Benim Modlar - 02-02.2007 - GenÇTürK

Started by GenÇTürK, April 01, 2006, 11:44:50 PM

Previous topic - Next topic

Schoolbreaker

kardeş gif leri yazıyorum ama cıkımıyor anlamadım gitti....boşluk cıkıyor kategorilerini yanında hangi gif i yazsamda fark etmedi...ftp de yanlış yeremi attım acaba gifleri..
nereye atıyoruz tam olarak
www.matraps.net

www.sir-mc.net/sirmc

man_blood

Sanırım ben olayın En basit tarafını anlamadım şimdi burda verilen Sonkonuları tablo haline geirme modunu indirdim Smf 1.1 RC2 forumuma Forum kontrol-Paket kısmından yukledim  2.Sonkonular      1.0       [ Kaldır ]  [ Dosyaları Listele ]  [ Sil ] diye paketlerimin içinde yer aldı fakat ana sayfada hala bi değişme yok aynı karmaşa devam ediyor şimdi bunuaktıf hale getirmek için bir yerleri tıklamammı gerekiyo nerden aktif edecegimde bu olacak inanmayan http://manblood2.kayyo.com/ deneme alanımdan bakabilir.
www.sinavrehberim.net
www.sinavrehberim.net/Forum

GenÇTürK

Quote from: man_blood on June 27, 2006, 06:38:03 AM
Sanırım ben olayın En basit tarafını anlamadım şimdi burda verilen Sonkonuları tablo haline geirme modunu indirdim Smf 1.1 RC2 forumuma Forum kontrol-Paket kısmından yukledim  2.Sonkonular      1.0       [ Kaldır ]  [ Dosyaları Listele ]  [ Sil ] diye paketlerimin içinde yer aldı fakat ana sayfada hala bi değişme yok aynı karmaşa devam ediyor şimdi bunuaktıf hale getirmek için bir yerleri tıklamammı gerekiyo nerden aktif edecegimde bu olacak inanmayan http://manblood2.kayyo.com/ deneme alanımdan bakabilir.
Arkadaşım mod default tema için sen başka bir tema kullanıyorsun olmaz çalışmaz o temada...manuel kurmayı deniyecen...

Quote from: Schoolbreaker on June 27, 2006, 03:11:18 AM
kardeş gif leri yazıyorum ama cıkımıyor anlamadım gitti....boşluk cıkıyor kategorilerini yanında hangi gif i yazsamda fark etmedi...ftp de yanlış yeremi attım acaba gifleri..
nereye atıyoruz tam olarak

Sana gelince eğer resimleri Themes>>default>>images>>icon klasörünün içine yüklediysen ve kategori düzenleme kısmından resmin ismini uzantısıyla birlikte girdiysen (ör: duyuru.gif) kesinlikle çıkacaktır ana sayfada aksi durumda çıkmaz...Tekrar dene bence...

gamsiz_25

arkadaslar rc2 defult tema kullanıyorum msndalgasını yüklerken söyle bir hata verdi

Çıkartılacak Dosya ./Themes/default/images/arka.jpg 
2. Çıkartılacak Dosya ./Themes/default/images/kapat.gif 
3. Çıkartılacak Dosya ./Themes/default/images/popup.gif 
4. Değişiklik Yapılacak msndalgasi.mod                               Düzenleme inceleme hatası

tsk ederim

man_blood

QuoteArkadaşım mod default tema için sen başka bir tema kullanıyorsun olmaz çalışmaz o temada...manuel kurmayı deniyecen...

manuel kurma olayı nasıl oyle deneyelim ozaman
www.sinavrehberim.net

GenÇTürK

Quote from: man_blood on June 27, 2006, 12:37:44 PM

manuel kurma olayı nasıl oyle deneyelim ozaman

Manuel kurulum hakkında sanırım detaylıca bilgi anlatılmıştı burda yardım bölümünde...
Ararsan bulacağını umuyorum...Benim vaktim yok anlatamam maalesef...

man_blood

QuoteManuel kurulum hakkında sanırım detaylıca bilgi anlatılmıştı burda yardım bölümünde...
Ararsan bulacağını umuyorum...Benim vaktim yok anlatamam maalesef...

tamam ozaman şoyle yapalım ben o anlatım yeri (http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=95567.0) daha yeni gordum tamamını okudum anladıgım kadaıyla okadarda zor değil :)
şimdi galiba bu son konuları katogarı halinde gosteren mod un bende calışmama sebebi temanın farklı oluşu  bunu güzeltmek içinde sanırım indirdigim zip klasounun içindeki *.mod uzantılı dosyayı editleyip içersinde gosterilen temanın adını ve yolunu değiştirmek olacak. Ve sizin anlatmış oldugunuz konu anlatımı içinde bunadeğinmişsiniz benim anlamadıgım nokta
Quote$themedir/index.template.php   demek,  /Themes/default/index.template.php demek.
diye bir metin var şimdi benim temanın adı classic diye geciyoru bunu bu metinde nereye yazacagım bunu soylerseniz tum soru hallolur diye tahmin ediyorum
www.sinavrehberim.net

GenÇTürK

$themedir demek kullanmakta olduğun temanın adresidir zaten..onu değiştirsende bişeyin değişeceğini şahsen zannetmiyorum...Ama yinede söyliyeyim $themedir yerine yazacaksın...

Manuel kurulumdan kastım o tür bir kurulum değildi...
.mod uzantılı dosyayı açınca onun içindeki kodları sen gerekli dosyalara bir şekilde yerleştiriceksin...
Bunun içinde biraz html biraz php bilginin olması gerekiyor...
Neyse umarım başarırsın...

başaramazsan yine yazarsın...olmazsa boardindex.template.php dosyanı buraya koy ben editleyip geri koyarım...

kolay gelsin

SeyyitHan

Quote from: SeyyitHan on June 19, 2006, 02:16:07 PM
Quote from: GenÇTürK on June 18, 2006, 04:19:50 PM
Quote from: SeyyitHan on June 18, 2006, 10:21:30 AM
Selamlar saygılar. Dilber MC kullanıyorum HarzeM teşekkürler.

boardicon1.1 kurdum.Otomatik yükledim ve default temamda çok iyi çalışıyor ama bunu Dilber MC'de de kullanmak istiyorum.

package-info ve boardicondb gibi iki dosya var içinde manuel kurulum için fakat ben bunlardan birşey anlayamadım.Search [nofollow] ,add after falan vardı,bunlarda yok.
install.....mod yada  install1.....xml yok içinde.

Manuel nasıl kuracağım bilemiyorum.

Teşekkürler.

Arkadaşım bakıyım ben bi dilber mc nin sistemine en kısa sürede yayınlamaya çalışırım...

Hocam cevap için teşekkürler.Dilber MC çok güzel,sade ve şık bir tema yanlarda ikonlarla da güzelliği bana kalırsa artacak.Mümkünse bakabilirsen çok memnun olurum.Manuel kurulumu az-buçuk anladım gibi ya bu modda karışık geldi bana.

Tekrar teşekkürler.

GenÇTürK hocam Dilber MC'de boardicon1.1 kodlarına bakacaktın,kaynadı araya galiba.Ben hala bekliyorum da ... :)

GenÇTürK

Quote from: SeyyitHan on June 28, 2006, 03:41:23 AM
Quote from: SeyyitHan on June 19, 2006, 02:16:07 PM
Quote from: GenÇTürK on June 18, 2006, 04:19:50 PM
Quote from: SeyyitHan on June 18, 2006, 10:21:30 AM
Selamlar saygılar. Dilber MC kullanıyorum HarzeM teşekkürler.

boardicon1.1 kurdum.Otomatik yükledim ve default temamda çok iyi çalışıyor ama bunu Dilber MC'de de kullanmak istiyorum.

package-info ve boardicondb gibi iki dosya var içinde manuel kurulum için fakat ben bunlardan birşey anlayamadım.Search ,add after falan vardı,bunlarda yok.
install.....mod yada  install1.....xml yok içinde.

Manuel nasıl kuracağım bilemiyorum.

Teşekkürler.

Arkadaşım bakıyım ben bi dilber mc nin sistemine en kısa sürede yayınlamaya çalışırım...

Hocam cevap için teşekkürler.Dilber MC çok güzel,sade ve şık bir tema yanlarda ikonlarla da güzelliği bana kalırsa artacak.Mümkünse bakabilirsen çok memnun olurum.Manuel kurulumu az-buçuk anladım gibi ya bu modda karışık geldi bana.

Tekrar teşekkürler.

GenÇTürK hocam Dilber MC'de boardicon1.1 kodlarına bakacaktın,kaynadı araya galiba.Ben hala bekliyorum da ... :)

Tama arkadaş şimdi bakıyorum...Malum okulumuz var ve sabah 8 akşam 10 ders oluyo o yüzden kaynıyo...neyse dur bakıyımda yatıcam zaten...

SeyyitHan

bozkurt18

QuoteMod:    moderator1.0
Açıklama:   Bu mod, Moderatörlerin gösterim yerini değiştirir
Download(1.1RC1,1.05):   http://ladrans.la.funpic.de//moderator1.05.zip
bu link son mesajlar modu için arkadaşım  haberin olsun.

pspturkey

Boardicon 1.1 kurulumu yapmaya çalıştığımda birisinde test başarısız diyor. Bu yüzden manuel kurulum yapacağım ama anladığım kadarıyla veritabanına bilgi ekliyor. Durum biraz karışık. Bu modu manuel olarak kurmak sanırım diğer modları manuel olarak kurmak gibi kolay değil.

Sonuçta bu modu manuel olarak nasıl kuracağımı anlatacak bir arkadaş olursa bol hayır duası alacak  :)
Türkçe PSP Kaynağı: www.pspturkey.net
Türkçe Konsol Kaynağı: www.konsolum.net
Türkçe Oyun Hileleri Kaynağı: www.hiletr.net

reisbey

gençtürk kardeş ben bunu kuramadım gene benden ftp kul adı ve şifresi istiyor yazıyorum bişiy değişmiyor ve

Bu paketin düzenlemeye çalıştığı bazı dosyalar yazılabilir değil. FTP kullanarak bunları değiştirmeniz gerekiyor.

diyor acaba hangi dosyalara yazım izni vemem gerekiyor cvp ını bekliyorum kardeşim

denislici

paketler >> seçenekler >> Tüm dosyalar yazılabilecek şekilde yapılandır... seç >> bilgilerini gir

sonra modu uygula..... modu kurduktan sonra Sadece standart dosyalar yazılabilecek şekilde yapılandır  bi daha geç ok....

bunu bi dene
Love the Creature for Creator's sake. (English)
Duje Krijesen per hire te Krijuesit. (Albanian)
Yaradılan'ı sev Yaradan'dan ötürü. (Turkish)
Ami la Creatura per ce la creato il Creatore. (Italian)

scudrox

tema olarak defaulttan bıktım ve yöneticileri ikna edip Burnished tema kullanmaya başlıadık ama temaya ayar yapmayı denedim fakat moderator mod manuel bile kurulamıyor çünkü altına üstüne ekleyeceğim kodlar php lerin içinde yok bu temada.
evet napcaz gençturco ;)

JessyJaMeS

öncelikle modlar için tşkkr ederim.ben boardicon1.1 ve moderatör modunu manuel kurmak istedim dilbermc temasını kullanıyorum.ancakmoderator modunu kurarken benim temamın boardindex.template.php dosyasında aranılacak kodu bulamadım.ve [nofollow] bazılarıda maalesef eksik olarak duruyor..acaba dilbermc ye bu modlar manuel kurulmuyormu yardımcı olurmusunuz

fatihk34

Hocam bu boardicon 1.1 de admin panelinde iconları göstermiyor halbuki 1.0 da gösteriyordu :(

eleven

dostun boardicon 1,07 de yuklenmıyor manuel mi yapacaz.

scudrox

Advertisement: