News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Genel Forum Sitesi - Forumsever

Started by ForumSever, April 26, 2022, 10:01:38 AM

Previous topic - Next topic

ForumSever

Merhabalar, 2021 yılının başında pandemi döneminde evde boş oturmamak için kurduğum forum sitesi olan forumsever.com [nofollow] smf sevgimi yeniden canlandırdı. Genel forum sitesi tarzında forumların xenforo ya da vbulletin gibi scriptlerin lisans ücreti ile boğuşmalarına karşıyım. Smf ile doğru uğraşılırsa diğer scriptlerden hiç bir eksiği olmadığını düşünüyorum ki sıralamalardada kendini smf tabanlı forumum kendini kanıtladı. Diğer forum sistemleri ile yarışarak genel forumlar, genel forum sitesi gibi aramalarda ilk sıralarda çıkıyoruz.  Tek eksiğimiz uzun süredir forumlardan uzak kalmış olmam nedeni ile bir ekip kuramamış olmam. Konuyu açma sebebim sizlerinde forumum konusunda olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi bekliyor olmam. Fikirlerinize ve eleştirilerinize sonuna kadar açığım. Eğer benim gibi forum sahipleride varsa desteklemekten zevk alırım.

ATATURK

Harika bir forum gayet şık olmuş. Tasarım konusunda becerini beğendim. Site'nize işimi bitirir bitirmez destek olma amacıyla üye olacağım. Favorime ekledim. Tebrikler iyi çalışmalar.

ATATURK

Temandaki alt Alta yapma kodunu versene

ForumSever


ATATURK

Ben yapamadim. site çöktü sonra database den geri yüklendi. İki dj yap bana be kanserin zaten zamanımı kaç gün aldı konularımı  açamıyorum CSS klodorundeki İndex CSS dosyasını mı değişecek yoksa başka ayardan mı CSS değişiyor bir hata var ki İndex.templates hatası veriyordu.

Advertisement: