News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Benim Modlar - 02-02.2007 - GenÇTürK

Started by GenÇTürK, April 01, 2006, 11:44:50 PM

Previous topic - Next topic

Forumlarimiz.com

Quote from: KrAl_BaRmEn on June 06, 2006, 11:05:05 AM

Arkadaşım Bu Resimde Verdiğin Yerde Bende Böyle Birşey Çıkmıyor Sırf Bu Mod İçin Birtanede Deneme Formu Kurdum Sıfırdan Ama Gene Yok Gene Yok Bun Aktifleştirmek için Başka Biryerde Ayarı varmı acaba aşağıdakide benim sitenin tema ayarları bölümü ve mod kurulu

AYNEN BU SORUN BENDE DE  VAR  LÜTFEN YARDIM HERSEYI KURDUM PAKET KURULDU DEDI AMA BÖLE BİR SEY CIKMADI  2 HAFTADIR BEN MOD ILE UGRASIOM LUTFEN YARDIM EDIN....VE BEN CLACİS  TEMAYI KULLANIYORDUM DEFAULT TEMASINA GECME ME  RTAGMEN YINEDE CIKMADI 
www.sicaksohbet.org Sohbet Siteniz/ www.sohbetcok.com Düzeyli Sohbet Siteniz....  Msn İfadeleri www.msndiyari.com
www.forumlarimiz.com Forum Siteniz
www.bilmeceler.org  ilk forum bilmece :)

GenÇTürK

arkadaşlar modla yeniden ilgileniyorum farkındayım bir yerlerde sorun yaşanıyor bir iki haftadır...manuel kurmayı deneyin gerçi bununda bir çoğunuz yapamıyorsunuz...
ben en kısa sürede ki büyük ihtimalle bu hafta sonu hallederim hemde geliştiririm modificasyonu...
görüşmek üzere diyeyim
kusura bakmayın ayrıca sınavlar okul v.s uzun zamandır fazla uğrayamadım buralara...
Görüşmek üzere tekrar.....

GenÇTürK

boardicon1.1
yayınlandı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz...
Bahsettiğiniz bir çok hatanın yanı sıra bir çok yenilik eklenmiştir...
Eskisini kaldırıp bunu öyle kurun....
İnşallah hata vermez....

KrAl_BaRmEn

QuoteMod: boardicon1.0
Hakkında: Bu mod, Her Bölümün başına farklı resim koymak için geliştirilmiştir

Emeğine Salık Usta Çok Güzel Olmuş Ve Sorunsuz Çalışıyor Bence Bu Seferki Çok Daha Güzel Ve Kullanımı Çok Daha Kolay tam istediğim gibi olmuş tekrar teşekkür ediyorum

uyagan

Quote from: GenÇTürK on June 17, 2006, 09:15:02 AM
boardicon1.1
yayınlandı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz...
Bahsettiğiniz bir çok hatanın yanı sıra bir çok yenilik eklenmiştir...
Eskisini kaldırıp bunu öyle kurun....
İnşallah hata vermez....

ever kategorilerden eklenmesi daha güzel olmuş
diğer türlü 1.0 da zor oluyordu :)

Schoolbreaker

yaa boardicon u dilberMC temasına kuramazmıyız...ben beceremedim nasıl kurucam
www.matraps.net

www.sir-mc.net/sirmc

Hadron

dilber mc ye kurmak için manuel kurulum yapman lazım (bkz elmacık ve arbolattan manuel kurulum kılavuzları)
http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=91385.0

arkadaşlar boardicon 1.0 ı kurdum, tek tek 100 başlığa icon ekledim. bitirdim arkama yaslandım ve 1.1 versiyonu çıktı. tebrik ediyorum arkadaşım seni !!! :D
eskisini kaldırmadan 1.1 e upgrade yapabiliyo muyuz? var mı bunun için bir kolaylık..

GenÇTürK

Quote from: Hadron on June 18, 2006, 03:20:18 AM
dilber mc ye kurmak için manuel kurulum yapman lazım (bkz elmacık ve arbolattan manuel kurulum kılavuzları)
http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=91385.0

arkadaşlar boardicon 1.0 ı kurdum, tek tek 100 başlığa icon ekledim. bitirdim arkama yaslandım ve 1.1 versiyonu çıktı. tebrik ediyorum arkadaşım seni !!! :D
eskisini kaldırmadan 1.1 e upgrade yapabiliyo muyuz? var mı bunun için bir kolaylık..

Eğer çok gerekliyse yazarım bir upgrade dosyası kullanırsın lakinuğraştırır...

KrAl_BaRmEn

Arkadaşım boardicon1.1 Çok Başarılı Olmuş kurdum resimleride attım foruma renk geldi sayende ama küçük bir ayrıntı var daha önce sorulmuştu ama bulamadım aşağıdaki resimde mesaj var mesaj yok simgesini taşıyan gif resimleriylen aynı hizada olmuyor özelliklede alt konu açtığım yerlerde bunu nasıl düzelte bilirim

izmirli_

gençtürk eline sağlık valla diğer board iconlare gibi sorunda yaratmıyor...direkt kuruluyor yeride güzel...tekrar teşekkürler...

sirine

Öncelikle emegine saglik Genctürk, tüm modlar süper...

Ama bende moderator.1.1RC2 'yi kurarken hata veriyor :

Harzem

Boardindex'i etkileyen başka bir mod ile çakışıyor gibi görünüyor. Diğer modların neler?

SeyyitHan

Selamlar saygılar. Dilber MC kullanıyorum HarzeM teşekkürler.

boardicon1.1 kurdum.Otomatik yükledim ve default temamda çok iyi çalışıyor ama bunu Dilber MC'de de kullanmak istiyorum.

package-info ve boardicondb gibi iki dosya var içinde manuel kurulum için fakat ben bunlardan birşey anlayamadım.Search [nofollow] ,add after falan vardı,bunlarda yok.
install.....mod yada  install1.....xml yok içinde.

Manuel nasıl kuracağım bilemiyorum.

Teşekkürler.

GenÇTürK

Quote from: SeyyitHan on June 18, 2006, 10:21:30 AM

boardicon1.1 kurdum.Otomatik yükledim ve default temamda çok iyi çalışıyor ama bunu Dilber MC'de de kullanmak istiyorum.

package-info ve boardicondb gibi iki dosya var içinde manuel kurulum için fakat ben bunlardan birşey anlayamadım.Search ,add after falan vardı,bunlarda yok.

Teşekkürler.

Arkadaşım bakıyım ben bi dilber mc nin sistemine en kısa sürede yayınlamaya çalışırım...

sirine

Quote from: HarzeM on June 18, 2006, 08:56:33 AM
Boardindex'i etkileyen başka bir mod ile çakışıyor gibi görünüyor. Diğer modların neler?

Selam Harzem  :) Sagol ilgilendigin icin  ;)

Benim sürüm 1.1 RC2 ve tema Smf Default Theme Core

ve yüklü modifikasyonlar:

İsmi     Sürüm     
1.    Thank You Mod    1.01    [ Kaldır ]
2.    SMF 1.0.7 / 1.1 RC2 Update    1.0    [ Kaldır ]
3.    Hide Tag    1.18    [ Kaldır ]
4.    Board Viewers    0.6    [ Kaldır ]
5.    Enhanced Quick Reply    TBA    [ Kaldır ]
6.    Son Mesajlar    1.0    [ Kaldır ]
7.    Member Color Link    1.87    [ Kaldır ]
8.    Password Protect Boards    0.1    [ Kaldır ]
9.    SMF Arcade    1.3.0-MOD-E1.2    [ Kaldır ]
10.    FAQ Tags    0.1    [ Kaldır ]
11.    Membergroup Color Legend    1.1    [ Kaldır ]
12.    PM Spy    1.0.2    [ Uygula ]
13.    boardicon1.0    1.0    [ Kaldır ]
14.    Enchanced post template    1.0    [ Kaldır ]
15.    vMulticolor-Stars Mod    0.96    [ Kaldır ]
16.    Streaming 4.2.1b    4.2.1b    [ Kaldır ]
17.    Custom Profile Field Mod    3.0    [ Kaldır ]
18.    Image File Upload 1.3    1.3    [ Kaldır ]
19.    Sudoku for SMF    1.0    [ Kaldır ]
20.    MessagePreviewOnHover    1.0    [ Kaldır ]
21.    Active Members In Topic    1.2    [ Kaldır ]
22.    Hos Geldiniz Modu    1.0    [ Kaldır ]
23.    Registered Links    1.0    [ Kaldır ]
24.    AutoSig    1.1    [ Kaldır ]
25.    Merge Double Posts    1.05    [ Kaldır ]
26.    Ziyaretci Engelleme 1.1    1.1    [ Kaldır ]
27.    Reason For Editing Mod    1.0    [ Kaldır ]

BuyCu

moderator1.0
modunu yükledim fakat  1. Değişiklik Yapılacak ./Themes/default/BoardIndex.template.php Test Başarısız  hatası aldım :(

SeyyitHan

Quote from: GenÇTürK on June 18, 2006, 04:19:50 PM
Quote from: SeyyitHan on June 18, 2006, 10:21:30 AM

package-info ve boardicondb gibi iki dosya var içinde manuel kurulum için fakat ben bunlardan birşey anlayamadım.Search [nofollow] ,add after falan vardı,bunlarda yok.

Teşekkürler.

Arkadaşım bakıyım ben bi dilber mc nin sistemine en kısa sürede yayınlamaya çalışırım...

Hocam cevap için teşekkürler.Dilber MC çok güzel,sade ve şık bir tema yanlarda ikonlarla da güzelliği bana kalırsa artacak.Mümkünse bakabilirsen çok memnun olurum.Manuel kurulumu az-buçuk anladım gibi ya bu modda karışık geldi bana.

Tekrar teşekkürler.

KrAl_BaRmEn

Quote from: KrAl_BaRmEn on June 18, 2006, 05:33:47 AM
Arkadaşım boardicon1.1 Çok Başarılı Olmuş kurdum resimleride attım foruma renk geldi sayende ama küçük bir ayrıntı var daha önce sorulmuştu ama bulamadım aşağıdaki resimde mesaj var mesaj yok simgesini taşıyan gif resimleriylen aynı hizada olmuyor özelliklede alt konu açtığım yerlerde bunu nasıl düzelte bilirim

Sanıyorum Bu Soruma Bir Cevap Yok Neyse

GenÇTürK

Quote from: KrAl_BaRmEn on June 21, 2006, 02:12:35 AM
Quote from: KrAl_BaRmEn on June 18, 2006, 05:33:47 AM

Sanıyorum Bu Soruma Bir Cevap Yok Neyse

boardindex.template.php dosyanı aç onun içinde on.gif veya of.gif diye arattır....buldğun yerin bir veya bir kaç satır üstünde <td   ile başlayan bir satır olacak işte o satırın devamında valign="top" yazıyor olabilir..veya hiç bir şey yazmıyorda olabilir.. eğer valign komutu yoksa veya valign="top" yazıyorsa bunu valign="center" ile değiştir veya <td den sonra bir boşluk bırak ve valign="center" ekle......
sanırım eşitlenecektirler...

Bu anlattıklarım çok karmaşık gelebilir sana...şu an kafeden giriyorum nete ve yanımda hiç bir dosya yok o yüzden aklımda kaldığı kadarıyla anlattım...tam doğruda olmayabilir...akşam tekrar bakarım...

KrAl_BaRmEn

Çok Saol Usta Söylediğin Gibi Bir Kod Yoktu "<td" kodundan sonra verdiğin kodu koydum Oldu Eline Sağlık Yardımların İçin Tekrar Teşekkür Ediyorum :D

Advertisement: