Benim Modlar - 02-02.2007 - GenÇTürK

Started by GenÇTürK, April 01, 2006, 11:44:50 PM

Previous topic - Next topic

тσℓgค

valla bende default kullanıyorum ama değişen bişey olmuyor..
acaba moderatör modu kurulu ondan dolayı çalışmıyor olabilirmi??

EfsaNe TÜRK

Üstad Emeğine Sağlık Sağolsın Bende Çok Güzel Oldu Ancak Asıl Sorun Şurda. Örneğin  Bir Süper Modu Bir Bölüme Sorumlu Yaptık Tamam Ana Sayfadaki Bölümde Asıl Rengi Çıkıyorda Bölüm İçine Girldiğinde Süper Mod Değilde Mod Renginde Gösteriyor ve Normal Mod Oluyor O Bölümde. Bana göre Arayıpta Bulamdığım Sorun İşte Burda Görevi Ne Olursa Olsun Bir Kişiyi Bir Bölüme Mod Yaptıkmı Oradada Açtığı Konularda veya Attığı Mesajlardada Atıyorum Admin veya Süper Mod Görünsün. Bunu Yapabilirsen Çok Süper Olacak.
SAygılar...

GenÇTürK

Quote from: as_kral on February 03, 2007, 03:34:45 PM
Quote from: GenÇTürK on February 03, 2007, 12:30:25 PM
arkadaşlar bu online color moderatör modu, moderatör alanında moderatörlerin üye grup renkleriyle gözükmesini sağlar,

Aşağıda resimdede görebileceğiniz gibi bende
Adminler kırmızı
super modlar eflatun
moderatörler  mavi

olara gözüküyor....

Default Tema Kullanıyorum ama Olmadı.
Quote from: KuDЯéT on February 03, 2007, 01:07:16 PM
çöl ateşi temasında bu böyle olmuyor GenÇTürK 

Öncelikle şunu belirteyim bu mod sadece default temada denenmiştir. diğerlerine uyarmı bilmiyorum..

İkincisi ise; şayet temanızda veya herhangi bir dosyanızda moderator renklerinin ana sayfada ayarladığın herhangi bir renkte gözükmesi üzerine bir değişiklik yapmadıysanız veya temanız böyle bir değişikliğe imkan vermiyorsa çalışır...

mesela ben eskiden <span color=green>'.board[moderator].'</span> komutunu kullanarak tüm modların yeşik gözükmesini sağlıyodum...

şayet bu veya benzeri bir değişiklik yapmadıysanız yani defaut tema ile bu konuda oynamadıysanız çalışır...

Quote from: DeLeTe on February 03, 2007, 08:23:38 PM
Üstad Emeğine Sağlık Sağolsın Bende Çok Güzel Oldu Ancak Asıl Sorun Şurda. Örneğin  Bir Süper Modu Bir Bölüme Sorumlu Yaptık Tamam Ana Sayfadaki Bölümde Asıl Rengi Çıkıyorda Bölüm İçine Girldiğinde Süper Mod Değilde Mod Renginde Gösteriyor ve Normal Mod Oluyor O Bölümde. Bana göre Arayıpta Bulamdığım Sorun İşte Burda Görevi Ne Olursa Olsun Bir Kişiyi Bir Bölüme Mod Yaptıkmı Oradada Açtığı Konularda veya Attığı Mesajlardada Atıyorum Admin veya Süper Mod Görünsün. Bunu Yapabilirsen Çok Süper Olacak.
SAygılar...

Valla bu konuda hiç düşünmedim bu güne kadar şu anda buna kafa yormak için müsait değilim... İlerde bakılabilir...

тσℓgค

eyvallah GenÇTürK ilk seferinde manuel olarak kurmuştum bir değişiklik olmamıştı şimdi paket olarak yükledim çalıştı,tekrar eline sağlık.

skyline26

ben modu yüleyemedim bi türlü neden bu hatayı veriyo kaç gündür arama yapıyorum hadi mesaj yazmıyayım dedim boşuna vardır cevabı diye ama yok olmuyo forumdaki yazan herşeyi denedim nerdeyse

paket olarak yükleyincede alttaki gibi oluyo kullandığım tema haylaz smf1.1.1 sürümünü kullanıyorum  :'(
bu işi çözemedim bi türlü yardım edene 1 tepsi baklava yollucam :D :D
hxxp:img220.imageshack.us/my.php?image=hata1bj7.png [nonactive]
hxxp:www.paylasturk.net [nonactive]

izmirli_

skyline packagesin chmodunu 777 yap yada admin paneli/paketler/seçenkler/tüm dosyaları yazılabilir şekilde yapılndır de sonra tekrar kur...

skyline26

Quote from: Real_Life on February 05, 2007, 10:37:06 AM
skyline packagesin chmodunu 777 yap yada admin paneli/paketler/seçenkler/tüm dosyaları yazılabilir şekilde yapılndır de sonra tekrar kur...

oldu oldu oldu yasasın ama ben bunuda denemiştim demekki hata yapmışım bir yerde at adresini pm den göndereyim baklavanı :)

skyline26

modu kurdum şimdide iconlar çıkmıyo ana sayfada ftp den de attım iconları image klasörüne
hem default temada hemde haylaz da denedim   

XBLaDe

online_color_moderator
*Moderatörlerin renklerini, üye gruplarına göre değiştirir...

Bu Mod İçin Teşekkürler Hocam,Çok İşime Yaradı : )

*SpYHiBeR

YAPTIIM SALAQLIK YUSUNDEN TUM MSJLARIM EDITLENMISTIR

emrah

burakco

selam arkadaşlar ben 1.1.1 ve dilber mc tema kullanıyorum, kakin boardicon1.1 kurarken Themes/dilbermc/BoardIndex.template.php dosyasında test başarısız dedi? buna rağmen yükleme yapsam ve bu dosyaya da manuel kurulum yapsam işe yarar mı?

birde bu dosyada değiştirmem gerekenler nelerdir, eğer işe yarayacaksa?

GenÇTürK

Quote from: burakco on February 21, 2007, 01:49:42 PM
selam arkadaşlar ben 1.1.1 ve dilber mc tema kullanıyorum, kakin boardicon1.1 kurarken Themes/dilbermc/BoardIndex.template.php dosyasında test başarısız dedi? buna rağmen yükleme yapsam ve bu dosyaya da manuel kurulum yapsam işe yarar mı?

birde bu dosyada değiştirmem gerekenler nelerdir, eğer işe yarayacaksa?

elbetteki işe yarar..sorunda çıkmaz..

değiştirmen gerekenleri manuel kurulum hakkındaki dökümanı okursan rahatlıkla bulursun ;)

fatal-joker

GenÇTürK

Quote from: fatal-joker on February 25, 2007, 06:39:08 PM
yardımcı olabilecek?

manuel kurulum hakkında dökümantasyon bölümünde genişçe bir anlatım var.. Onu okursan çok rahatlıkla manuel kurulum yapabilirsin ;)

ghg

selam gencturk
ben boardicon u kurdum hersey tama super hatasiz kurdum kategorinin icine giriyorum yaziyorum cikiyor orda ama anasayfada cikmiyor :S

edit:tamamdir yaptim eline saglik cok guzel bir mod ;)

edit:simdi kaydi cok kotu :S

http://img522.imageshack.us/img522/6088/offyc5.jpg

GenÇTürK

Quote from: ghg on February 25, 2007, 09:38:52 PM
selam gencturk
ben boardicon u kurdum hersey tama super hatasiz kurdum kategorinin icine giriyorum yaziyorum cikiyor orda ama anasayfada cikmiyor :S

edit:tamamdir yaptim eline saglik cok guzel bir mod ;)

edit:simdi kaydi cok kotu :S

http://img522.imageshack.us/img522/6088/offyc5.jpg

rica ederim kolay gelsin....

Advertisement: