News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

Genel Forum Sitesi - Forumsever

Started by ForumSever, April 26, 2022, 10:01:38 AM

Previous topic - Next topic

ForumSever

Merhabalar, 2021 yılının başında pandemi döneminde evde boş oturmamak için kurduğum forum sitesi olan forumsever.com smf sevgimi yeniden canlandırdı. Genel forum sitesi tarzında forumların xenforo ya da vbulletin gibi scriptlerin lisans ücreti ile boğuşmalarına karşıyım. Smf ile doğru uğraşılırsa diğer scriptlerden hiç bir eksiği olmadığını düşünüyorum ki sıralamalardada kendini smf tabanlı forumum kendini kanıtladı. Diğer forum sistemleri ile yarışarak genel forumlar, genel forum sitesi gibi aramalarda ilk sıralarda çıkıyoruz.  Tek eksiğimiz uzun süredir forumlardan uzak kalmış olmam nedeni ile bir ekip kuramamış olmam. Konuyu açma sebebim sizlerinde forumum konusunda olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi bekliyor olmam. Fikirlerinize ve eleştirilerinize sonuna kadar açığım. Eğer benim gibi forum sahipleride varsa desteklemekten zevk alırım.

ATATURK

Harika bir forum gayet şık olmuş. Tasarım konusunda becerini beğendim. Site'nize işimi bitirir bitirmez destek olma amacıyla üye olacağım. Favorime ekledim. Tebrikler iyi çalışmalar.

ATATURK

Temandaki alt Alta yapma kodunu versene

ForumSever


ATATURK

Ben yapamadim. site çöktü sonra database den geri yüklendi. İki dj yap bana be kanserin zaten zamanımı kaç gün aldı konularımı  açamıyorum CSS klodorundeki İndex CSS dosyasını mı değişecek yoksa başka ayardan mı CSS değişiyor bir hata var ki İndex.templates hatası veriyordu.

ForumSever

Merhabalar bu forumu yaklaşık iki yıldır yönetiyorum. Arama motorlarında bir çok genel forum sitesinin önündeyim ama foruma üye olunmuyor. Sizce forum sitenin eksiği nedir. Eleştirilerinizi bekliyorum.


Hello, I've been managing this forum for about two years. I am in front of many general forum sites in search engines, but the forum is not registered. What do you think is the lack of forum site? Waiting for your critiques.

Seyit replikacep.com

Quote from: ForumSever on October 11, 2022, 03:04:39 AMMerhabalar bu forumu yaklaşık iki yıldır yönetiyorum. Arama motorlarında bir çok genel forum sitesinin önündeyim ama foruma üye olunmuyor. Sizce forum sitenin eksiği nedir. Eleştirilerinizi bekliyorum.


Hello, I've been managing this forum for about two years. I am in front of many general forum sites in search engines, but the forum is not registered. What do you think is the lack of forum site? Waiting for your critiques.

Ben web sitesi acali 10 yil oldu sanirim hevesim kalmadı hicbirseyde hobi olsun diye duruyor  okadar emek verdim diye duruyor. Ama artik emekde veremem istegim tamemen kırıldı  bazen diyorum sil gitsin herşeyi  ama kiyamiyorum web siteleri temalar vs umrumda bile degil artik acikcası

ForumSever

@Seyit hocam açıkcası bende uzun süre önce bırakmıştım ama pandemide kendime bir uğraş ararken açtım. Sonrasında da kapatmak istemedim, güzel bir proje oldu. Tek problem ekibimin olmaması, eskiler dağıldı gitti ve toplanamıyoruz. Birde genel forum sitesi gibi aramalarda xen ve vbulletin forumların önüne geçtim. İlk başladığımda smf ile olmaz diyenleri geçmiş durumdayım, bu durumdayken bırakıp gitmek istemiyorum. Smf ninde güzel bir script olduğunu göstermek istiyorum. 

Advertisement: