News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

Türkçe mod ve araçlar - 29 Temmuz 2006

Started by Elmacik, November 23, 2005, 05:58:59 AM

Previous topic - Next topic

Harzem

Yedek alırken hangi seçenekleri seçtin admin panelinden?

Yedek dosyanı hemenpaylas'a upload edip linkini bana özel mesajdan atabilir misin? Ama önce kaç MB onu söyle.

eliflam

1.ci [nofollow] aydaki 2.67mb
4.aydaki 1.10 mb

evdeki pcde daha yeni sürümü var zannedersem.

birde üyeler kapıda beni bekliyorlar.  ;D

doem

Quote from: doem on May 05, 2006, 07:06:39 PM

Mod: Arcade  1.2.4b

Çeviren:
Elmacik

Açıklama:
Bu mod, sitenize oyun bölümü ekler. Böylece kullanıcılarınız tek başlarına veya karşılıklı flash oyunlar oynayabilir veya da turnuvalar düzenleyebilirler.

URL:
http://mods.simplemachines.org/index.php?mod=36

Uyumluluk:
1.0, 1.0.1, 1.0.2, 1.0.3, 1.0.4, 1.0.5, 1.1 Beta 3 Public, 1.1 RC1, 1.1 RC2

Türkçesi:
Aşağıdaki SMFArcade_1.2.4b.zip isimli dosya.

Kullanım:
Modun orijinalini değil burada verilen dosyayı kullanın. Paket olarak kurulumu yaptıktan sonra sitenizde, arcade_install.php dosyasını çalıştırın. (Paketin içinde)

Mod: Arcade  1.3.0

Çeviren:
Elmacik ve Badboy

Açıklama:
Bu mod, sitenize oyun bölümü ekler. Böylece kullanıcılarınız tek başlarına veya karşılıklı flash oyunlar oynayabilir veya da turnuvalar düzenleyebilirler.

URL:
http://mods.simplemachines.org/index.php?mod=36
http://www.smfarcade.net

Uyumluluk:
Sadece 1.1 RC2

Türkçesi:
Aşağıdaki SMFArcade_130_RC1_MOD_E1-2TR.zip isimli dosya.

Kullanım:
Modun orijinalini değil burada verilen dosyayı kullanın. Paket olarak kurulumu yaptıktan sonra sitenizde, arcade_install.php dosyasını çalıştırın. (Paketin içinde)

elmacik oyunları nerden yukleyecegiz içindeki oyun yukleden olmuyor
iyi de güzelde oyunları nasıl yukleyecegiz içindeki yönetimden oyun yuklenmıyor baglanamadı diyor

Recebivorer ™

Yaa ben Siteye Member Color Modunu Kurdum Yükleme Başarılı Fakat Bi Değişme Yok Bir Yerden Aktifleştirmek Mi Gerekiyor Anlayamadım Şu Modlarda Hep Bu Sorunu Yaşıyorum Nerden Ne Yapacağımızı da Anlatsanız Ne Güzel Olur

Badboy

Forum seçenekleri bölümüne member color link diye bir nölüm eklenir oraya bak... ;)
Nothing is true, everything is permitted.

|| σηυя ||

arkadaşlar  Ad Management Mod 1.4 modunu kurdum. sorunsuz kuruldu. fakat reklam kodunu yazıp, Reklamları konu okunurken göster yada Reklamları konularda ilk mesajdan sonra göster secenegini seçtigimde reklam o bolgelerde gorumuyor. sadece anasayfada goster ve konu listesinde goster dedğimde gorunuyor. benim istediğim reklamın konunun uzerinde weya konudan sonra 1. msj olarak gorunmesi

Recebivorer ™

Quote from: Badboy on May 06, 2006, 05:57:30 AM
Forum seçenekleri bölümüne member color link diye bir nölüm eklenir oraya bak... ;)

Yaa Paket Yükledim Bunu Biliyon Forum Seçeneklerinde o Dediğinden Yok Ne Yapabilirim Yardım Edin

Real00

arkadaşım temanın adı ne  defultmu defultsa member coloru ingilizce olanı at dilden ingilizceyi seç member color link çıkacaktır
kolay gelsin yapamassan msn mi al

C®αzувσу

boardnotes modunu kurdum messageindex templete ve sources/manageboards.php hatasi verdi. pakette bi sorunmu var? manuel kurmayi denedim ondada içindeki mod dosyasinda yazan kod benim manageboards dosyasında yok?

Harzem

Dur bakalım, başkalarında da sorun çıkacak mı görelim. Eğer herkeste çıkarsa sorun mod paketindedir. (Türkçeleştirdiğim için ben derledim, belki hata vardır). Ama çıkmazsa senin sorununa özel olarak yöneliriz.

eliflam

benim veritabanı sorunu hala devam ediyor HarzeM Bi zahmet bir öneride bulunursanız. İçerik yok.
veritanaı yedeklerken
-Verideki Tablo Yapısını Kaydet.
-Verideki Tüm İçeriği Kaydet. (Önemli Veri)
-Gziple sıkıştır
tümünü işaretleyip indirdim. ama yüklediğimde sadece tablo yapısını kaydediyor. Ve forum toplamını yeniden saydırdığımda sıfırlanıyor.

C®αzувσу

nestb

Quote from: C®αzувσу on May 06, 2006, 09:14:03 PM
boardnotes modunu kurdum messageindex templete ve sources/manageboards.php hatasi verdi. pakette bi sorunmu var? manuel kurmayi denedim ondada içindeki mod dosyasinda yazan kod benim manageboards dosyasında yok?
aynen bendede ole oldu bi bakıver moda

Harzem

Tamam sorunu buldum ve hallettim. Dreamweaver ve Wordpad dosyayı bir garip kaydetmiş, artık nereleriyle derliyorlarsa sayfaları. Şimdi sağlam olmalı, bir kontrol edin.

C®αzувσу

Harzem Orjinal message index te hata verio bi kontrol edebilirmisin?

nestb

ya bu modun ozelliklerini nerden gorcez bulamadım  notes modunun

Harzem

Özel Profil Alanları modunun bir hatasının düzeltildiği yeni versiyonu çıktı. Öncekini kurduysanız mutlaya güncelleyin.

Sessizlik Senfonisi

Quote from: nestb on May 07, 2006, 05:11:12 PM
Quote from: C®αzувσу on May 06, 2006, 09:14:03 PM
aynen bendede ole oldu bi bakıver moda

Aynen...  Modu kurdum ama kurmadım gibi.. :D
http://www.kafkasuniversitesi.com

SMF Versiyon : 1.1.1
Kullanılan Tema : Default

Harzem

Manageboard'da verilen hatayı düzeltip tekrar ekleyeli çok oldu modu, yenisini dene.

Root

Arkadaslar hangi modu kurarsam kurayım yani hemen hemen

Bu paket kurulumu aşağıdaki eylemleri gerçekleştirecek:  Tip Eylem Açıklama
1. Kod Uygulanacak db.php 
2. Değişiklik Yapılacak install.mod Düzenleme inceleme hatası

düzenleme inceleme hatası alıyorum .mod uzantılı dosyalarda bi yardım edin başlık aça aça bi hal oldum cevap yok.,

saygılar.

Advertisement: