XenForo Satın aldım

Started by PowerKing0687, April 19, 2019, 07:11:48 AM

Previous topic - Next topic

PowerKing0687

XenForo Satın aldım. Yıllardır SMF kullanıcısı olarak XenForo'ya geçince, eşekten inmiş at'a binmiş gibi oldum :D
"Hayal ettim, hayalimin önündeki manileri tespit ettim. Manileri kaldırdığımda, hayalim kendiliğinden gerçekleşti."
-Mustafa Kemal Atatürk

GökTuğ

Tebrikler de, SMF'yi ezmenin en anlamı var. Git bu sözü satın aldığın betiğin destek sitesine yaz.

Antes

Kuyruk acınız çok taze galiba, gidip az daha XF kurcalayın belki geçer.

Seyit replikacep.com

Quote from: PowerKing0687 on April 19, 2019, 07:11:48 AM
XenForo Satın aldım. Yıllardır SMF kullanıcısı olarak XenForo'ya geçince, eşekten inmiş at'a binmiş gibi oldum :D

Sen gecenlerde siteme uye olup xf gec diye pm atmistin :)  bak demekki bana gec demene gerek yokmus  herkes kendi kararini verebiliyormus  o degilde ing bolumunde gereksiz yere konusmalardan dolayi  konuyu kilitlediler :)
Smf yi sevmiyor olabilirsin    xfo  satin almissin  hayirli olsun
Umarim verdigin paraya deger  :D   

PowerKing0687

Yarası olan gocunur arkadaş. Kötü bir şey demedim. Aynen ilk mesajımda olduğu gibi bir his oldu. Yıllardır smf kulandım. Daha önce de belirttim, siz unutuyorsunuz. Smf'yi seviyorum ve halen takipteyim. Daha önce de demiştim, Kendinden (modsuz) Seo ve gelişmiş bir profil sayfası olmadığı için MECBUR xen almak zorunda kaldım. İlk forumumu ve sonraki forumlarımı smf açtım, hatta localde sadece kendime birkaç küçük mod yaptım. Yerli yerinde bir forum; yalnız yıl oluş 2019, seosuz forum sistemi mi kalmış? Yani ne desem hep ters tepki alıyorum. Nedendir bu hazmedememezlik? Smf'nin sadece şunlara ihtiyacı var.

1 - Arama dostu seo url yapısı
2 - Sorunsuz çalışan bildirim (2.1 sürümünde var; yalnız xen gibi sorunsuz olmalı)
3 - Xen gibi profil sayfası

Hatta sadece seosu olsun, ücretli dahi olsa ilk alan ben olurum diye söylemde bulunmuştum.

İnanın ki başka bir şeye ihtiyacı yok. Xen de, İPB'den ilham almadı mı?

Repli, para önemli değil. Verdiğim paraya değmese de olur. 32 yaşına geldim. Hayatımda okuyup işe girmek dışında, para kazanmak için hiçbir şey yapmadım. Gençlik ve okul hayatım parasız, arkadaşsız, hastanelerde geçti; ama hep okumaya çalıştım.

Yeni siteyi siyaset üzerine açtım.

Kötüleyici, kötümser hiçbir şey yazmadım. İçinizde şiddet mi besliyorsunuz? Bir insanı kötülemeye, ezmeye çalışmak çocukça davranıştır. Kimseyi ezmeye çalışmayın rica ederim.

Birçok destek istedim, hep yardım aldım. Bunları bir anda silip atacak değili.
"Hayal ettim, hayalimin önündeki manileri tespit ettim. Manileri kaldırdığımda, hayalim kendiliğinden gerçekleşti."
-Mustafa Kemal Atatürk

PowerKing0687

Pardon, webmaster forumu açtım. Sitenin gelişmesi konusunda yardım etmenizi rica ederim.
-Mustafa Kemal Atatürk

Emre A.

Quote from: PowerKing0687 on April 22, 2019, 02:09:25 AM
Yarası olan gocunur arkadaş. Kötü bir şey demedim. Aynen ilk mesajımda olduğu gibi bir his oldu. Yıllardır smf kulandım. Daha önce de belirttim, siz unutuyorsunuz. Smf'yi seviyorum ve halen takipteyim. Daha önce de demiştim, Kendinden (modsuz) Seo ve gelişmiş bir profil sayfası olmadığı için MECBUR xen almak zorunda kaldım. İlk forumumu ve sonraki forumlarımı smf açtım, hatta localde sadece kendime birkaç küçük mod yaptım. Yerli yerinde bir forum; yalnız yıl oluş 2019, seosuz forum sistemi mi kalmış? Yani ne desem hep ters tepki alıyorum. Nedendir bu hazmedememezlik? Smf'nin sadece şunlara ihtiyacı var.

1 - Arama dostu seo url yapısı
2 - Sorunsuz çalışan bildirim (2.1 sürümünde var; yalnız xen gibi sorunsuz olmalı)
3 - Xen gibi profil sayfası

Hatta sadece seosu olsun, ücretli dahi olsa ilk alan ben olurum diye söylemde bulunmuştum.

İnanın ki başka bir şeye ihtiyacı yok. Xen de, İPB'den ilham almadı mı?

Repli, para önemli değil. Verdiğim paraya değmese de olur. 32 yaşına geldim. Hayatımda okuyup işe girmek dışında, para kazanmak için hiçbir şey yapmadım. Gençlik ve okul hayatım parasız, arkadaşsız, hastanelerde geçti; ama hep okumaya çalıştım.

Yeni siteyi siyaset üzerine açtım.

Kötüleyici, kötümser hiçbir şey yazmadım. İçinizde şiddet mi besliyorsunuz? Bir insanı kötülemeye, ezmeye çalışmak çocukça davranıştır. Kimseyi ezmeye çalışmayın rica ederim.

Birçok destek istedim, hep yardım aldım. Bunları bir anda silip atacak değili.
Her sistemin kendisine özgü bir tarzı var. (Anlayacağın dilde konuşuyorum..)
SMF'nin beğenmediğin profil tarzı bu. xenForo'nun da bu..

SMF 'nin SEO'ya ihtiyacı yok ki? Eğer SMF'yi gerçekten takip eden birisi olsaydın bunu öğrenmiş olurdun zaten.

Quote from: PowerKing0687 on April 24, 2019, 07:20:03 AM
Pardon, webmaster forumu açtım. Sitenin gelişmesi konusunda yardım etmenizi rica ederim.

Şimdi senin ben amacını tam anlamış değilim. Webmaster formu açıp, buradan nasıl yardım isteyebiliyorsun onu da çözebilmiş değilim. Hem webmaster formu aç, hem SMF konu dışında yardım iste. Anladığın konuların üzerinde bir site açsaydın. Tecrube olmadan anlamadığın konular üzerine site açıp ben "web tasarımcıyım" demeyi bırakın artık!

Bir kez daha soğudum şu işten.. Sen ve sen gibilerine artık söyleyecek hiç bir sözüm yok. Hakkım zehir zemberek olsun demekten başka...

Ben senin o satın aldığın şeyin geliştiricisiyim. Bir günden bir güne de kalkıp burada şöyle yapıyorum böyle yapıyorum diye bir başlığım olmadı. Bu ne seviyesizlik, ne saygısızlıktır yahu!

Quote from: Antes on April 19, 2019, 08:37:33 AM
Kuyruk acınız çok taze galiba, gidip az daha XF kurcalayın belki geçer.
Hayatında nokta bile koymamış kendi yazısı bile olmayan "webmasterim" diyenleri hala günümüzde görmekteyim. Bunlar yapsa yapsa zaten anca kurcalar. "Armut biş, ağzıma düş"..

Sana daha çok şey var yazmak istediğim ama gerek duymadığım.. Bunları sakın ola şiddet, ezme ve/ya hakaret içerikli olarak anlamayasın.. Beklediğim şey herkes bildiği işi yapsın.. SMF içeriğini SMF olarak bırakalım.

Rica ederim.
Emre Y.

Alpay

Advertisement: