Benim Modlar - 02-02.2007 - GenÇTürK

Started by GenÇTürK, April 01, 2006, 11:44:50 PM

Previous topic - Next topic

izmirli_

Quote from: c a g a t a y on October 18, 2006, 05:51:57 AM
Bişey desem inanmassınız
YouTube u yükledim
Video koydum sayfada görüntülendi
AMA PLAY ETMIYOR BENDEEEEEEEEEEE
siteme girip farklı sehirlerden bakan 2 arkadas OYANDIGINI ve SES geldigini söylüyor ama bende sanki still imaj gibi duruyooooooo
Bu arada aynı videoyu YouTube un sayfasindan izleyebiliyoruuuuuuuum
Deli olceeeem

mozilladamı bakıyorsun mozillada çalışmıyor...internet explorerde çalışıyor...

c a g a t a y

Evet
Mozilla da resim gibi duruyor
IE de aciyor...
Cözümü yok mudur?

izmirli_

Quote from: c a g a t a y on October 18, 2006, 03:16:18 PM
Evet
Mozilla da resim gibi duruyor
IE de aciyor...
Cözümü yok mudur?

sanırım o mozillanının eklentilerinden kaynaklanıyor...flash eklentilerini kurmayı dene

c a g a t a y

Mozilla nin Flash eklentileri ile ALAKASI YOK cünkü aynı YouTube videosunu Mozilla ile kendi sitesinde izleyebiliyorum.
Modda patlak var bu anlamda Mozilla cephesinde

Selamlar

GenÇTürK

Quote from: c a g a t a y on October 19, 2006, 06:52:12 AM
Mozilla nin Flash eklentileri ile ALAKASI YOK cünkü aynı YouTube videosunu Mozilla ile kendi sitesinde izleyebiliyorum.

Selamlar
Modda patlak var diyon ama bende firefox kullanıyom hiç bi sorun yok..İzleyebiliyom rahatça...Zaten her yaptığım modu firefox ta deniyom çalışıyosa ie dede çalışır diorum...
Mozillayı bilmiyorum...Yinede eklentilerden kaynaklanabilir..

izmirli_

Quote from: GenÇTürK on October 19, 2006, 07:12:25 AM
Quote from: c a g a t a y on October 19, 2006, 06:52:12 AM

Selamlar
Modda patlak var diyon ama bende firefox kullanıyom hiç bi sorun yok..İzleyebiliyom rahatça...Zaten her yaptığım modu firefox ta deniyom çalışıyosa ie dede çalışır diorum...
Mozillayı bilmiyorum...Yinede eklentilerden kaynaklanabilir..

bencede eklentilerden olabilir...diyorum

doem

GenÇTürK arkadaşım youtube mod unu hemenpaylas kapandıgı için alamıyoruz baska linkten verebilirmisin

GenÇTürK

Quote from: doem on October 20, 2006, 03:23:15 PM
GenÇTürK arkadaşım youtube mod unu hemenpaylas kapandıgı için alamıyoruz baska linkten verebilirmisin

Ewet hemenpaylaş silmiş linkleri
Neyse düzenledim şimdi indirebilirsiniz
hatırlattığın için teşekkür ederim

doem

Quote from: GenÇTürK on October 20, 2006, 08:01:36 PM

indirdim paketi yuklenmiyor arkadaşım bunu yazıyo ( yüklemek istediğiniz paket'de sorun var yada geçerli bi paket değil.) içinde bu dosyalar var paketin youtube.gif, youtube_1.0.xml, package-info.xml,  bu dosyalar var içinde bir bakarmısın arkadaşım yardımcı olursan sevinirim

izmirli_

Quote from: doem on October 21, 2006, 04:53:16 PM

indirdim paketi yuklenmiyor arkadaşım bunu yazıyo ( yüklemek istediğiniz paket'de sorun var yada geçerli bi paket değil.) içinde bu dosyalar var paketin youtube.gif, youtube_1.0.xml, package-info.xml,  bu dosyalar var içinde bir bakarmısın arkadaşım yardımcı olursan sevinirim

doem sana maille yolladım almadınmı ?

doem

Quote from: kemal152 on October 21, 2006, 06:31:39 PM
Quote from: doem on October 21, 2006, 04:53:16 PM

doem sana maille yolladım almadınmı ?

gelmemiş mail kemal mailim bu bunamı yolladın [email protected]

karakusak

taraximus

bu boardiconu başka temalarda kullanmak için ne yapmak lazım bi yardım lütfen

antitezz

you tube modu hata verdi

Değişiklik Yapılacak ./Sources/Subs.php Test Başarısız

doem

Quote from: antitezz on October 23, 2006, 12:24:23 PM
you tube modu hata verdi

Değişiklik Yapılacak ./Sources/Subs.php Test Başarısız

Arkadaşım Bendede Hata Verdi Hatta Hiç Kurulmadı Rc3 de Kemal Arkadaşımız Manuel Anlattı Kurulumu Ve Yaptım Oldu Bak Bu linkte Anlatıyor http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=121485.0

byduman

Arkadaşlar board icon Dilber Mc de çalışıyor mu? sorun yaşayan var mı benim gibi

Kategorilerde icon ismini yazıyorum icon görünüyor orda ama forumda çıkmıyor nedeni nedir acaba?

GenÇTürK

Quote from: byduman on October 27, 2006, 12:37:20 PM
Arkadaşlar board icon Dilber Mc de çalışıyor mu? sorun yaşayan var mı benim gibi

Kategorilerde icon ismini yazıyorum icon görünüyor orda ama forumda çıkmıyor nedeni nedir acaba?
Mod'un  Kullanımını okudunmu??
Orda anlatılıyor...
Admin panelinden Kullanılan tema Ayarlarına gir orada İconlar ana sayfada gösterilsinmi bölümünü aktif etmen lazım

4LP3RUZ1

GenÇTürK, hayırlı olsun, boardicon yayınlanmış bakıyorum, mod sitesindeki dosyalarda Türkçe çeviri de var mı? Varsa ne güzel, artık linkleri oraya göre düzenlersin :D
Frozen frogs are back :(

mathrock

Kurulum Eylemleri
Yapılacak yükleme işlemleri: "YouTube BBCode by genctürk":
Bu paket kurulumu aşağıdaki eylemleri gerçekleştirecek:
   Tip    Eylem    Açıklama
1.    Değişiklik Yapılacak    ./Sources/Subs.php    Test Başarısız
2.    Değişiklik Yapılacak    ./Themes/default/Post.template.php    Test Başarılı
3.    Değişiklik Yapılacak    ./Themes/default/languages/Modifications.turkish.php    Test Başarılı
4.    Çıkartılacak Dosya    Themes/default/images/bbc/youtube.gif

Advertisement: