News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Güncel Forumlar Projesi

Started by ForumSever, August 04, 2022, 08:28:10 AM

Previous topic - Next topic

ForumSever

Merhabalar ismim Kerem, bir proje ile aktif olmayan forumlara canlılık getirmeyi planlıyorum. İnstagramda takipçi etkinliği faaliyetlerine denk geldiğinizi tahmin ediyorum. Geçmiş yıllarda biz forumcularda benzer bir etkinlik olan yorum yap güncel kal projeleri ile bir birimize destek oluyorduk. Unutulan bu etkinliği tekrar faaliyete geçirerek kendi forumum dahil sessiz forumları canlandırmayı amaçlıyorum.

Yorum yap güncel kal projesine katılmak isterseniz bu konuya aşağıdaki şablonu doldup, konu altına cevap yazarak katılabilirsiniz.Katılım koşullarını aşağıda yazıyorum.

Katılım koşulları

1. En az forum kurallarına uygun 1 konu açılacak ve konu yayınlanmadan önce düzenlemeye ihtiyacı varmı kontrol edilecek ve düzenlemesi tamamlandıktan sonra paylaşılacak. Yani konu açtım demek için forumu kirletecek konular açılmayacak. Daha fazla konu açmak kişinin kendi insiyatifinde.

2. En az 5 konuya yorum yapılacak isteyen daha fazla konulara yorum yapılabilir.Buna karşılık 5 yorum dışındaki yorumlar size kalmış.

3. Atacağımız yorumlar 5 kelimeden az olmayacak ve yorumlar konuyla alakalı olacak.

4. Yorumlara (teşekkürler,saol,tnks) vs gibi kısa ve anlamsız yorumlar atılmayacak.

5. Kimse konularında ya da mesajlarında reklam yapmayacak.

6. Bu faaliyet birer aylık planlanacak ve her ay katılım durumuna göre devam kararı değerlendirilecek. Katılmak isteyen olursa 20 Ağustos'a kadar takip edeceğim ve 21 Ağustos itibari ile faaliyetimize başlayacağız.

Katılmak isteyenler:

Katılmak İstedikleri Forum Adresi:
Üye Olacakları Kullanıcı Adı:

ForumSever

Sanırım aktif Türk smf kullanıcısı yok, sonradan bu konuyu görüp olur bu iş yapalım diyen olursa [email protected]  e-posta adresinden bana ulaşabilir.

agg1401

Forum kardeşliği fikri olarak kullanılsa nasıl olur idi?

ForumSever

Quote from: agg1401 on December 02, 2023, 07:29:17 AMForum kardeşliği fikri olarak kullanılsa nasıl olur idi?
Başlığının ne olduğu önemli değil, konunun maksadı forumların sessizleştiği bu dönemde biraz canlılık katmak. Katılmak isteyenler konunun sonunda ki gibi bilgileri paylaşabilir. Bir kişi bile olsa konunun aktifliği için bende katılacağım. 

agg1401

Katılmak İstedikleri Forum Adresi: https://forum.ayhangazi.site/ [nofollow]
Üye Olacakları Kullanıcı Adı: agg1401

Advertisement: