SMF Kurdum, Fakat Görüntü Yok

Started by L Lawliet, May 23, 2019, 09:44:16 AM

Previous topic - Next topic

L Lawliet

Merhaba,

SMF kurdum, fakat görüntü yok. Sadece metinler var. https://www.halksagligi.gen.tr/index.php

Alpay

Merhaba,
https://download.simplemachines.org/index.php?tools  repair_settings i indirerek gerekli ayarları yapabilirsiniz..

L Lawliet

L Lawliet

Forumda bölümleri düzenlerken ziyaretçi seçeneğini kaldırıyorum. Sonra Değiştir'e tıklıyorum. Fakat bir şey yapmıyor.

Emre A.

Quote from: L Lawliet on May 23, 2019, 01:09:40 PM
Forumda bölümleri düzenlerken ziyaretçi seçeneğini kaldırıyorum. Sonra Değiştir'e tıklıyorum. Fakat bir şey yapmıyor.
Forumlar ziyaretçiye zaten kaldırılmış. Bu Google ve diğer arama motorları için zararlı olacaktır.

L Lawliet

Quote from: ємяє on May 24, 2019, 01:34:34 AM
Quote from: L Lawliet on May 23, 2019, 01:09:40 PM
Forumlar ziyaretçiye zaten kaldırılmış. Bu Google ve diğer arama motorları için zararlı olacaktır.
Sorun şuymuş: Bölümü değiştirmeye girince bölümün adı siliniyor. Bölümün adını tekrar yazmak lazım. Ondan sonra değiştir butonu aktif oluyor.

Emre A.

Quote from: L Lawliet on May 24, 2019, 02:05:58 AM
Sorun şuymuş: Bölümü değiştirmeye girince bölümün adı siliniyor. Bölümün adını tekrar yazmak lazım. Ondan sonra değiştir butonu aktif oluyor.
Herhangi bir eklenti kullanılıyor mu? Kullanılıyorsa tümünü devre dışı bırak. (ve/ya sil) SMF sürümünü tekrar indirip, bire bir dosyaları tekrar yükle. /install.php ve/ya upgrade.php olarak güncellemeyi denedin mi?

L Lawliet

Quote from: ємяє on May 24, 2019, 04:13:51 PM
Herhangi bir eklenti kullanılıyor mu? Kullanılıyorsa tümünü devre dışı bırak. (ve/ya sil) SMF sürümünü tekrar indirip, bire bir dosyaları tekrar yükle. /install.php ve/ya upgrade.php olarak güncellemeyi denedin mi?

Hayır, hiçbir modifikasyon kurmadım. Dosyaları tekrar yüklersem veritabanı gitmez değil mi?

gecitli

Quote from: L Lawliet on May 24, 2019, 04:18:57 PM
Quote from: ємяє on May 24, 2019, 04:13:51 PM

Hayır, hiçbir modifikasyon kurmadım. Dosyaları tekrar yüklersem veritabanı gitmez değil mi?

Bu konuyu inceleyin.

http://www.webtiryaki.com
webmaster forumu
Free & Premium Responsive Themes for SMF.

Emre A.

Quote from: L Lawliet on May 24, 2019, 04:18:57 PM

Güncelleme yaparken veritabanı silinmez, güncellenir. (Biz ne olur ne olmaz siz yedek alın diye tavsiyede bulunuyoruz.)
Özel mesaj ile iletmiş olduğun "Sorun çözüldü" iletisini açmış olduğun sorun başlığını "Mark Topic Solved" , "Soru'n konusu çözüldü" olarak değiştiriyor, başarılar diliyorum.

L Lawliet

Merhaba, localhost'ta SMF kurdum. Eski bir veritabanını veritabani_geri_yukle.php dosyası ile kurmak istiyorum, fakat dosyayı açınca şu hatayı veriyor. Ne yapmam lazım?

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function set_magic_quotes_runtime() in C:\xampp\htdocs\forum\veritabani_geri_yukle.php:24 Stack trace: #0 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\forum\veritabani_geri_yukle.php on line 24

Emre A.

Quote from: L Lawliet on May 28, 2019, 05:24:34 AM
Merhaba, localhost'ta SMF kurdum. Eski bir veritabanını veritabani_geri_yukle.php dosyası ile kurmak istiyorum, fakat dosyayı açınca şu hatayı veriyor. Ne yapmam lazım?

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function set_magic_quotes_runtime() in C:\xampp\htdocs\forum\veritabani_geri_yukle.php:24 Stack trace: #0 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\forum\veritabani_geri_yukle.php on line 24
Php sürüm uyumsuzluğu, Sürümüne uygun xampp uygulamasını kullanman gerekiyor. Yada @Alpay 'ın PHP sürüme uygun yazması gerekiyor :)

Arkadaş

Advertisement: