Son Mesajlarda Karakter Sınırlaması Nasıl Olacak ?

Started by Kapadokyalı, March 16, 2006, 02:04:46 AM

Previous topic - Next topic

Kapadokyalı

Arkadaşlar,
İstatistikler bölümünde mevcut Son Mesajlarda, sıralanan mesaj başlıklarının taşmasını (2.satıra geçmesini) önlemek için mesaj başlığına bir karakter sınırlaması koymak istiyorum. Mesela baştan 60-70 karakter...
Nasıl Yapacağız ?
1.1 RC2 - Defult Tema

Pixel_34

froum seçenekler ayarlarından ayarlanıyor sanıyorum

Kapadokyalı

Quote from: trislasis on March 16, 2006, 02:13:44 AM
froum seçenekler ayarlarından ayarlanıyor sanıyorum

Ayarlarda böyle bir bölüme rastlamadım üstad. Ordan sadece kaç mesaj ( 10 veya 20 gibi ) görüntüleneceği ayarlanabiliyor bildiğim kadarıyla. Benim istediğim mesela son 10 mesaj yayınlanıyor. Her satırda gösterilecek mesaj başlığında karakteri sınırlamak. Hani gönderilen son mesaj bu şekilde sınırlıdır ya. Sadece 24 karakter gösteriyor. Bilmem anlatabildimmi.

{••тєηηιѕєя••}

o admin panelden ayarlanmıyor benimde bildiğim kadarı ile daha önCe baya önCeleri açılmıŞtı hatırladığım kadarı ile ama şimdi nerededir o başlık hatırlamıyorum mod arkadaşlar geldiklerinde ilgilenirler sanırım...
Yaramın üstünde yürümeyi öğretti bana celladın bıçağı...
Yürümeyi, hem de yorulmadan yürümeyi...
Direnmeyi öğretti...
Direnmeyi..

• Dünya Alem Burada
• Elektronik ve Bilişim Dünyası

Kapadokyalı

Quote from: TeNNiSeR on March 16, 2006, 05:01:28 AM
o admin panelden ayarlanmıyor benimde bildiğim kadarı ile daha önCe baya önCeleri açılmıŞtı hatırladığım kadarı ile ama şimdi nerededir o başlık hatırlamıyorum mod arkadaşlar geldiklerinde ilgilenirler sanırım...

Evet arkadaşım bende bayağı arama yaptım ama bulamadım. Gözden kaçırıyorum herhalde ?
Bekliyoruz.Modlar mutlaka yol gösterecektir...

Kapadokyalı

Elmacık, Harzem Lütfen müsaitseniz şu isteğime bir cevap verin. Daha önemli işleriniz vardır mutlaka ama yardıma ihtiyacım var işte ?

Advertisement: