2.0.19' dan 2.1'e yükseltme

Started by iskor08, February 10, 2022, 03:55:24 PM

Previous topic - Next topic

iskor08

Merhabalar 2.0.19' dan 2.1'e yükseltme işlemini nasıl yapabiliriz. Forum paket yükleme bölümünden 2.1 Large upgrade paketini yüklemeyi denedim ancak olmadı.

cihancan

Large Upgrade dosyalarını yükledikten sonra siteadiniz.com/upgrade.php şeklinde upgrade.php dosyasını çalıştırdınız mı?

Seyit replikacep.com

Quote from: iskor08 on February 10, 2022, 03:55:24 PMMerhabalar 2.0.19' dan 2.1'e yükseltme işlemini nasıl yapabiliriz. Forum paket yükleme bölümünden 2.1 Large upgrade paketini yüklemeyi denedim ancak olmadı.

Bence acele etme modlar filan guncellensin

Mod yapimcilarida bir acayip php 7.4 zorunlu kiliyorlar  her mod uyamazki bu php sürümüne

Emre A.

Quote from: Replikacep on February 11, 2022, 11:16:35 AMMod yapimcilarida bir acayip php 7.4 zorunlu kiliyorlar  her mod uyamazki bu php sürümüne

Sence bunun için çok geç kalmadılar mı? Ben olsaydım bende şart koyardım  :)

Seyit replikacep.com

Quote from: Emre A. on February 13, 2022, 10:24:28 AM
Quote from: Replikacep on February 11, 2022, 11:16:35 AMMod yapimcilarida bir acayip php 7.4 zorunlu kiliyorlar  her mod uyamazki bu php sürümüne

Sence bunun için çok geç kalmadılar mı? Ben olsaydım bende şart koyardım  :)

Ne alakası var belki ben vds kullaniyorum php version secme ozelligi yok panelin nasil olacak o  iş mesela webminde yok php version secme
Onuda gectim 7.0 ile 7.4 arasi iyi bence illede 7.4 diye dayandirmaları hoş degil

Emre A.

Quote from: Replikacep on February 14, 2022, 10:50:53 AMNe alakası var belki ben vds kullaniyorum php version secme ozelligi yok panelin nasil olacak o  iş mesela webminde yok php version secme
Onuda gectim 7.0 ile 7.4 arasi iyi bence illede 7.4 diye dayandirmaları hoş degil
Bu yazılım geliştiricisini ilgilendiren bir şey değil. Günümüz sürüm ve yazılımı ile ilerlemek zorunda. Senin VDS sunucunda sürüm seçme özelliğinin olmaması yazılım şirketini ilgilendiren bir şey değil. "Güncelle banane" der gerçerim. Şahsen ben artık 8'in altınıda önermiyorum ya. Hadi hayırlısı.

Advertisement: