Türkçe Dil Dosyaları

Started by forsakenlad, January 24, 2006, 06:39:56 PM

Previous topic - Next topic

XoBMaeRD

www.dbsat.org [nofollow]
www.uyduhosting.com
www.uyducuyuz.biz
www.smfturkiye.org

HaCCaBi

arkadaşlar RC için Yardım dosyasının türkçesi yokmu ?? http://www.simplemachines.org/community/index.php?action=help
yoksa ne zaman çıkacak?

En Kötü MARKA Dani MARKA

Elmacik

Home of Elmacik

ToKMaK

elmacık tam türkçeleştirme ne zaman biter tahminen...

LORD DARK

ya bende Özel Mesajlar bölümünün tuşu gözükmüyor. sadece birsinin profiline gelip mesaj çek deyince açılıyor.RC2 kullanıyom.

İngilizce olunca gözüküyor, Türkçe olunca göstermiyor.

Elmacik

Üstteki butonları mı kastediyorsun? Eğer öyleyse index.template.php dosyasını geri yükle.
Home of Elmacik

LORD DARK

başka bir yöntemle hallettim.

SMFRc2 üzerine MKPortal kurdum ve ÖzelMesajlar sayfasını MKPortala gönderdim şimdi çalışıyor.Ama forum üzerinde yok siteye girince Portal'ın menüsünde var.

akf

Elmacık. Ben rc2 ye rc1 türkçesini yüklemişim zamanında. Şimdi rc2 tr yi atmak istiyorum. Bugüne kadar yaptığım değişikliklere ne olur. rc2 default tema kullanıyorum, arcade ve bugünki üyeler mod ları yüklü, üst taraftada sohbet ve oyun butonu var ek olarak ?. bişi yapmana gerek yok diosan hemen düzeltiim. Saol

Harzem

modifications.turkish.php dosyanın yedeğini al.
Eğer dil dosyalarında, sonunda ~ olan dosyalar varsa, onların orijinallerinin yedeğini al.

Bu iki dosya tipinde modların yüklediği fazladan yazılar olur. Eğer içlerini açıp bakarım dersen onları toplayabilirsin.

Kurduğun modları elinle değiştirmediysen, yeni dosyaları yükledikten sonra modları tekrar kurmanı önerebilirim. Ama her durumda yedek almayı unutma :)

EuroTurk

mrh arkadaslar ben SMF 1.1 RC1. forumu SMF 1.1 RC2. ye upgrade yaptim ama neden se dil dosyasi  olmadi icin hata verdi sanirsam birazdaha beklicez...  burdan indirdim dosya ile hata verdi bir turlu cikamadim isin icinden    yapan varsa  nasil yaptini anlatirsa  memnun olurum tskler
Gurbetten Silaya Uzanan Sicak El EuroTurkPort

LORD DARK

RC2 için RC1 kullansanız da olur ben öyle yapıyom www.ultranet-tr.mobstop.com/forum/

Harzem

Quote from: LORD DARK on March 05, 2006, 12:27:44 PM
RC2 için RC1 kullansanız da olur

O zaman günde 3000 tane hata mesajı alırsın ve veritabanını yorarsın :)

depresif24

BEN BU KONUDA YENYİM NASIL TÜRKÇELEŞTİRECEĞİMİ DETEYLI Bİ ŞEKİLDE ANLATIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİM

Elmacik

Bu konunun ilk mesajını okudun mu?
Home of Elmacik

eren

Quote from: HarzeM on March 05, 2006, 12:37:03 PM
Quote from: LORD DARK on March 05, 2006, 12:27:44 PM
RC2 için RC1 kullansanız da olur

O zaman günde 3000 tane hata mesajı alırsın ve veritabanını yorarsın :)

Ben RC2 Kurdum bu adresten
http://www.simplemachines.org/download/index.php?thanks;filename=smf_1-1-rc2_install.zip

Türkçe RC1 Yamasını çektim bu adresten
http://www.simplemachines.org/download/index.php?thanks;filename=smf_1-1-rc1_turkish.zip

Türkçe dosyayı açtım thme klasörü çıktı onu ftp ile attım forumu Türkçe yaptım bir sorun yaşamadım. Forum sorunsuz gibi duruyor.

RC1 'in Türkçe dosyasını kurmakla hatamı yaptım?

Harzem

Forum sorunsuz gibi duruyor, ancak aslında sen neleri göremiyorsun bil bilsen :D Birçok metin eski dosyada olmadığı için senin forumda da görülmüyor. Ayrıca hata mesajların da birikiyor. Burada verilen dosyaları kullanmalısın.

eren

RC1 tema dil dosyalarını RC2 ile değiştim.

Saf Orange temasını kullanıyorum. Forum şu hatayı vermeye başladı.

eXTReMe Tracker tion'] = 'seçimi sıfırla'; // Güncelleme $txt['most_online_ever'] = 'En Çok Online'; $txt['most_online_today'] = 'Bugün En Çok Online'; $txt['modify_cancel'] = 'İptal'; $txt['mark_read_short'] = 'Okunmuş Say'; $txt['pm_short'] = 'Kişisel Mesajlar'; ?>

eren

Bu sorunu düzelttim. RC1 de kullandığım Google reklam kodu forumun dil dosyalarını RC2 ile değişince verdi bu hatayı.

Şimdi eski haline getirdim. Sayfanın en üstüne google reklamı koyuyordum şimdi oda gitti :)

Saforange temasının en üstüne yada turuncu üst barın altına tekrar google reklamı koymak istiyor ve yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler.  :D

doem

teşekürler dil dosyası için bir arkadaşlar yeni konu eklerken yada mesaj yanıtlarken resim ekle flash ekle seceneklerine windows media ekle secenegi koymuşlar sizde bunu eklersiniz daha güzel ve degişik bir secenek olucak teşekürler

WeBSe@

1.1 RC2 nin help dosyaları ve yarım kalan dosyalarının türkçeleşmesini sabırsızlıkla bekliyoruz.... Moderatör arkadaslarım.....

Advertisement: