Benim Modlar - 02-02.2007 - GenÇTürK

Started by GenÇTürK, April 01, 2006, 11:44:50 PM

Previous topic - Next topic

matematik

Quote from: ghg on June 07, 2007, 01:10:52 AM
Member Color Link'ten Olabilir Belki Ama Bende Kurulu Ikiside ve Cakisma Yok.

ben de bunu verdi (manuel kurdum)

Veritabanı Hatası
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'IFNULL(mods_memg.ID_MEMBER, 0) AS ID_MODERATOR, mc.onlineColor a
Dosya: /Sources/BoardIndex.php
Satır: 213

matematik

kod hatasi yok, eger senin verdiklerinde kod hatasi yoksa tabi  :)

lemanyak

Hayat Her Seye Rağmen Güzeldir...

superize

Cuma'nın Seyir Defteri - www.pakyav.com

D'ssConneTed

Pяηѕѕ LF

merhaba bende eskiden vardi boardicon sildim baska sorunlar vardi diye simdi tekrar yüklemek istiyorum ama uygularken..

10. Değişiklik Yapılacak ./Sources/Subs-Boards.php Test Başarısız

yinede yüklesin yaptigimdada

veritaban hatasi veriyor..

Duplicate column name 'board_icon'
Dosya: /home.10.21/bkp/www/forum/Packages/temp/boardicondb.php
Satır: /home.10.21/bkp/www/forum/Packages/temp/boardicondb.php

Not: Veritabanızın güncellemesi gerekiyor. Sizin dosyalarınızın şuanki sürümü SMF 1.1.4, ama veritabanın sürümü 1.1.2. upgrage.php'yi çalıştırmanız tavsiye ediliyor.

upgrage.php yi calistirmami tavsiye ediyor ama nasil calistiriliyor bilmiyorum.. yardimci olabilirmisiniz ?
1.1.21 Default

Pяηѕѕ LF

subs-board daki test basarisizi test basarili yaptim  :D simdi

veri taban hatasi kaldi  :'(

...

-------------------------

Quote from: army_hell on Nisan 21, 2007, 05:51:01 ÖÖ
Dosya: /usr/hosts2/domains/webdoktoru757/www.webdoktoru.org/httpdocs/Packages/temp/boardicondb.php
Satır: /usr/hosts2/domains/webdoktoru757/www.webdoktoru.org/httpdocs/Packages/temp/boardicondb.php

testler basarılı fakat bu hatayı verıyor

ve admın panaleınde kategorilerin basnda ıcon kullanılsınmı dıye bır buton(tus) cıkmadı

sanırım veritabanında tabloyu manuel oluşturman gerekiyor. En azından bir kontrol et varmı yokmu diye.. mysql'den smf_board tablosunu inceleyebilirsin..."kategorilerin basnda ıcon kullanılsınmı " bunu admin panelinden kullanılan temayı tıkladığında görürsün. Test başarılı dediyse ve default tema kullanıyosan muhakkak çıkar.

------------------

yukardaki anlatimi anliyamiyorum :( yardim edermisiniz ?

1.1.21 Default

forextr

hxxp:www.forextr.org [nonactive]

Pяηѕѕ LF

malum yüklenmesi icin yardim alamiyorum hani boardicon eskiden vardi kaldirmistim ya iz birakti carpilar forumda kötü gözüküyor bu biraktigi izi nasil kaldirabilirim ? eski orijinal haline dönmesi için ?
1.1.21 Default

GeBZeLi

ben bunda hata aldım forumun sağ tarafı moderatorlerın gorundugu kısım gitti ve gri oldu ?

[nofollow]

kirpi26

5.     Değişiklik Yapılacak     ./Sources/BoardIndex.php     Test Başarısız
bendede board yukledıgımde bu hatayı werdı nıyekune?

bilasdem

selam bende Dilbermc kullanıyorum hata verdi bunun manuel kurulumu varmı birde ben  dil dosyam turkish-utf8 manuel kurulumu olursa daha iyi olur
şu an localde çalışaçağım

gmturk

Kurulum Gayet Başarılı. Hata yok.. Admin Panelinde çıkıyor. Herşey çok iyi çok güzel.
Sırf bunun için birçok tema kurdum.
En sonunda hazır Dilber MC Theması için edit yapmışsın dedim bari onu kurayım onda çalışır kesin.
Dilber MC temasını kurdum Gayet başarılır kurdu yine hata mesajı almadım.
( Bu Arada Dilber MC Themasına hayran kaldım Yapanın ellerine sağlık gerçekten çok hoş muazzam güzel estetik, profesyönel)

Bakın herşey tamam Ama olmuyor olmuyor.
Resim ekledim. Eklentideki resime bir bakın Lütfen. Ne yapmam gerekli ayrıca bir eklenti gerekiyormu. Derlenecek bir yer varsa hemen yaparım sorun değil. Fakat bana yol gösterin..

Herşey için teşekkürler.

Hoochie Coochie Man

@gmturk, modifikasyonu kurduktan sonra Dilber MC dosyalarını manuel düzelttiniz mi?
İnadına SMF 1.1.X

Gurbet_42

Dilber MC manuel Boardİcon kurulumu

http://www

HCM: Link silinmiştir. Burası SMF resmi destek sitesi, paylaşımları burada gösteriniz.

gmturk

Quote from: *erhan on October 02, 2008, 01:13:45 PM
@gmturk, modifikasyonu kurduktan sonra Dilber MC dosyalarını manuel düzelttiniz mi?

Ne gibi manuel bir düzeltme yapılacakki .?
Açıklarsanız sevinirim

GöLgeTürK

Arkadaşlar konu 1 yıllık bir konu ama sormak istedim bu modu kurdum sorunsuzca çalıştı ama bir sorum olucak bu on.gif ve off.gif kısımlarının gözükmesini istemiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz.

Advertisement: