News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Genel bir GDPR Policesi

Started by PLAYBOY, March 28, 2020, 04:01:15 AM

Previous topic - Next topic

PLAYBOY

Arkadaslar forumuma eklemek icin genel olarak herkesin kullanimina acik bir GDPR policesi var mi?

GDPR icin Privacy Policy olayi dene seyi forum icin yapmaya calisiyorum ama bir Privacy Policy'im yok. Nereden bulabilirim bunu?

PLAYBOY

Hayir. Benim bahsettigim olay bu degil. User agreement degil.

Privacy Policy. Gizlilik sartlari sanirim turkcesi. Bilmiyorum.

Yeni 2.0.16 da cikan Privacy Policy sayfasi varya hani yeni eklendi uye olma kismina yonetimde. Ondan bahsediyorum ben.
Suanda temel ozelliklerdeki GDPR i aktif hale getirmek istedigimde, Privacy Policy yok diyor. Onu eklemem lazim yani

Emre A.

Sanırım SMF'de böyle bir eklenti mevcut değil.

PLAYBOY

Ben eklenti aramiyorum ki.
Foruma koyabilecegim ornek bir Privacy Policy ariyorum. Sample yani

Emre A.

https://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=355561.0 Araştırma yaptığım zaman bu sayfayı yakaladım. Vermiş olduğum eklentiyi de o sayfadan almıştım. İsterseniz bir inceleyin.

Antes

Böyle bi sayfayı oluruna uygun oluşturmak istiyorsanız. "Kişisel Verilerin Korunması" başlıklı yasal düzenlemeyi inceleyin ve ona uygun bir metin çıkartın. Aynı metin içerisinde GDPR ve yeni eklenen çocukları korumaya yönelik eylem paketinin de desteklendiğini ve/ya ilgili kapsamda uygun görülen işlemlerin yapılacağını söyleyebilirsiniz.

Ülkemizce kabul edilmemiş yasal yükümler, sizleri bağlamaz.*

* Burada kabul edilmemişten kasıl, ya ülkemizce doğrudan red edilmiş ya da ülkemizin içinde bulunmadığı bir topluluk tarafından çıkartılmış olması icab eder. Fakat tabi her etkinin bir tepkisi vardır ve buna karşılık yaptırım kararı alınabilir.

Advertisement: