News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

yanlışlıkla forum üzerine eklenti kurdum

Started by fatihersin, May 20, 2020, 10:06:38 AM

Previous topic - Next topic

fatihersin

arkadaşlar merhaba site kurulumu konusunda tecrübesiz biriyim bu site sayesinde 10 günlük bir foruma sahibim bugün host panelini kurcalarken yanlışlıkla bir kurulum yaptım ve site gitti site adını yazdığımda direk instal.php yi çalıştırmaya çalışıyor ve 404 hatası veriyor bunu nasıl geri getirebilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Seyit replikacep.com

fatihersin

veri tabanı duruyor ama 3 gün önceye dönebiliyorum yeni forum olduğundan da 3 gündür baya bişey yapmıştım onları geri getirme şansım varmı

{••тєηηιѕєя••}

Yeni kurulan bir sitede birçok ayar birçok işlev nasıl yapılır ne olur şunu yaparsam nasıl olur diye zaten birçok denemeler yaparız. Madem yeni bir site olduğunu belirttiniz benim nacizane tavsiyem giden gitsin 3 gün öncesi dediğiniz temiz kurulum ve ayarlar olan henüz çok kurcalanıp veritabanında ağırlık yapılmamış halinin üzerine yeniden inşaatı kurmak daha mantıklı olacaktır. Yaptığınız hatalı kurulumu kaldırıncada muhtemelen farklı hatalar çıkabilir karşınıza bu yüzden daha çok iş yapmamışken yenileyin.
Yaramın üstünde yürümeyi öğretti bana celladın bıçağı...
Yürümeyi, hem de yorulmadan yürümeyi...
Direnmeyi öğretti...
Direnmeyi..

• Dünya Alem Burada
• Elektronik ve Bilişim Dünyası

Emre A.

Quote from: {••тєηηιѕєя••} on May 22, 2020, 05:41:18 PM
Yeni kurulan bir sitede birçok ayar birçok işlev nasıl yapılır ne olur şunu yaparsam nasıl olur diye zaten birçok denemeler yaparız. Madem yeni bir site olduğunu belirttiniz benim nacizane tavsiyem giden gitsin 3 gün öncesi dediğiniz temiz kurulum ve ayarlar olan henüz çok kurcalanıp veritabanında ağırlık yapılmamış halinin üzerine yeniden inşaatı kurmak daha mantıklı olacaktır. Yaptığınız hatalı kurulumu kaldırıncada muhtemelen farklı hatalar çıkabilir karşınıza bu yüzden daha çok iş yapmamışken yenileyin.

Ne kolay yazıyorsun ya. Gerçekten içler açısı..

Quote3 gündür baya bir şey yapmıştım onları geri getirme şansım

Bak burada ne yazmış arkadaş.
Pes vallahi pes..

fatihersin

üç gün önceki duruma döndüm ama resimdeki gibi bir hata durumu var bunu nasıl düzeltebilirim

ve bu durumu seçili reklam alanlarının hepsinde yaşıyorum

{••тєηηιѕєя••}

Quote from: Emre Y on May 24, 2020, 08:03:02 AM
Ne kolay yazıyorsun ya. Gerçekten içler açısı..
Pes diye bahsettiğin kısmı ve ilk cümleyi okuyunca en mantıklı en temiz işlem için fikrimi ve düşüncemi açıklamalı olarak belirttim. İleride daha ciddi problemler yaşatacak bir soruna yol açabilme ihtimali düşünülmeli. Ekonomi forumlarında YTD derler ya, öyle düşün, sadece tavsiyedir kesinlikle bunu yapmalısın diye bir ibare yok, farklı sorunlar yaşanıldığında çözüm bulmak daha zor olur. Bakınız son iletilen konu ile başladı sorunlar.!
Not: Konu sahibi arkadaşın konusunda sorunlar dışında yazılan bu mesajlar için affola.
Yaramın üstünde yürümeyi öğretti bana celladın bıçağı...
Yürümeyi, hem de yorulmadan yürümeyi...
Direnmeyi öğretti...
Direnmeyi..

• Dünya Alem Burada
• Elektronik ve Bilişim Dünyası

Advertisement: