Girişte 'aşıma uğradı' Hatası

Started by frdnynn, May 09, 2019, 04:54:40 AM

Previous topic - Next topic

frdnynn

Merhaba, herkese iyi forumlar.

Forumda bu konuyla ilgili başlık aradım, en yenisi 2017 yılından olmak üzere birkaç tane var, çözüldü şeklinde beyanlar var ama benim sorunum hepsini yaptığım halde çözülmedi.

SMF 2.0.15 kullanıyorum, giriş yap dediğimde resimdeki gibi "İletinizi yollarken aşıma uğradı. Lütfen geri gidip tekrar deneyin." hatası alıyorum. index.template.php içerisinde değişiklik yapılması önerisi verilmiş ancak zaten mevcut verilen kodlar o dosya içerisinde var.

Nasıl bir çözüm bulabiliriz, fikri olan var mıdır ? Şimdiden teşekkürler.

NOT: Header'de bulunan giriş kısmından girince bu sorun yok ancak sol tarafta bulunan Kullanıcı Girişi (simpleportal) kısmından girerken bu sorunu yaşıyoruz.

gecitli

http://www.webtiryaki.com
webmaster forumu
Free & Premium Responsive Themes for SMF.

PowerKing0687

Smfcilerin korkulu rüyası olan bir hatadır. Anlatımı yazmıştım da, çekemeyen bir görevli silmiş. Hazmedmiyorlar. Hele başka sistemlere imrenerek bakıyorlar. Smf bunlar gibi onun bunun çocukları yüzünden battı. Bunu da silin bir zahmet hahahah
"Hayal ettim, hayalimin önündeki manileri tespit ettim. Manileri kaldırdığımda, hayalim kendiliğinden gerçekleşti."
-Mustafa Kemal Atatürk

Alpay

Destek dışı mesajlar attığınız için olabilir mi ?
Psikolojik destek almak isterseniz bir çok hastanemiz hizmet veriyor..

Ayrıca SMF cilerin korkulu rüyası filan değil.. arkadaş smf yi çok iyi bilmediği için büyük ihtimal iki kez modifikasyon yüklemiştir.. Çözümleri basit ancak ben bir moderatör olarak genel asayişi sağlamakla görevliyim sürekli sorun çözmekle değil ki burası gönüllü arkadaşların yürüttüğü bir sistem herkes cevap vermekte zorunda değil..

PowerKing0687

Hahhaha. O hastanelere çok gittin gaaliba.
Cevap verdiğiniz yokki zaten :D
Ne trip atıyon :D
"Hayal ettim, hayalimin önündeki manileri tespit ettim. Manileri kaldırdığımda, hayalim kendiliğinden gerçekleşti."
-Mustafa Kemal Atatürk

Advertisement: