Mod: ShowTopics (Üyenin Açtığı Tüm Konular)

Started by Kapadokyalı, June 26, 2006, 07:58:59 AM

Previous topic - Next topic

Kapadokyalı

Mod:
ShowTopics

Çeviren:
Kapadokyalı

Açıklama:
Üyelerin forumda açmış olduğu tüm konuların listelenmesini sağlar.

URL:
http://mods.simplemachines.org/index.php?mod=364

Uyumluluk:
1.1 RC1, 1.1 RC2

Türkçesi:
Aşağıdaki show_topics_tr isimli dosya.

Kullanım:
Modun orijinalini değil burada verilen dosyayı kurun.

Download:
show_topics_tr

* Kuruluma başlamadan önce yedeğinizi mutlaka alın

Bu mod, üye tarafından açılmış konuların tamamını liste halinde profil bölümünden görmenizi sağlar.

Nasıl ki herhangi bir üyenin profil bilgisine girdiğinizde, Kimlik Bilgisi bölümünde Mesajları göster seçeneğine tıkladığınızda o üye tarafından yazılmış bütün mesajlar listelenir, buda hemen bu linkin altında Konuları Göster şeklinde yer alır ve üye tarafından açılmış bütün konuları listeler. Ayrıca Ek Bilgi panelinde de Gönderdiği son konuları göster şeklinde bir link oluşacaktır,oradan da bakabilirsiniz. Açılan konuların hem üyeler tarafından hemde yöneticiler tarafından takip edilebilmesi açısından güzel bir mod...

Uygulamasını görmek için, örneğin kendi profilinize girin ve orada Kimlik Bilgisi Bölümünde Konuları Göster  linki mevcuttur, oradan bakabilirsiniz. 

keal

abi böyle bişey istiyordum cidden çok sağol ama kurmadan önce bişey sormak istiyorum
üyenin açtığı tüm konular profiline girince mi gözükecek yoksa profilde
"açtığı konular" gibi bi link mi olacak?
www.solararea.net

SMF 1.1 RC2
Çöl Ateşi teması

Kapadokyalı

Quote from: keal on June 26, 2006, 08:05:28 AM
abi böyle bişey istiyordum cidden çok sağol ama kurmadan önce bişey sormak istiyorum
üyenin açtığı tüm konular profiline girince mi gözükecek yoksa profilde
"açtığı konular" gibi bi link mi olacak?

Hayır, Açtığı Konular diye bir link olmayacak. Nasıl ki Mesajları göster yada Gönderdiği son mesajlar diye linkler mevcuttur, bu modlada aynı özellikleri Konular üzerinde yapacaksın...

|| σηυя ||

teşekkurler kardeş guzel oldu. ellerine emegine sağlık

keal

bende üyenin profilinde Gönderdiği Git yazıyor. bunu değiştiricektim ama indirdiğim pakette arattım böyle bi yazı çıkmadı :S
www.solararea.net

SMF 1.1 RC2
Çöl Ateşi teması

ByGeCe

kardeş eline saglık güzel çalışıyor tşkler

Soru Sormadan Once

www.devrekanim.com

Çözüme Katkin Yoksa Sorunlardan Bahsetme

Kapadokyalı

Quote from: keal on June 26, 2006, 10:20:36 AM
bende üyenin profilinde Gönderdiği Git yazıyor. bunu değiştiricektim ama indirdiğim pakette arattım böyle bi yazı çıkmadı :S

Mod'un kullandığı Türkçe Dil dosyasını, Profile.turkish.php burada kod olarak yayınlarsanız (themes/languages/ klasörünün içerisindedir) yardımcı olurum. Modun içinde " Git " diye bir ifade yok. Daha önce dil dosyası üzerinde değişiklik yapmış olabilirsiniz.Kontrol edeyim.

Kapadokyalı

Quote from: ivan_ on June 26, 2006, 10:24:52 AM
çok teşekkürler.
avatarının oradada gösterme imkanı varmı

Elbette, kodlara bakıp (Display.Template.php içerisinde küçük bir düzenleme yapılması gerekiyor) burada yapılması gerekenleri yazayım...

Badboy

Quote from: Kapadokyalı on June 26, 2006, 10:30:48 AM
Quote from: keal on June 26, 2006, 10:20:36 AM

Mod'un kullandığı Türkçe Dil dosyasını, Profile.turkish.php burada kod olarak yayınlarsanız (themes/languages/ klasörünün içerisindedir) yardımcı olurum. Modun içinde " Git " diye bir ifade yok. Daha önce dil dosyası üzerinde değişiklik yapmış olabilirsiniz.Kontrol edeyim.
Kapadokyalı kardeşim keal arkadaşımız galiba modun ingilizce (orjinal) olanını yükledi sorun ondan kaynaklanıo...
Nothing is true, everything is permitted.

keal

evet evet badboy haklı çünkü bende profile.turkish.php diye bi dosyada test başarılı demedi english yazıyordu zaten yüklerken durun silip ötekini yükleyeyim :D
www.solararea.net

SMF 1.1 RC2
Çöl Ateşi teması

DiKMeN

Hehhe Smf 1.0.7 de bi deniyim belki olur diye düşündüm, paket yüklemesinde en ufak bir hatayla karşılaşmadım ama yükledikten sonra profil bölümünden konuları göster diyince

Fatal error: Call to undefined function: parse_bbc() in /home/dikmeno/public_html/forum/Sources/Profile.php on line 1060

diye bir hata aldım. Eğer mümkünse bunun Smf 1.0.x uyumlu sürümü yapılabilir mi acaba :)
SilkRoad
Server: Troy (Nick: DiKMeN)
Guild: ISTANBUL1453 "Lvl4" (Master)
Karakter: Glavie Skill: Fire Lightning Cold
Lvl: 62
Wolf Lvl: 55
Job: Hunter - Trader

MCP - MCSA - MCSE
http://www.dikmen.org

Gang$ta

saol ustad guzel olmus eline sağlık.ayrıca Dilber MC de sorunsuz calısıo.Test Edildi Onaylandı

keal

Abi ben defaulttan col atesine geçtim o yazı "Gönderdiği Git" oldu yine themes/colatesi/language/profile.turkish.php de öyle bişey bulamadım nasıl düzeltebilirim onu ::)
www.solararea.net

SMF 1.1 RC2
Çöl Ateşi teması

Aranel Ancalime

Bunun eksikliğini hissetmiştim bende sorunsuz çalıştı eline sağlık

chipcomputer

Teşekkürler. Ellerinize sağlık , fakat bende pasif durumda bu show topic olayı :) Paketi sorunsuz kurdu fakat konuları göster veya benzeri bir bölüm çıkmadı. Profilden baktım fakat yok. Acaba display.template de mi sorun var. Hiç hatasız kurulum yaptı fakat sonuç bu.

edit:// Manuel kurulumu çok kolaymış , manuel kurdum çalıştı.

Alhan

Bende tema dilber. kurdum sorun yok. Teşekkürler.

Bu modu bu siteye de uygulasalar ya. alala.

fatihk34

ağalar bunun sayısını display template.php ye eklemek istiyorum mesajlarda çıkması için kod verebilirmisiniz.

DiKMeN

Saol ben de Smf 1.0.7 den RC 2 yükseltmesi yaptım kurdum ve sorunsuz çalıştı :)
SilkRoad
Server: Troy (Nick: DiKMeN)
Guild: ISTANBUL1453 "Lvl4" (Master)
Karakter: Glavie Skill: Fire Lightning Cold
Lvl: 62
Wolf Lvl: 55
Job: Hunter - Trader

MCP - MCSA - MCSE
http://www.dikmen.org

chipcomputer

Kapadokyalı üstad senin yardımına ihtiyacım var, bu show topic harika bir mod olmuş fakat bir kaç değişiklik istemiştim sonuç bulamadım :

Bu konudaki 2. madde :)

http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=103961.0

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

KaLpSiz

Advertisement: