News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Webmaster sitemi smf kurmaya karar verdim

Started by PowerKing0687, April 03, 2019, 08:43:48 AM

Previous topic - Next topic

PowerKing0687

Webmaster sitemi smf son sürüm kurmaya karar verdim. Sizce doğru mu yanlış mı yapmışım?
"Hayal ettim, hayalimin önündeki manileri tespit ettim. Manileri kaldırdığımda, hayalim kendiliğinden gerçekleşti."
-Mustafa Kemal Atatürk

{••тєηηιѕєя••}

Kişisel zevkler pek tartışmaya açık bir konu değil bence. Bu sebeple bana göre burada yer alıyorsa bu konu başlığı SMF kurulması gerekirdi, diğer konunuzda belirttiğiniz bir forum scripti kullanacaksanız o siteye ait forumlarda paylaşmalısınız. Smf kurulumunun ardından forumu kendiniz tamamen kişiselleştirmelisiniz ki bir ayrıcalığınız olduğu görülmeli ve sitenize gelen kişi smf yi gördüğünde etkisinde kalmalı ve sitenizden fayda görebileceğini düşünmelidir. Kişisel düşüncem bu şekilde.
Yaramın üstünde yürümeyi öğretti bana celladın bıçağı...
Yürümeyi, hem de yorulmadan yürümeyi...
Direnmeyi öğretti...
Direnmeyi..

• Dünya Alem Burada
• Elektronik ve Bilişim Dünyası

PowerKing0687

"Hayal ettim, hayalimin önündeki manileri tespit ettim. Manileri kaldırdığımda, hayalim kendiliğinden gerçekleşti."
-Mustafa Kemal Atatürk

gecitli

kendi söküğünü dikmek diye bir ata sozü var smf den anliyorsaniz tabikide ama sadece takipci iseniz hic bulaşmayin.
http://www.webtiryaki.com
webmaster forumu
Free & Premium Responsive Themes for SMF.

PowerKing0687

Geçitli, senin webtiryaki sitene baktım ve vazgeçtim. Smf wm sitesi gelişmiyor. Xen en mantıklısı. Ortak olalım, açalım şu siteyi.
-Mustafa Kemal Atatürk

gecitli

Quote from: PowerKing0687 on April 04, 2019, 01:25:52 AM
Geçitli, senin webtiryaki sitene baktım ve vazgeçtim. Smf wm sitesi gelişmiyor. Xen en mantıklısı. Ortak olalım, açalım şu siteyi.
Sizin sorununuz bu işte iki sitemden birinde IPB kurulu digerinde XenForo bir ayda 16 kez günceleme yapan XenForo hergün yeniden düzenleme yapmak zoruda kalinan benim icin beşpara etmez bir sistem IPB desen neyse derimki vatandaş anliyor Benim smf yi kulanmamin nedeni smf de yapamayacağim hic bir şey yok diğerleri oylemi her eklenti parali başkalarinin küreğiyle kayik yüzdurup sonrada webmaisterim diye hava atacağiz yok ben almayayim ben size bir teklif yapayim domain den tutun hangi cms yi istiyorsaniz tamamini ben alacağim siz sadece yazarlik(mekale yazarliği) yapin yeter butun gelir yari yariya ama bunun icin şartlarim var iki dil bilmek(en az 1 dil ingilizce almanca orneğin) azami 3 yazilim diline sahip olmak türkce diline hakim olmak (benim gibi türkceyi katletmemek) (benim ekibimde bunlari karşilayan arkadaşlarimda var onlarla birlikte) eğer bunlari karşilaya bilirseniz sizinle bir proje yapa biliriz.
webmaster forumu

PowerKing0687

:D hadi kolay gelsin. Senin ekibin sayesinde siten çok gelişmiş. tebrikler.
-Mustafa Kemal Atatürk

gecitli

Quote from: PowerKing0687 on April 04, 2019, 03:34:00 AM
:D hadi kolay gelsin. Senin ekibin sayesinde siten çok gelişmiş. tebrikler.

Sanirim sizin başka sorunlariniz var zayılanları anlamamak gibı?
webmaster forumu

PowerKing0687

-Mustafa Kemal Atatürk

bFeeL

Quote from: gecitli on April 03, 2019, 11:08:22 AM
kendi söküğünü dikmek diye bir ata sozü var smf den anliyorsaniz tabikide ama sadece takipci iseniz hic bulaşmayin.

Kesinlikle! Performans, stabillik vs vs... her noktada süper fakat tema hatalarında yada çeşitli sorunlarda maalesef ki kendi kendinize yardımcı olmak zorunda kalıyorsunuz.

PowerKing0687

Vazgeçtim arkadaşlar. Smf artık güven vermiyor. Başka bir projem var. Biraz para biriktirmem gerek.
-Mustafa Kemal Atatürk

Advertisement: