News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Üye bilgilerinin gözükmemesi ve Kalın isim problemi..

Started by nukredit, June 03, 2021, 10:46:19 AM

Previous topic - Next topic

nukredit

Merhabalar, yaşadığım bir kaç problem var bunları tek tek listeleyeceğim;

1- İlk problemim mesaj ve konu kısmıyla alakalı. Konu içeriğine girdiğimizde üyelerin rolleri gözükmüyor. Yani eğer özenle bir rol atanmadıysa herhangi bir tag göremiyoruz. Foruma kaydolurken verilen 0 ileti üye tagının gözükmesini istiyorum fakat hiç bir şekilde gözükmüyor. Bu yüzden kötü bir görüntü oluşuyor.

Bu alanda kişide eğer sadece Üye rolü varsa, ikinci fotoğraftaki soru işareti gibi şekilde oluyor. Ama eğer üstteki rollerden biri varsa ikinci fotoğrafta ki ok işaretindeki gibi oluyor. Ben bu durumda her iki durumda da aynı gözükmesini istiyorum.

O alanla alakalı olduğunu düşündüğüm kodlar;

// Show the post group if and only if they have no other group or the option is on, and they are in a post group.
if ((empty($settings['hide_post_group']) || $message['member']['group'] == '') && $message['member']['post_group'] != '')
echo '
<li class="postgroup">', $message['member']['group'], '</li>';
echo '
<li class="stars">', $message['member']['group_stars'], '</li>';

2- Bir diğer sorunum grup isimleriyle alakalı. https://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=3067 linkinde ki modu yükledim. Bildiğiniz üzere bu mod postların içerisinde rolünüzün rengi neyse adınızında o renkte olmasını sağlıyor. Fakat bir sorun yaşıyorum. Normalde bu modda rol neyse orası aynı oluyordu. Örneğin grubun ismini kalın yazdıysam, postta görülen isimde kalın oluyordu fakat olmuyor.

Gördüğünüz gibi burada bold seçeneğini vermişim. Yazdığım kod işe yarıyor, aktif üyeler kısmında adım kalın bir şekilde çıkıyor fakat postların içerisinde kalın değil.

Şimdiden herkese teşekkür ederim <3

Advertisement: