News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Merhaba Sorularla Geldim size :)

Started by FNA, October 16, 2020, 06:11:54 AM

Previous topic - Next topic

FNA

Selam herkese smf ailesi..

benim 2 sitem var yeni ikiside xenforo tabanlıydı .. birini iki gündür mybb ye çevirip durdum.. çevirip durdum diyorum font hataları bozuk dosyalı resmi sitesinde bile.. uğraşa girmek istemedim.. şuan açtıgım forummeskeni.com smf yeni kurdum.. kurdumda yalnız 12 senedir smf yüzü görmemiştim bakım moduna bile alamadım bulamadım .. size sorular sorucam cevaplarsanız sevinirim.

smf için

kare dikey avatar yapabilirmiyim ?
mesela 170x250  posbitide genişletiriz..

rank png sistemi oluyormu ?
banner header bölümüne loga falan koyula bilirmi.
css tabanı bu sistemdede geçerlimi ?
öncelikle bakım moduna alıp nasıl kapatırım onu söyleyin lütfen şuan mobile geçtim.. kapalı olsun istiyorum düzenlemelerine bakıcam.. css bilgim iyidir  . biraz kurcalamam lazım.. istediğim cevap oluyor yada olmuyor . hani yapılır yapılmaz degil :)

rölyef

Merhaba.
Yönetim>Sunucu Ayarları>Bakım Modunu Etkinleştir

Headera logo için:
Yönetim>Temalar ve Görünüm>Site Logosunun Adresi:

Yönetim>EKlenti ve Avatarlar>Avatar ayarları.

Rank png sistemini tam açar mısınız? Ranklar png ya da gif olabiliyor.
Smf css tabanlıdır.

FNA

vbulletin tarzı ben xenforoya uyguladım . webmaster sitesinde sorumluyum xenforoda.. smf posbitleri tema ile tümleşik oldugu için acaba olurmu diye sorasım geldi.. smf geliştiricemde cidden çok geride kalmışım..
Sizleri görünce aktif duygulandım eski bir sprict bu :)

nostrakabus

E Evladım sende ben bunu kurdum şunu kurdum deyip durmaktasın da , sen hiç bir şey bilmiyorsun ki!.. :D Her şeyi sordun zaten Hepsinin Eklentileri mevcut eklentiler bölümünü kurcala bulursun elbet işine yarayacak şeyler.
"Her dost, dosta ,dost doğru dost olmuyor" [© yd-1991] [www.oyunlar-games.com]

Advertisement: