Hata Mesajları ve Çözümleri

Started by 4LP3RUZ1, May 23, 2006, 02:53:30 AM

Previous topic - Next topic

suikast

_FhR_

QuoteParse error: parse error, unexpected ',' in C:\Inetpub\vhosts\genckaihl.com\httpdocs\forum\Sources\Subs.php on line 1252

peki bu hata için ne yapmamız gerekiyor?

_FhR_

ilk önce yotube modunu kurmak için bişiler yaptım ondan sonra fatal error diye bişey çıktı dosyayı smfnin sitesinden kurup değiştirince bu hatayı verdi

Turk_

Arkadaşlar benim forum sitemde anasayfa dahil bütün bölümlerde

Bir hata meydana geldi!
Bölüm yapısında sorun var: Bölüm bulunamıyor.

ne yapmam gerekiyo acaba

pun

You tube modunu kurdukdan sonra forumda herhangi bor konu açıldıgında admin panelindeki hata mesajları bölümü basdan asagı bunlarla dolu. 1 konuya 1 hata, hesaplayın artıkk

8: Undefined index: youtube
Dosya: /home/kullaniciadmim/public_html/smf/Themes/default/languages/Post.turkish.php (eval?)
Satır: 779

SerMimar

Warning: Wrong parameter count for file_exists() in C:\domains\selcukonline.net\wwwroot\forum\Sources\Load.php(1726) : eval()'d code on line 249

bu hatanın ne olduğunu bilen var mı arkadaşlar :(

sitemap ekledim foruma üye girişi yapınca bu satırlar çıkmıyor. fakat normal ziyaretçiler için maalesef gorunuyor :(

yardımcı olursanız sevinirim..

sabricirak

Arkadaslar bendede böle bir hata meydana gelior ingilizcemde kıt biras anlayamadım ne yapabilirim simdiden teskkurler Maintenance Mode
Okay faithful users...we're attempting to restore an older backup of the database...news will be posted once we're back!

Dj_Turkish_Software

Bu da bendeki hata... Acele yardım istiyorum. HELP ME PLEASE :P Kimse konu açamıyor.Linkleri kabul etmiyor.

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'LIMIT 1' at line 5
Dosya: /usr/export/www/hosting/gtaforum/forum/Sources/Post.php
Satır: 575

Üyelerim siteye uğramaz oldu.Bu hata yüzünden.

Dj_Turkish_Software

Yardımcı  olabilecek kimse yok mu?

Sitemin günlük hiti 12 ye kadar düştü... (Normalde 100 den fazlaydı ama bu sorun herkesi çıldırttı)

vuslatvakti

Quote from: vuslatvakti on March 19, 2007, 08:58:39 AM
kardeşler özel mesajlara girince veritabanıhatasıveriyo lutfen acil yardımmmmm

Veritabanı Hatası
Illegal mix of collations (latin1_swedish_ci,COERCIBLE) and (utf8_general_ci,IMPLICIT) for operation 'find_in_set'
Dosya: d:\websites\dataweb\sehadet.info\wwwroot\forum\Sources\PersonalMessage.php
Satır: 380 

JeeFo

Fatal error: Cannot redeclare modifyprofilesettings() (previously declared in /home/codernet/public_html/smf/Sources/ModSettings.php:330) in /home/codernet/public_html/smf/Sources/ModSettings.php on line 335

Bu hata werdi nasıl çöücem

darkiebug

<metaor.org>

Table \'metaoro_joom1.jos_jsmf_config\' doesn\'t exist SQL=SELECT config FROM jos_jsmf_config ~~~ FROM::/home/metaoro/public_html/administrator/components/com_smf/admin.smf.class.php || loadparams || 114

Böyle bir hata mesajı bilen var mı?

Ben birşeyler düşünüyorum ama...

gokay

Siteye her giriş yapıldığında bu hata mesajını alıyorum. Çözümünü biliyorsanız lütfen yardımcı olur musunuz. SMF cölatesi 1.1.2

8: Undefined index: never_expire
Dosya: /home/......./domains/....../public_html/Themes/colatesi_v3/BoardIndex.template.php (eval?)
Satır: 357
hxxp:www.forumhuzur.com [nonactive]

CeNGaWeR

ya canlar benimde bi sorunum var halledemedim yardım edermisiniz :(

www.alevileriz.com bakın haline bi düzeltemedim :( admin paneline filan giremiyrum yardım edermisiniz..

tşik ederim

goth13

Quote from: CeNGaWeR on May 11, 2007, 06:49:56 PM

www.alevileriz.com bakın haline bi düzeltemedim :( admin paneline filan giremiyrum yardım edermisiniz..

tşik ederim

meraba sorun sanırım türkçe karakterlerle ilgili utf8 e cevirmişsiniz sanırım sürümünüze uygun utf8 türkçe dosyalarını yüklemeyi deneyin bi

CeNGaWeR

Quote from: goth13 on May 11, 2007, 07:54:50 PM
Quote from: CeNGaWeR on May 11, 2007, 06:49:56 PM

tşik ederim

meraba sorun sanırım türkçe karakterlerle ilgili utf8 e cevirmişsiniz sanırım sürümünüze uygun utf8 türkçe dosyalarını yüklemeyi deneyin bi

dediğiniz gibi yaptım. malesef olmadı :(

chiki

mesaj yazdıktan sonra düzelt diyince

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'LIMIT 1' at line 5
Dosya: /usr/export/www/hosting/forumtirak/Sources/Post.php
Satır: 575

hatasını alıyoruz lütfen yardımcı olun mümkünse çözümünü yaparken isim kullanın arkadaşlar çok karışıyo bi göz attımda benim hatayı alan arkadaşlar çözüm bekliolarlar galiba hala bi yardım edin lütfen.

chiki

kimse yokmu acaba bu sorunun çözümünü bilen ??

vuslatvakti

Quote from: vuslatvakti on May 07, 2007, 10:21:57 AM
Quote from: vuslatvakti on March 19, 2007, 08:58:39 AM
kardeşler özel mesajlara girince veritabanıhatasıveriyo lutfen acil yardımmmmm

Veritabanı Hatası
Illegal mix of collations (latin1_swedish_ci,COERCIBLE) and (utf8_general_ci,IMPLICIT) for operation 'find_in_set'
Dosya: d:\websites\dataweb\sehadet.info\wwwroot\forum\Sources\PersonalMessage.php
Satır: 380&nbsp;

burda yardım edecek bir insan yokmu yaklaşık 2 ay dır bu sorunu soruyoruz
Eğer yardım edilmeyecekse bu konu neden açılmış

4LP3RUZ1

Bu konu, genelde görülen hataların çözümlerini özetlemek için açıldı.

Senin ise veritabanında birden çok kod sayfası kullanılıyor. latin1_swedish ve utf8_general. PMA'yı açıp tüm veritabanını tek bir kod sayfası ile değiştirmelisin. Bunu yapınca da Türkçe karakter problemi çıkacak.
Frozen frogs are back :(

Advertisement: