Veri Tabanını Yedekleme/Geri Yükleme

Started by Arbalot, June 18, 2006, 02:41:11 PM

Previous topic - Next topic

retkit_19

Sistemimi tekrar yükledim bu hataları verdi

Bazı sorgular çalıstırılamadı. Sorgular hakkında detaylı bilgi:
Line #6580: Invalid default value for 'logTime'
Line #6586: Table 'camfrog.smf_log_online' doesn't exist
Line #6685: Table 'camfrog.smf_log_online' doesn't exist
Line #6783: Table 'camfrog.smf_log_online' doesn't exist
Line #6881: Table 'camfrog.smf_log_online' doesn't exist
Line #6979: Table 'camfrog.smf_log_online' doesn't exist
Line #7077: Table 'camfrog.smf_log_online' doesn't exist
Line #7175: Table 'camfrog.smf_log_online' doesn't exist
Line #7273: Table 'camfrog.smf_log_online' doesn't exist
Line #7371: Table 'camfrog.smf_log_online' doesn't exist
Line #7469: Table 'camfrog.smf_log_online' doesn't exist
Line #7486: Table 'camfrog.smf_log_online' doesn't exist
Line #7488: Table 'camfrog.smf_log_online' doesn't exist
Line #16572: Invalid default value for 'last_update'
Line #16578: Table 'camfrog.smf_sessions' doesn't exist
Line #16677: Table 'camfrog.smf_sessions' doesn't exist
Line #16765: Table 'camfrog.smf_sessions' doesn't exist
Line #16767: Table 'camfrog.smf_sessions' doesn't exist

ne yapabilirim yedek almıstım .. gene yedekten yükledim sorun çıktı  

antibiotic

yaw ben bu işten hiç bişey anlamadım valla açık açık anlatabilecek olan yokmu mesala eklenti kurar gibi örneğin sources/........php dosyasını açıyorsun ordan bunları ekliyorsun felan

retkit_19

arkadaslar yardım edecek yokmu ya kimseden cevap alamıyoruz

Arbalot

anladığım kadarı ile sadece içeriği yedeklemişsin ve sadece o içeriği açmaya çalışıyorsun değil mi retkit_19

KompLo

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

fK

bende 12 mb lık yedek var tek seferde yükleyebilirmiyim ki?

ferdi

yaw arkadaslar ben şimdi admin panelinden forum baımından alınıyor ya ordan yedek aldım veri tabanı yedeği onu geri nasıl nerden yüklücez bi anlatırmısınız

gungorf01

ya ben açtım ama atamadım onla nasıl olcak bi anlatırmısınız oraya yazdığımız taban panelde mysqlda olan taban mı olcak kafam karıştı önceden yapmıştım şu an yapamıoyurm :(

fK

ehny

arkadaşlar sırasıyla önce smf kurdum (tamamen) sonra ftp'den yedek dosyamı ve geri_yukleme...php'i attım
geri yukleme de forum veritabanım bilgilerine girip başla dedim başarılı tamamlandı dedi. fakat forumda bi değişiklik yok..

sql dosyasında yeni forum bilgilerine göre değiştirdim herşeyi
ama Türkçe yapmadım. Bunla bir alakası yoktur diyorum.

şimdi napmam gerekir?

teşekkürler

kalpazan41

arkdşlar okudm herşeyi..ama tedbir olarka bi soruyuım dedim...veri tabanını yedekledm..şimdi yeni host aldım..açıldı..ve sıfır forum kurup eski veri tabanını aktarmak istiyorum...anladığm kadarıyla.. veri tabanı geri yukle aracıyla yapıcaz..bunun dışında herhangi bi yerde herhangi bi kodla oynama yapıcazmı...bunun cevabını alabilir miyim arkdşlar?

yasirsenel

arkadaşlar lütfen yardım edin ben veritabanımı geri yükleyemiyorum alttaki uyarıyı veriyor.

www.siteminadı.com geçersiz veya bilinmeyen bir mesaj gönderdi. Hata kodu -12263

her zaman yaptığım şey şimdi sorun neki bunu yapıyor yardımcı olursanız sevinirim.

Tamam arkadaşlar sorunu buldum https yapmışım özür dilerim boşa yazı yazdığım için.

turkislam

iki ayrı  sitem var  ıkısıde smf  bunları bırleştırmek  istiyorum yanı  diğer sitedekı   üyeleri  nasıl yenı sıteme  taşırım ?  

sempoo

arkadaslar bu yedegı aldıgımız da uyeler de yedek ıcınde  gelmıyormu yoksa ben mı yanlıs bılıyorum ?

sazan

arkadaşlar yedegi aldim diger hostinge dosyalari atiyormuyum sıfır kurar gibi çünkü bomboş  

blacklord_53

veritabani_yedekle bu dasyayı inndirdim bunu ne yapcaz

N_A_T_O

arkadaslar ben bır turlu          ***********veritabani_yedekle.php ********  kullanamadım

Dosya okuma sırasında bir hata olustu. Lütfen dosya yolu/URL bilgisini kontrol edin.

D:\inetpub\vhosts\askinkalbimde.com\httpdocs\forum\

ne demek bu..  nasıl kullanabılırım ben bu php yı

Swedisg

$imdi ßu veritabanı yedeklemeyi dediğin $ekilde aldığımızda site tamamen silindiğinde ßunu kullanaßilicekmiyiz. ? yani üyeleri ve Forum konularını 

gungorahsap

Selam Arkadaşlar, Benimde Türkçe Karakter Sorunum Var Yedek Geri yüklediğimde Türkçe Karakter Hatası Oluşuyor Yardım Lütfen.

Advertisement: