"Admin | Co Admin | Moderatör |" user bunu forumun alt kısmana nasıl yaparım

Started by SpecifiC, March 20, 2006, 03:52:57 AM

Previous topic - Next topic

C®αzувσу

Badboy

Nothing is true, everything is permitted.

melih86

iyide kardeş bende ondan önce koydum zaten.....

www.forumportal.biz/forum

Teknoloji Kurdu

Cici Firefox, Kaka IE

Fantastic

melih86

safblue temasını kullanmaktayım    tema bozuk diyor yada cıkmıyor ve her yer kayıyoooo

Fantastic

arkadaşlar sorunu buldum.Yanlış yere yapıştırmışız.Doğrusu en altta yer alan;

</table>';

}
?>

üzerine olacaktı.İsteyen bakabilir....
www.forumega.net

Badboy

Quote from: melih86 on March 31, 2006, 10:28:09 AM
safblue temasını kullanmaktayım    tema bozuk diyor yada cıkmıyor ve her yer kayıyoooo

Kullandığın temanın boardindex.template.php dosyasını bir yere upload et bir bakayım...

anticiks

</table></div>';
sorun yaşayan arkadaşlar hiç bir şey eklemeden önce yukarıdaki kodu silin.

samet_xnx

hocam dediğiniz gibi yaptım ama böyle oluyor...ben 1.0.7 kullanıyordum onda sorun yoktu.. 1.1RC2 de oldu sanırım sürüm farkından oluyor

Badboy

T@LH@

Quote from: onur on March 23, 2006, 11:53:36 AM
şimdi bu kodları ekledikten sonra var olan rütbeleri kaldıracakmıyız?

Onur arkadasım hic gerek yokki orada moderatör yazıyor eğer senin forumunda moderatör yerine forum yönetcisi olarak adlandırmıssan onla değiştirisin rengide aynı sekilde mantıkda aynı rutbe sayısı fazla ise yani dörtten fazla ise

<table border="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="5" class="bordercolor">

bu koddaki dörtüde bes yaparsın yani dorğu orantı :) bende anlamıyordum ama deneme yanılma yönetmi ile öğreniliyor he cok acemi iseniz yedek almayı unutmayın olduki basaramadınız eski dosyayı yeniden atarsınız ...

T@LH@

Ya kral benim sorum ise biraz daha farklı

hani altta yönetici felan diye cıkıyor ya orayı linklendirsek ona tıklayan kişi yöneticilere tıkladı diyelim ozaman yönetici olanların isimlerini görse ayrı bir sayfada veya profillerini görse olmaz mı böle birsey yapabilirmisin ?

yada olabilirmi arkadaslar ?

Badboy

Quote from: Lemalar on May 23, 2006, 05:49:51 AM
Quote from: onur on March 23, 2006, 11:53:36 AM
şimdi bu kodları ekledikten sonra var olan rütbeleri kaldıracakmıyız?

Onur arkadasım hic gerek yokki orada moderatör yazıyor eğer senin forumunda moderatör yerine forum yönetcisi olarak adlandırmıssan onla değiştirisin rengide aynı sekilde mantıkda aynı rutbe sayısı fazla ise yani dörtten fazla ise

<table border="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="5" class="bordercolor">

bu koddaki dörtüde bes yaparsın yani dorğu orantı :) bende anlamıyordum ama deneme yanılma yönetmi ile öğreniliyor he cok acemi iseniz yedek almayı unutmayın olduki basaramadınız eski dosyayı yeniden atarsınız ...

Ordakin numaranın rütbe sayısıyla alakası yok arkadaşım... :) O kısım tablo düzenlemesi için aralarındaki boşluğu vs... ayarlar...

freestyler1079

harikasın eline sağlık...
bla bla bla

forevır semefe

samet_xnx

samet_xnx

kodların hepsini doğru olarak yazıyorum.. 3 gün önce 1.0.7 kullanırken bu hata yoktu... 1.1 RC2 yükledim bu hatayı vermeye başladı..

SONRA ECHO' SATIRINI SİLDİM BU HATAYI VERDİ

Advertisement: