News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

YILLAR YILI

Started by Fabulox, June 11, 2020, 07:08:30 AM

Previous topic - Next topic

Fabulox

SENELER 2005 2007 ARASI NE İLGİLİYDİM BU KONULARA PROFİL FOTOĞRAFIMA BAKINCA KENDİME ÜZÜLÜYOR MU YOKSA O HALİMLE ÖVÜNÇ DUYUYOR MUYUM BİLEMEDİM. ÇOKÇA HATIRAM VAR ELBETTE HÜZÜNLENDİM.. ???

İYİ FORUMLAR HERKESE

Arveles

Aynen, 2006-2010 yılları arasında çok faaldim. Hatta ilk eğitim forumunu ben kurmuştum. Ama artık yaş oldu 46, ilgilenek ne zaman ne sabır kaldı. Güzel günlerdi..
Elveda SMF...

ℓσяєиz

Sanırım ara sıra buraya bakıp geçmişi hatırlayan bir tek ben değilmişim :)

Barış Dokumacı

MY THEMES

The greates enemy will hide in the last place you would ever lock..

1SeVDa

tek olmadııgıma sevındım
Seveni Sev SeVmeYeni terKet....
https://birevlilik.com
https://webdizin.com

cihancan

Sanırım smf bir çok kimsenin veya kurumun yapamadığını yaptı ve insanları ortak bir düşüncede buluşturmayı başardı. 2000'li yıllarda smf 1.1.x sürümünden başlayarak bu günlere kadar geldik. Şimdi yaş elli oldu. Artık ne yeterince ilgilenebilecek zaman ne de yoracak kafa kaldı. Zaten zaman içerisinde sosyal medya platformlarının çoğalması ve değişik yazılımsal yenilikler sonucu smf epey bir ivme kaybetti. Kısacası forum kültürü bitti. Ama yine de uzun yıllar boyunca emek verdiğim sitemi kapatmaya kıyamadım. Adeta çocuğum gibi oldu ve kaldırıp atmaya içim elvermedi. O nedenle de zaman buldukça ve bilgim yettikçe ufak tefek rütuşlar atarak gittiği yere kadar götürmeye kararlıyım. Smf ile ilk tanıştığım yıllardan başlayarak bu sitenin epey yardımını gördüm. Hala da görüyorum. O nedenle burada insanlara karşılıksız yardım etmeye çalışan tüm smf sevenlere de ayrı ayrı selamlarımı sunuyorum.

GökTuğ

SMF nin yeri ayrıdır :). Bende ara ara girer yenilik var mı diye bakıyorum ama maalasef...

Emre A.

Eskiler niye böyle başlıklar açar anlamam. Bu başlıkları açacağınız kadar SMF 'yi geliştirme ve günümüz teknoloji yazılımına uygun sürüm güncellemesi yayımlasaydık şimdi kullanıcıların isyan mesajları yerine tebrik ve teşekkür mesajlarını alıyor olurduk.

cykilic

Hey gidi hey. Yine kursam mı?

smtkuo

Zaman çok çabuk geçiyor
Screen Protectors [nofollow]
Laptop [nofollow]

smtkuo

Bi ara çok popülerdi ama zaman değiştiriyor çoğu şeyi, bence hala popüler :)
Screen Protectors [nofollow]
Laptop [nofollow]

husow

Keşke bende eskiden keşfetseydim

rölyef

Quote from: Emre Y on July 29, 2020, 11:27:47 PM
Eskiler niye böyle başlıklar açar anlamam. Bu başlıkları açacağınız kadar SMF 'yi geliştirme ve günümüz teknoloji yazılımına uygun sürüm güncellemesi yayımlasaydık şimdi kullanıcıların isyan mesajları yerine tebrik ve teşekkür mesajlarını alıyor olurduk.
Eskiler gelmiş eğleniyorlar. Sen şimdi niye böyle yırtık dondan çıkar gibi çıktın. Smfyi sen geliştir arkadaşım. Bu kadar heyecan niye?

Advertisement: