Güzel bir WebMaster sitesi açmayı düşünüyorum

Started by PowerKing0687, March 01, 2019, 02:55:33 PM

Previous topic - Next topic

PowerKing0687

Güzel bir WebMaster sitesi açmayı düşünüyorum. Şu ankilerin aksine daha temiz olacak. Şu ankiler kullanıcı yasaklamaktan, her kullanıcıdan bir şeyler koparmaktan başka bir şey bilmiyor. Kategori ve bölümleri hazırladım. Bölümü olmayan konular, belli bir bölümde yoğunlaştıktan sonra, o konulara ait bölüm açılacak. Yani rastgele bölüm açılmayacak. Elimde beş karakterli .com ile biten güzel bir domain var. Sadece Ankara'dan olan birkaç tecrübeli ortak arıyorum. XenForo kurulacak. Forum kuralları, gizliliği vs. hep hazır. Localhostta hazırladım her şeyi.
"Hayal ettim, hayalimin önündeki manileri tespit ettim. Manileri kaldırdığımda, hayalim kendiliğinden gerçekleşti."
-Mustafa Kemal Atatürk

{••тєηηιѕєя••}

Ankara'dayım ancak bu tür bir içerik artık piyasa koşullarını karşılamıyor. Ben webmasterim ben yazılımcıyım diye ortalıkta gezenlerin %90'ı wordpress arkasında durup sırtını wordpress'e yaslayanlardan ibaret, kalan %10'un da yarısı diğer hazır yazılımları kullanıyor kalanlarda bu koşullara rağmen ayakta durmaya çalışıyor. Şuan sunucu kiralama, hosting, domain vs. işleri yapan özel bir firmada çalışıyorum ve öyle yazılımcılar webmasterler görüyorum ki hergün OOOooof diyip geçiyorum. Umarım başarılı olursun, bahsettiğin şekilde iyi bir iş çıkartırsın.
Yaramın üstünde yürümeyi öğretti bana celladın bıçağı...
Yürümeyi, hem de yorulmadan yürümeyi...
Direnmeyi öğretti...
Direnmeyi..

• Dünya Alem Burada
• Elektronik ve Bilişim Dünyası

PowerKing0687

İyi bir iş çıkaracağıma eminim. Sadece tek olmaz. Şu an 2 adet wp blog sitem var. Özelden yolluyorum. Bu arada kamu çalışanıyım.
"Hayal ettim, hayalimin önündeki manileri tespit ettim. Manileri kaldırdığımda, hayalim kendiliğinden gerçekleşti."
-Mustafa Kemal Atatürk

gecitli

Forum ruhu paylaşima dayanir neye yonelik site actiysaniz o konuyla ilgili paylaşim lar yapma dusturu kaldiki webmaister,lik geniş bir alan her konuya hakim bir webmaisterin olma olasiliği yok.
http://www.webtiryaki.com
webmaster forumu
Free & Premium Responsive Themes for SMF.

PowerKing0687

Geçitli kardeşim. Bazı kişiler ve bazı tecrübeli kişiler yeni bir ortam arayışında olup, o ortama adapte olma ve paylaşım yapma arayışındalar. Ben her şeyi biliyorum demiyorum. Zamanla konular girilir, yardımlar istenir, destek isteyenlere bildiklerimiz aktarılır, bilmediklerimizi araştırıp öğrenerek destek çıkılır, böylece bizim de tecrübemiz artsr. Extra blog yazıları yayınlarız. Her şey bir anda olacak diye bir şey de yok. Birden değil de, ileriye yönelik düşünecek kişiler lazım. Sırf kazanç olarak değil  hobi sevk amacıyla bakmak lazım.
-Mustafa Kemal Atatürk

gecitli

aynen katiliyorum bir tavsiye yabanci diliniz varsa language seceneği koyarsaniz başari şansiniz dahada artar ornek site türkc ama india adan mesaj atiyor https://webtiryaki.com/index.php/topic,127.0.html
http://www.webtiryaki.com
webmaster forumu
Free & Premium Responsive Themes for SMF.

PowerKing0687

Zamanla her şey hallolur. Şimdilik ortak bulup xenforo satın alıp siteyi açmak. Smf'nin kendinde seo olsa hemen açacağım da, seo yok. Bu bakımdan xenforo düşündüm ve tek başıma satın alamam.
-Mustafa Kemal Atatürk

Pikselizasyon

Maalesef bu iş forumu açmakla bitmiyor. Henüz forum scriptini alacak bir bütceniz bile yokken hiç bulaşmamanızı şiddetle tavsiye ederim.

Quote from: {••тєηηιѕєя••} on March 02, 2019, 06:33:14 AM
Ankara'dayım ancak bu tür bir içerik artık piyasa koşullarını karşılamıyor. Ben webmasterim ben yazılımcıyım diye ortalıkta gezenlerin %90'ı wordpress arkasında durup sırtını wordpress'e yaslayanlardan ibaret, kalan %10'un da yarısı diğer hazır yazılımları kullanıyor kalanlarda bu koşullara rağmen ayakta durmaya çalışıyor. Şuan sunucu kiralama, hosting, domain vs. işleri yapan özel bir firmada çalışıyorum ve öyle yazılımcılar webmasterler görüyorum ki hergün OOOooof diyip geçiyorum. Umarım başarılı olursun, bahsettiğin şekilde iyi bir iş çıkartırsın.

Sizi de yıllardır hayret ile takip ederim :) En çok çevrimiçi olanlar listesinden ne zaman inmeyi düşünüyorsunuz acaba? :)

PowerKing0687

Pikselizasyon, bütçenin olup olmadığını nereden biliyorsun? Hiç bütçem yok dedim mi? Anında alırım, amacım ortak bulmak. Bütçe bahane.
-Mustafa Kemal Atatürk

{••тєηηιѕєя••}

Quote from: Pikselizasyon on March 02, 2019, 03:15:54 PM
Sizi de yıllardır hayret ile takip ederim :) En çok çevrimiçi olanlar listesinden ne zaman inmeyi düşünüyorsunuz acaba? :)
Hayırlısı diyelim, smf resmi sitesi kapandığında bende orada görünmem. :)
Yaramın üstünde yürümeyi öğretti bana celladın bıçağı...
Yürümeyi, hem de yorulmadan yürümeyi...
Direnmeyi öğretti...
Direnmeyi..

• Dünya Alem Burada
• Elektronik ve Bilişim Dünyası

PowerKing0687

-Mustafa Kemal Atatürk

ℓσяєиz

Güzel bir fikir katılmakta isterim ancak gerek iş olsun gerekse sosyal hayat olsun yoğunluğumdan dolayı ben arka planda üye olarak destek verebilirim.

kullanmadığım ama anısından dolayı sakladığım webciler.net domainim var kullanmak isterseniz

Barış Dokumacı

MY THEMES

The greates enemy will hide in the last place you would ever lock..

tatoline

R10 aslında bu ihtiyacı gayet güzel karşılamıyor mu? Böyle bir açık olduğundan pek emin değilim

uygar

Quote from: PowerKing0687 on March 01, 2019, 02:55:33 PM
Güzel bir WebMaster sitesi açmayı düşünüyorum. Şu ankilerin aksine daha temiz olacak. Şu ankiler kullanıcı yasaklamaktan, her kullanıcıdan bir şeyler koparmaktan başka bir şey bilmiyor. Kategori ve bölümleri hazırladım. Bölümü olmayan konular, belli bir bölümde yoğunlaştıktan sonra, o konulara ait bölüm açılacak. Yani rastgele bölüm açılmayacak. Elimde beş karakterli .com ile biten güzel bir domain var. Sadece Ankara'dan olan birkaç tecrübeli ortak arıyorum. XenForo kurulacak. Forum kuralları, gizliliği vs. hep hazır. Localhostta hazırladım her şeyi.

hayırlı olsun inşallah başarılı olursun

uygar

Quote from: tatoline on March 17, 2019, 08:12:04 AM
R10 aslında bu ihtiyacı gayet güzel karşılamıyor mu? Böyle bir açık olduğundan pek emin değilim

Sizce karşılıyor mu? valla üye olmak yıllarını alıyor insanların

PowerKing0687

r10 ve wm aracının üye yasaklamaktan başka yaptığı bir şey yok. Üye olmak ayrı dert, üye olduktan sonrası ayrı dert. İşlerine gelmeyeni anında yasaklarlar, premium üyelik almayanı yasaklarlar, premium alanı da yasaklarlar. Yasaklanan üye tel numarası sebebiyle tekrar üye olamaz. Bunlar nasıl destek yeri? Boş, beleş, terbiyesiz, adaletsiz yetkilileri olan yerler.

Adam gibi ortak halen bulamadım. Paraya pula tapmayan, her şeyden kazanç sağlamaya çalışmayan, bir işe kazanç odaklı bakmayan, bir işi zevk amacıyla yapan biri yok şu piyasada.

Çok güzel bir domain var, xenforo alınıp site kurulacak, bu kadar. Sonrasında çaba sarf etmek gerek. Yürekli bir ortak bulamadım. Smf'de kurardım yalnız seo ve birçok özelliği kapsamıyor. Destek sitesi bile pasif. Betadan kurtulan 2.1 RC1 sürümü hakkında bile bilgi yazmamışlar. Yuh. İlgisizliğin bu kadarı.
-Mustafa Kemal Atatürk

tarantula901

Quote from: PowerKing0687 on March 28, 2019, 02:22:42 AM
r10 ve wm aracının üye yasaklamaktan başka yaptığı bir şey yok. Üye olmak ayrı dert, üye olduktan sonrası ayrı dert. İşlerine gelmeyeni anında yasaklarlar, premium üyelik almayanı yasaklarlar, premium alanı da yasaklarlar. Yasaklanan üye tel numarası sebebiyle tekrar üye olamaz. Bunlar nasıl destek yeri? Boş, beleş, terbiyesiz, adaletsiz yetkilileri olan yerler.

Adam gibi ortak halen bulamadım. Paraya pula tapmayan, her şeyden kazanç sağlamaya çalışmayan, bir işe kazanç odaklı bakmayan, bir işi zevk amacıyla yapan biri yok şu piyasada.

Çok güzel bir domain var, xenforo alınıp site kurulacak, bu kadar. Sonrasında çaba sarf etmek gerek. Yürekli bir ortak bulamadım. Smf'de kurardım yalnız seo ve birçok özelliği kapsamıyor. Destek sitesi bile pasif. Betadan kurtulan 2.1 RC1 sürümü hakkında bile bilgi yazmamışlar. Yuh. İlgisizliğin bu kadarı.

yanılıyorsunuz bazı konularda hiç kimse durduk yere banlanmaz sitenin kurallarına uymazdan banlanırsın.

Benim anlamadığım şey smfyi gömüyorsunız ancak ekibi burada arıyorsunuz. İlginç

Advertisement: