"Illegal copy of SMF" Hatası ile ilgili

Started by goldman, November 27, 2005, 11:38:02 AM

Previous topic - Next topic

Dookie

aynı hatayı bendede veriyor nedense ben phpbb forumun üye msj vs vs taşıyınca böyle oldu sanıyordum phppmyadminden kurduum dosyaları kaldırdım yine aynı uyarıyı verio ne yapmamız gerekiyor? :(

Harzem

Admin panelinde Forum bakımı var. Orada dosya sürümleri karşılaştırması var. Bir kontrol edin, kırmızı yazan dosya kalmamalı.

#10 osmanozc

Valla template dosyasını sildim 1.1 RC2'nin install'daki template klasörünü tekrar yükledim üstüne 1.1 RC2 upgrade dosyasındaki template klasörünü attım sonrada 1.1 RC2'nin template klasörünü attım ve sonunda oldu.

@Harzem

Senin dediğine baktım şuanda Kaynak Dosyalarda Kullandığınız sürüm kırmızı şeklinde.

Ve Poll.php,QueryString.php,SSI.php kırmızı şeklinde RC2'nin install'dan mı yoksa RC2'nin upgrade dosyalarındakilerle mi değiştireyim?

Harzem

Paket yükleme bölümüne gel. Orada yeni paketlerin gösterildiği kutucukta yeni bir eklenti olacak, onu yükle.

#10 osmanozc

En son Paketler bölümünde:

A security issue has been identified in SMF 1.1 RC2. You can install this patch (click here to install) to easily update yourself to the latest version.

şöyle bi kısım bunu mu indireceğim?

Harzem

evet, "click here to install" bölümüne tıkla. Ama o ILLEGAL sorununu çözmeyecektir, kırmızı dosyaları azaltacaktır.

#10 osmanozc

Sağol Harzem illegal hatasını düzelttim ;)

alpsi

Smf bildiğim kadar ücretsiz de bu illegal sorunu nerden çıktı anlamadım

Sitenin en alt kısmına bu şekilde bi yazı var

"Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is using an ILLEGAL copy of SMF!"

kaplanazmi

inde.template dosyanın orjinalini at ftp den

SoNSuZLuKC

Bence index.template.php ni buraya at. Eğer kurduğun bir mod bu dosyayı değiştirdiyse modların çalışmaz. Burdan düzenleyelim.

Aynı şekilde index.turkish.php dosyanı da at belki hata ordandır.

nastyes

arkadsım ya index.template nerde bulamadım :'( :'( ???

SoNSuZLuKC

nastyes

SoNSuZLuKC

.../Themes/default/index.template.php

KrAl_BaRmEn

QuoteSorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is using an ILLEGAL copy of SMF!
[/b]

Arkadaşlar bu sorunu nasıl düzeltebilirim çıldırmak üzereyim bu ne biçim iştir yavs bu smf neden böyle şeyler yapıyor fty ne zaman bişi atmaya kalksam tr karakterler bozuluyor gene aynı oldu ama bir çok kezde şu yukarda yazdığım olay oluyor onu nasıl düzeltebilirim

UnS

bendede bu oluyor hemde ilk defa kurduğum sitede indexi değiştiriyorum yine aynı şeyi diyor...

çözümü nasıl olacak

Arbalot

eski uyelerimizde bu şekilde davranış gosterirlerse bizim halimiz içler acısı...
konu başlıgı,forumda var olan konuların acılmıs olması

borahan

Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is using an ILLEGAL copy of SMF!

böyle bir hata alıyorum sayfanın en altında nasıl çözerim bu olyı, butonlarda gözükmüyor zaten bişey yapamıyorum

ByGeCe

arama yaparak çözebilirsin neden arama yapmıyorsunuz ya

Soru Sormadan Once

www.devrekanim.com

Çözüme Katkin Yoksa Sorunlardan Bahsetme

borahan

Arkadaşım bu hatanın nasıl aramasını yapabilirim. Sen biliyorsan linki ver bakıyı bişey bilmiyozki yazdık buraya heralde

Advertisement: