Advertisement:

Author Topic: Kush mundet të më ndihmoj?  (Read 3198 times)

Offline albin

 • Newbie
 • *
 • Posts: 9
Kush mundet të më ndihmoj?
« on: September 18, 2020, 06:57:01 AM »
Due e instaluar ë modifikacion tek pacage nuk u instalua dhe forumi u ndalu pra kam error: 8192: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead
Kartele: /home/www/web225/html/Forum/Sources/Load.php(198) : runtime-created function
Rresht: 3
. Nuk e dij si ndodhi por më nuk munda ta përmirësoj gabimin. Tani forumi nuk funksionon dhe administrimi në Forum po aty skam pengesa.
Faqja ka këtë link: hxxp:www.mergimtari.ch [nonactive]
Kush mund të më ndihmoj që ta anuloj këtë gabim?

Offline Neoni

 • Semi-Newbie
 • *
 • Posts: 14
  • Zerion
Re: Kush mundet të më ndihmoj?
« Reply #1 on: September 18, 2020, 07:29:21 AM »
Hap me mire nje teme ne anglisht dhe vendose aty mesazhin e defektit qe te jep, se me siguri te japin ndihme me shpejt.

Offline albin

 • Newbie
 • *
 • Posts: 9
Re: Kush mundet të më ndihmoj?
« Reply #2 on: September 18, 2020, 01:26:30 PM »
Hap me mire nje teme ne anglisht dhe vendose aty mesazhin e defektit qe te jep, se me siguri te japin ndihme me shpejt.
Flm. bëra postimin  në Forum ku japen sqarime për versionin 1.1.21 por nuk mora ndonjë përgjigje të sakt. Aty ,ë kishte dhënë një link ku kishet diskutime dhe gjeta kode ku i plotsova sipas udhëzimit dhe ia dola. Flm edhe njëherë Neoni.