News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

SMF Arşiv

Started by archvortex, June 13, 2006, 05:30:25 AM

Previous topic - Next topic

Alhan

Quote from: bozkurt18 on June 23, 2006, 11:16:08 PM
göktug ben seni sityenden dolayı kutluyorum.

Bende birşey var sanıp baktım. 7 Dana teması işte. Sonuçta SMF yardım sitesindeyiz. Acaba dedim içeriğinde benim görmediğim birşeymi var? Rastgele bir topic tıkladım ne okusam iyi? Biz türkler tanrının yarattığı en yüce ırkız. Hay Allah. Yahu ırkın üstünü aşağısımı olur. İnsan insandır. Kimsenin değeri renginden ve ırkından artıp azalmaz ki. Hasılı kelam bundan dolayı sitesini kutluyorsan bende kutlamıyorum ;)

bigSty

Peki Şu  arşiv ile sitemap'i aynı anda kullansak bir sorun falan olurmu  ?
ForumKolikTR™ - Paylasımın Sınırlarını Zorlayın

Radagast_

Unknown column 'm.ID_BOARD' in 'on clause'

bende böyle bi sorun çıktı şimdilik arşiv linkine wap linkini verdim benle aynı sorunla karşılaşan varmı acaba?

archvortex

Quote from: bigSty on June 24, 2006, 04:37:09 AM
Peki Şu  arşiv ile sitemap'i aynı anda kullansak bir sorun falan olurmu  ?
sanmıyorum

BAHADIR

bende çalışmadı iki dosyayıda root'a atmıştım.

ForDie

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

--------------------------------------------------------------------------------

Apache/1.3.36 Server at www.afetonline.net Port 80

arkadaşlar ben de böyle bi hata verio neden acaba

archvortex

smf in dizinine atın

mgimadu

Quote from: Kapadokyalı on June 17, 2006, 05:01:24 AM
Öncelikle bu modu paylaştığı için archvortex'e teşekkür ederim. Beklediğimiz bir olaydı bu.
Ben archive.php ve archive.css dosyaları üzerinden kendimce bazı küçük düzenlemeler yaptım (Türkçe çeviri,Font,Backgorund ve Tablo ayarları) ve sizlerle paylaşmak istedim.

Arzu eden arakadaşlar buradan indirebilir.

Paketten çıkan 2 dosyayı (archive.php ve archive.css) forum ana dizine (root) atıyorsunuz , sonra ana sayfanızdan benim aşağıda verdiğim linke benzer şekilde link veriyorsunuz,işlem bu kadar.

Örnek için ; http://forum.kapadokyanet.com/archive.php

abi güzel olmu$ ama, tam sürüme tıkladıgında birkaç karegoriyi - yapmış oluyo yani kategoriyi daraltıyo + yapmak zorunda kalıyorsun
.ıl I love you simplemachines lı.
Forumgil.com - Enter my site.
My Mods        - Enter my Mods.
I wait you SMF 2.0

alperiks

Teşekkür ederim..Bu güzel paylaşımlarınızdan bizde faydalandık...

baktabul

Ben Bunu MOd Olarak Kurmustum FAkat Hic Hosuma Gitmemistı Cunku Hem Ingılızce Hemde Mod Kaldırılamıyordu.. FAkat Buradaki Archive.php Dosyasını WWW Klasoruna Atınca Turkce Oldu Ve Cok GUzel Oldu Tesekkur Ederimm .. Ilk oNce BUrayı Gorsem Daha Iyı Olurmus

Arsivim http://www.baktabul.com/archive.php [nofollow]
http://www.baktabul.com [nofollow]
http://www.pagerank.baktabul.com [nofollow] pr 5 link degisimi

Halil

Quote from: GökTuğ on June 20, 2006, 07:58:51 PM
Elmacık açıkçası yeni gördüm oda güzel..
Arşiv için ufak html denemelerim oldu.Mod_rewrite olayından fazla anlamam..Kendime göre yaptım..
Sadece sayfalandırma bağlantılarını yapamadım. Ama en azından iş görür..

Örnek;
www.hunturk.org/arsiv.html

İstiyenler için;
Dosyaları indirme adresi,

http://www.hunturk.com/dosyalar/smf/arsiv_html.rar

Not; arsiv.php de başlıkları kendime göre yaptım ilgili yerleri değiştirirsiniz.

Vede sizin rar linkiniz kırık.
Geri verin oyuncaklarımı,
İsteksiz yaptım hataları,
Ben istemedim ayrılığı,
Acılı ve Izdıraplı...   
                                           By Berzahi.

GökTuğ

OggLee

Quote from: ®adagast on June 25, 2006, 05:36:34 AM
Unknown column 'm.ID_BOARD' in 'on clause'

bende böyle bi sorun çıktı şimdilik arşiv linkine wap linkini verdim benle aynı sorunla karşılaşan varmı acaba?

aynı hata bende de oluştu 5 syfayı da okudum sanırım 2. bu hatayla karşılaşan kişiyim..

[nofollow]

Halil

phpden başka çalıştırmıyor html uzantılarına tıkladığımda arsiv.php'den sayfa görüntülenemiyor diyor sağlık olsun. dosyaları zahmet edip tekrar paylaştığınız için teşekkürler.
Geri verin oyuncaklarımı,
İsteksiz yaptım hataları,
Ben istemedim ayrılığı,
Acılı ve Izdıraplı...   
                                           By Berzahi.

Radagast_

OggLee modun yazarına özel mesaj attım yeni versiyonu çıkmış onu indir www.smfhacks.com

fatihk34

Notice: Undefined variable: boardurl in /var/www/virtual/pcgar.com/htdocs/Sources/Subs.php on line 1639

Notice: Undefined variable: boardurl in /var/www/virtual/pcgar.com/htdocs/Sources/Subs.php on line 1645

Mesajların üstünde bu gözüküyor. Yardım plz

mgimadu

Modu kaldır geri yükle düzelir.
Düzelmesse eğer ftp den Subs.php yi aç 1645 nolu satıra bi bak bakalım hangi mod kodu varmöış orda..
.ıl I love you simplemachines lı.
Forumgil.com - Enter my site.
My Mods        - Enter my Mods.
I wait you SMF 2.0

last19

@GökTuğ kendi sitende kullandığın arşivin kodlarını paylaşabilir misin?

TheEaGLeS

bu arsiv dosyasını alabilirmiyim.. hemenpaylas kapandıgı icin biri tekrar upload edebilirmi

kontrolkalemi

KontrolKalemi.Com [nofollow] | LirikBank.Com [nofollow]

Advertisement: