News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

SMF Arşiv

Started by archvortex, June 13, 2006, 05:30:25 AM

Previous topic - Next topic

korsanuydu

eline sdağlık dostum mükemmel bir şekilde çalışıyor
allaha razı olsun phpbb den beni kurataranlkardanda allah razı olsun

archvortex

birşey dill diyim teşkkür edenlere. böyle paylaşımlarım devam edecek şu an tema üzerinde çalışıyorum. bu arada phpbb yi bırakman iyi olmuş.

Webersin

Quote from: Sindorf on June 14, 2006, 07:37:23 PM
Quote from: Webersin on June 14, 2006, 07:35:21 PM
katılıyorum güzel olur up :D

Evet bu işi Ersin'den bekliyoruz... haftaya Pazartesi'ne (19 Haziran) yapıp hazır edecekmiş... taze taze sizlere de duyurayım dedim :D :D :D ;)

:D
18 Yaşından Küçükleri Yeni msn listeme eklemiyorum.

archvortex

Webersin

Quote from: archvortex on June 16, 2006, 08:44:10 AM
bekliyorum..   :D :D :D :D

bende bekliyorum sindorf bugun açıklama yaptı pazar günü hazırmış bekliyoruz sindorf  >:( :D

Sindorf

Quote from: Webersin on June 16, 2006, 09:18:39 AM
bende bekliyorum sindorf bugun açıklama yaptı pazar günü hazırmış bekliyoruz sindorf  >:( :D

hmmm.... hiç yaratıcı değilsin Ersin... benim oyunumu bana satıyorsun... :) :) Yakışmıyor ;)

Webersin

Quote from: Sindorf on June 16, 2006, 09:29:03 AM
Quote from: Webersin on June 16, 2006, 09:18:39 AM

hmmm.... hiç yaratıcı değilsin Ersin... benim oyunumu bana satıyorsun... :) :) Yakışmıyor ;)

tamam

archvortex

Harzem yapacakmış...  :D ;D :D ;D

bak sana satmadım

Big_Turk

birisi yapsında konu iyice geyik merkezine dönmesin :)

archvortex

evet ama kullanım haklarına karşı gelebilir. yayıncı siteye soracam sonucu yazacam. ama ben html ye çeviremem falesef zamanım yok

Big_Turk

hımm inşallah bu sorun cıkarmaz bende ugrasmak isterim ama bilgisayarı garantiye gonderdim arkadaslar windows mesengeri zor kaldıran bi makınada çalışıyorum  :'( bu hafta gelirse ugrasırız

archvortex

hatta dediğimi değiştirip yaptım. smf archive nin html versiyonunu çıkarırmsnız yazdım

vbgamer45

If there are some problems with the archive mod let me know. I am aware of smiles with no url that come up with x. Find some one that knows english and turkish to translate.
Community Suite for SMF - Take your forum to the next level built for SMF, Gallery,Store,Classifieds,Downloads,more!

SMFHacks.com -  Paid Modifications for SMF

Mods:
EzPortal - Portal System for SMF
SMF Gallery Pro
SMF Store SMF Classifieds Ad Seller Pro

archvortex

we dont have a problem. only we want it in html

Kapadokyalı

Öncelikle bu modu paylaştığı için archvortex'e teşekkür ederim. Beklediğimiz bir olaydı bu.
Ben archive.php ve archive.css dosyaları üzerinden kendimce bazı küçük düzenlemeler yaptım (Türkçe çeviri,Font,Backgorund ve Tablo ayarları) ve sizlerle paylaşmak istedim.

Arzu eden arakadaşlar buradan indirebilir.

Paketten çıkan 2 dosyayı (archive.php ve archive.css) forum ana dizine (root) atıyorsunuz , sonra ana sayfanızdan benim aşağıda verdiğim linke benzer şekilde link veriyorsunuz,işlem bu kadar.

Örnek için ; http://forum.nevsehir.web.tr/archive.php

archvortex

düzenlediğin içinde ben teşekkür ederim. yalnız en alttaki copyright ı biraz büyüt bence

vbgamer45

Quote from: Kapadokyalı on June 17, 2006, 05:01:24 AM
Öncelikle bu modu paylaştığı için archvortex'e teşekkür ederim. Beklediğimiz bir olaydı bu.
Ben archive.php ve archive.css dosyaları üzerinden kendimce bazı küçük düzenlemeler yaptım ve sizlerle paylaşmak istedim.

Paketten çıkan 2 dosyayı (archive.php ve archive.css) forum ana dizine (root) atıyorsunuz , sonra ana sayfanızdan benim aşağıda verdiğim linke benzer şekilde link veriyorsunuz,işlem bu kadar.

Örnek için ; http://forum.kapadokyanet.com/archive.php

Good job. I love Turkish version!
Community Suite for SMF - Take your forum to the next level built for SMF, Gallery,Store,Classifieds,Downloads,more!

SMFHacks.com -  Paid Modifications for SMF

Mods:
EzPortal - Portal System for SMF
SMF Gallery Pro
SMF Store SMF Classifieds Ad Seller Pro

Webersin

Quote from: vbgamer45 on June 17, 2006, 12:25:55 PM
Ben archive.php ve archive.css dosyaları üzerinden kendimce bazı küçük düzenlemeler yaptım ve sizlerle paylaşmak istedim.

thanks sure we love you

Oğulcan

DİYELİM ARŞİVDE 150 MESAJ VAR O MESAJLAR FORUM İSTATİSTİKLERİNDE ÖRNEĞİN 300 MESAJA EKLENİYORMU ? YANİ 300 MESAJ FORUMDA 150 ARŞİVDE VAR DİYELİM İSTATİSTİKLERDE 450 OLARAKMI YOKSA 300 OLARAKMI GÖZÜRKÜYOR ?

Kapadokyalı

Quote from: vbgamer45 on June 17, 2006, 12:25:55 PM

I thanks vbgamer45...

Advertisement: