from: Snrj on January 10, 2019, 05:47:47 AM

Hostundan veri tabanı çalmak nedir 🤣
Server sahibi mi bu adam?
Modlar, kodlar birbirine benzer bu sistemde hala öğrenemediysen bir şey diyemem. Tema olayına girince herkes bilir ki bu camiada herşey birbirinden alıntıdır. Farklı sistemlerden alıp birebirini yapan ben gibi bir kaç kişi var zaten hepiniz biliyorsunuz. Tema senin ise hemen siler bende yenisini yazarım problem değil. Ama eski sitem duruyor arka planda senin sitene girip oradakileri karşılaştırsam en az 10 tane benzer bulsam çıkıp burada bunları senin gibi aleni yazsam neler yaparsın merak ediyorum. Smfmod sitesindeki bölümümden alıntı kaç modifikasyon var her sitede anlatamam. 2.1 tam sürümü beklediğim için hiç.bir yerde aktif olmamam takip etmiyorum anlamına gelmez. Yokluğumda burada bile konularımdan alıntı yapılıp yayınlandığını gördüm ne diyim! Ki bazı 2.1 entegreleri bile dikkatimi çekti.
2.1 sürümü ile smfye farklı şeyler katacağım bunların kadroları bile şaşıracak. Ama hala eksikleri var. Düzeltemezlerde!

Snrj

senin aramana gerek yok buyur
http://smf.konusal.com/index.php?topic=165.msg424#msg424
http://smf.konusal.com/index.php?topic=419.msg1075#msg1075
kodlama veya alıntı diye yazılmış

hostundan veritabanı çalma olayına gelince ben bir süre bu şahsın hostunda sitemi barındırdım ozmn çalmış 1 sene sonra yollar ayrılınca bu bizim veritabanını kullanıp freehostta site açmışlığı var

benim derdim bu şahısa güvenip sitesinde düzenleme yaptıracak ve bilgilerini teslim edecek arakadaşları uyarmak

neyse daha fazla yazıp uzatmaya gerek yok

Seyit replikacep.com

Quote from: Snrj on January 10, 2019, 06:08:39 AM
senin aramana gerek yok buyur
http://smf.konusal.com/index.php?topic=165.msg424#msg424
http://smf.konusal.com/index.php?topic=419.msg1075#msg1075
kodlama veya alıntı diye yazılmış

hostundan veritabanı çalma olayına gelince ben bir süre bu şahsın hostunda sitemi barındırdım ozmn çalmış 1 sene sonra yollar ayrılınca bu bizim veritabanını kullanıp freehostta site açmışlığı var

benim derdim bu şahısa güvenip sitesinde düzenleme yaptıracak ve bilgilerini teslim edecek arakadaşları uyarmak

neyse daha fazla yazıp uzIya gerek yok

Hehe snrj senin yedegini calmis olsam simdi dowlond sitelerinde indir linkini gormus ve denil sunmus olurdun snrj  senin yuzunden gittigim yoluda zehir ettin snrj
Temamdaki linki kaldirdi diyorsun daha öncede bunu yanitladim haha bozuk kaset gibi basa sariyorsun   bi konuda yine belirtmistim temandaki linki bilerek kaldirdigimi soylemistim
Yaf arkadas yemin ediyorum  senin gibi adam hayatimda gormedim
Ben bilirim ben yaparim benim bu mod benim temam  hayret edilecek insansin 
Senin esegin kancik snrj  vallahi yoldan gelemicegim senin yuzunden kaza yapacagim yanimda abim var  niye durmadan duruyorsun diyor  senin yuzunden yol zehir oldu aferin snrj karnin agriyosa aspirin ic snrj

Not : yaptigim modda haksiz olunca konuyu carpitiyorsun hani senin modundu neden konuyu carpitiyorsun snrj  hadi isbatlasene  senin modun oldugunu konuyu carpitma emre arkadasada gazi vermissin replikacwp senmi yaptin bu modu diye yazdirmissin bunu senden baskasi yapmaz cunki

PALAUDIS

Bende bulunan bilgileri görsen aklın şaşar emin ol. Sitesini yaptığım herkesin bende yedeği vardır. Çünkü ben yerelde çalışırım. Bunuda herkes bilir zaten. Yapıyı tam olarak görmek için db yedeği zaten muhakkak şart. 20 tane mod var sitede ve tek tek kimse için mod düzenleyip kuramam 2 saat. Olaya bu yönle bakmadığını farzediyorum...

Bak ne güzel kendin bulup yayınlıyorsun benden alıntıları ne mutlu. Ama tema içeriklerinden tut bir çok moda kadar isimsiz geçiren. Hatta yeni bir mod yapıp satan! Sonrada ortadan kaybolanlar var. Lisans sistemini heriflere anlatıyorum kalkıp modu dahi bana satmayı düşünüyorlardı.ama şimdi ortalarda yoklar. 2.1 tam sürüm çıksın gene ortaya atılır hoş kim alır modlarını artık bilmem ama gene enayi bulur muhakak...

Neyse tema senin ise siler ben bir tema yazdım zaten 2.1 RC1 için 2 haftaya bitmiş olur iyice yükler geçeriz sıkıntı yok.

Ben nasılsa geri döndüm. Gelişmiş temalar hariç Seosundan diğer modifikasyonlarına kadar artık smfde her şey ücretsiz olacak!

ramooo19

Quote from: PALAUDIS on January 10, 2019, 03:41:44 AM

Siz 2.1 RC1 sürümü çıktığı anda çıkaracağım gelişmiş temayı görünce de siz mi yaptınız diye soracakmısınız? Merak ettim

aynen bu çalışma için  2 gün uğraştı tasarım için bizdende fikir aldı

Seyit replikacep.com

Quote from: ramooo19 on January 10, 2019, 07:07:31 AM
Quote from: PALAUDIS on January 10, 2019, 03:41:44 AM

aynen bu çalışma için  2 gün uğraştı tasarım için bizdende fikir aldı

Arkadaslar sahit olarak sizde olmasaniz bu snrj beni hirsiz edecekti  iyikide modu yaparken  önerilerinizi almisim
Gercekleri soyleyip benim davamda hakli oldugumu isbatladiginiz icin tesekkur ederim

Seyit replikacep.com

Quote from: PALAUDIS on January 10, 2019, 07:02:22 AM
Bende bulunan bilgileri görsen aklın şaşar emin ol. Sitesini yaptığım herkesin bende yedeği vardır. Çünkü ben yerelde çalışırım. Bunuda herkes bilir zaten. Yapıyı tam olarak görmek için db yedeği zaten muhakkak şart. 20 tane mod var sitede ve tek tek kimse için mod düzenleyip kuramam 2 saat. Olaya bu yönle bakmadığını farzediyorum...

Bak ne güzel kendin bulup yayınlıyorsun benden alıntıları ne mutlu. Ama tema içeriklerinden tut bir çok moda kadar isimsiz geçiren. Hatta yeni bir mod yapıp satan! Sonrada ortadan kaybolanlar var. Lisans sistemini heriflere anlatıyorum kalkıp modu dahi bana sIyı düşünüyorlardı.ama şimdi ortalarda yoklar. 2.1 tam sürüm çıksın gene ortaya atılır hoş kim alır modlarını artık bilmem ama gene enayi bulur muhakak...

Neyse tema senin ise siler ben bir tema yazdım zaten 2.1 RC1 için 2 haftaya bitmiş olur iyice yükler geçeriz sıkıntı yok.

Ben nasılsa geri döndüm. Gelişmiş temalar hariç Seosundan diğer modifikasyonlarına kadar artık smfde her şey ücretsiz olacak!

Aynen kardesim rc ciksin zaten temamiz hazir    alper bey sizde olmasaniz bu adam sahte denillerle  beni karalicak  resmen daha iyikide modu yaparken sizden takildigim yerde yardim istemisim yoksa mod snrj sahiplenecekti  2 gunum  dalga gecilmis  gibi harcanacakti bos yere

Snrj

@pala
sitenin veritabanını alıp onunla site açması normal yani

@replik
sen kendinin nasıl biri olduğunu çok iyi biliyorsun... burdaki insanları kandırabilirsin... bir gün onlarda anlar ama iş işten geçmiş olur
sırf senin gibi insanlar var diye bu siteye bile giresim gelmiyor

anlaya sivrisinek saz anlamayana davul zurna az

tarantula901

Ben her zaman hakli olanin yanindayim.

Tekyurek açılır kapanır mod için uğraşmadığını görsem diğer şahısı haklı görürdüm ama öyle değil.

Bu modu yaparken yaşadığı javascript kodundaki hatayı düzelttim. Sizin mod kullansaydı bu şekilde bir sorun olmazdı sanırım hata diğer kategorilere tıklayınca tek alt kategori gözüküyordu onuda ben çözdüm yani gözümle görmesem sizi hak vereceğim ancak

Şuçladığınız kişiden önce aynaya bakın bence

Nchat modunu düzenleyip kendi sitenizde ben yaptım diye paylaşan kim acaba.

En önemliside sizin mod butonun üzerine gelince açılıyor tekyürekteki ise tıklayınca açılıyor bu kanıt yeter size sanırım.

Yok bu fikri ben buldum başkası kullanamaz diyorsan ozamaan başka kapıya smf sana göre değil

Advertisement: