Spoiler Mod

Started by KurT, January 05, 2006, 03:38:03 PM

Previous topic - Next topic

KurT

Kurdum adminlerde sorunsuz çalışıyor fakat kullanıcılar mesajlarda göremiyorlar.spoiler yazan kısmı boş olarak sanki hiçbirşey yazılmamış gibi görüyorlar.spoiler tıklama yeri dahi gözükmüyor.ama yöneticilerde sorunsuz çalışıyor.bunu nasıl çözebiliriz?

şimdiden teşşekürler..

Med-Cezir

peki bu modun ne işe yaradığını söylermisin
www.med-cezir.com
www.med-cezir.com/forum

KurT

hide tag a benziyor.Yazıyı okumak isteyen tıklıyor ve  yazıyı okuyor.Normalde kapalı olarak gözüküyor.

KurT

Grup izinleri ile ilgiliymiş.

Sorun Halledildi..

Kolay Gelsin...  >:(

DepoOyun

KurT
bizede anlatırmısın bendede aynı sorun var

Kermit

Quote from: DepoOyun on January 29, 2009, 04:15:34 AM
KurT
bizede anlatırmısın bendede aynı sorun var

Üye izinlerinde mesajlarda spoiler olayini görebilir tarzinda bir izin türü olmasi gerekir,onu aktif etmezsen üyeler spoiler icindekilerini göremezler
My Mods
Please don't PM/mail me for support,unless i invite you
Formerly known as Duncan85
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe."

A. Einstein

DepoOyun

yok dostum bende öyle bişey nedense. Bu modu kurdum ama [Spoiler-0.6.tar] bendeki spoiler görüntüsü çok çirkin aynı temayı kullanıyoruz fakat onlarda

Böyle iken bende

Sizden ricam o modu biliyorsanız Paketini atarmısınız Manuelde olabilir farketmez...

Kermit

2 mod ayni degil ki,birisi baglantilar modulü digeri spoiler

Baglantilar modunun kodlari sunlar

sources/subs.php de
bunu bul
array(
'tag' => 'green',
'before' => '<span style="color: green;">',
'after' => '</span>',
),

altına bunu ekle
array(
'tag' => 'bag',
'before' => '<div><b>Bağlantılar:</b> <input type="button" value="Göster" style="width:45px;font-size:10px;margin:0px;padding:0px;" onclick="if (this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName(\'div\')[1].getElementsByTagName(\'div\')[0].style.display != \'\') { this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName(\'div\')[1].getElementsByTagName(\'div\')[0].style.display = \'\'; this.innerText = \'\'; this.value = \'Gizle\'; } else { this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName(\'div\')[1].getElementsByTagName(\'div\')[0].style.display = \'none\'; this.innerText = \'\'; this.value = \'Göster\'; }" /></div><div><div style="display: none;">',
'after' => '</div></div>',
),

post.template.php de

bunu bul
'list' => array('code' => 'list', 'before' => '[list]\n[list][li]', 'after' => '[/li][/list]\n[list][li][/li][/list]\n[/list]', 'description' => $txt[261]),

altına bunu ekle
array(),
'bag' => array('code' => 'bag', 'before' => '[bag]', 'after' => '[/bag]', 'description' => 'Ba&eth;lant&yacute;lar'),

bag.gif isminde bir resmide temanin images/bbc klasörüne at
My Mods
Please don't PM/mail me for support,unless i invite you
Formerly known as Duncan85
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe."

A. Einstein

DepoOyun

hmm bu arada izin işini hallettim ayarlayamayanlar için;

Sizin paketiniz [Spoiler-0.6.tar] İngilizce olduğu için Türkçe dilli forumda gözükmüyor o yüzden forum dilini ingilizce yapıp izinleri ayarlıyorsunuz

DepoOyun

flood için özür
------------
dostum o bağlantı tagında şöle bi sorun var
Letitbit
Bağlantılar: Göster'e tıklıyorum gösteriyor

alttaki
Vip-file
Bağlantılar: Göster'e tıklıyorum yine letitbit bağlantıları açılıyor

Yağız...

Spoiler tag modifikasyonunu kurduysaniz, arama yaparak Türkçe dil dosyalarini bulabilirsiniz.

Advertisement: