Kendi sayfamızı nasıl oluştururuz? /index.php?action=sayfa gibi

Started by Elmacik, December 07, 2005, 07:45:59 PM

Previous topic - Next topic

SoNSuZLuKC

*BLACKSNAKE*

Quote from: <!--Mehmet--> on April 17, 2007, 03:39:30 PM
sanırım sen açtıgın sayfayı ziyaretçilerden gizlemek istiyorsun :) ozaman sunu yap

hazırladıgın sayfada (örn=Radyo.template.php)

Code (ara) Select
?>

hemen üstüne sunu ekle
Code (Ekle) Select
is_not_guest()

ben radyo sayfamı o şekilde gizlemiştim ama baktım link verdikelrim üye olmak zorunda kalyıo bende kolaylık olsun dedim kaldırdım :)

mehmet arkadas vermis oldugun bilgi isime yaradi sana tsk ederim :)

ayrica ben 1 ci sekilde yaparak radyo sayfami olusturdum bu radyo sayfama radyo kurallari gibi yazilar yazmak istiyorum arkadaslar bunu nasil yapabilirim lütfen bana yardimci olabilirmisiniz :'(

saygilarimla

Yağız...

*BLACKSNAKE*

usta söyledigin sekilde yapiyorum ama hep hata veriyor sayfa acilmiyor bir bakabilirmisiniz lütfen

Radyo.template.php
<?php

function template_main()

{

echo 
'

<tr>
      <td width="778" height="748" align="center" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" class="Coyright_Baslik Border_Coyright"><table width="777" height="748" border="0" align="center" cellpadding="0" cellspacing="0" style="border-style: solid; border-color: red blue black green; border-width: 5px;">
      <td width="767" height="738" align="center" valign="center" bordercolor="0" bgcolor="0" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0"><IFRAME height="738" width="768" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=131502&ck=5a502979442a5eaedc62cd7d1931f93">
</IFRAME></td>
    </tr>
'
;

/* Yukariya koydugumuz kodlarin içinde tek tirnak isareti ( ' ) varsa, önlerine mutlaka ters bölü ( \ ) koyuyoruz.
Yoksa PHP hatasi aliyoruz - Template Parse Error. */
}

is_not_guest()
?>

Yağız...

<?php
function template_main()
{

echo 
'

<tr>
      <td width="778" height="748" align="center" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" class="Coyright_Baslik Border_Coyright"><table width="777" height="748" border="0" align="center" cellpadding="0" cellspacing="0" style="border-style: solid; border-color: red blue black green; border-width: 5px;">
      <td width="767" height="738" align="center" valign="center" bordercolor="0" bgcolor="0" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0"><IFRAME height="738" width="768" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=131502&ck=5a502979442a5eaedc62cd7d1931f93">
</IFRAME></td>
    </tr>
'
;

/* Yukariya koydugumuz kodlarin içinde tek tirnak isareti ( ' ) varsa, önlerine mutlaka ters bölü ( \ ) koyuyoruz.
}

is_not_guest();
?>

*BLACKSNAKE*

tsk ederim yagiz usta sagolasin eline saglik oldu Allah seni basimizdan eksik etmesin ;)

recep34

İlk sayfada anlatıldığı gibi arama.php diye bir sayfa oluşturdum.google arama sonuçları bu sayafaya gömülü görünüyor.google custom search'ü siteye başarılı bir şekilde uyarlamış oldum.Anlatım için çok teşekkürler.

Gogen

2.x için ssi sayfa nasıl oluşturabilirim. sayfa.php  gibi. Verdiğiniz örnek 2.x için olmuyor da. Teşekkürler.
<?php

$ssi_layers 
= array('main');
$ssi_theme 'TEMA_NO'// Buraya, radyo sayfasi görüntülenirken kullanilmasini istediginiz temanin sizin sitenizde kurulum sira numarasini yazacaksiniz. Örnegin varsayilan tema için 1 girebilirsiniz.

include("/foruma/giden/tam/dosya/yolu/SSI.php"); // Buraya da forumun dosya yolunu yazin. Yönetim panelindeki Temalar ve Görünüm bilgilerinden forumun dosya yolunu ögrenebilirsiniz.

echo '

Radyomuzun kodlarini buraya koyuyoruz.

'
;

ssi_shutdown();

?>

Yağız...

Bulun:
$ssi_layers = array('main');
Değiştirin:
$ssi_layers = array('html', 'body');

Gogen

Teşekkürler. bu hatayı verdi.  'html,body_above' adlı teması yüklenemiyor.
bunu kullanıyorum.
<?php

$ssi_layers 
= array('html,body');
$ssi_theme '1';

include(
"/home/...../public_html/SSI.php");

echo '
İÇERİK  '
;
ssi_shutdown();

?>

Sürümüm .2.0 beta 4

Yağız...

Gogen

Çok teşekkürler, çalıştı fakat böyle bir uyarı verdi. Ne yapmalıyım.
Quote!!
Performance Uyarısı
Önbellek dizini yazılabilir değildir - bu durum forum'unuzun performansını kötü yönde etkileyeektir.

Yağız...

Anadizininizde bulunan cache dosyasının CHMOD ayarını değiştirin.

Gogen

yalandunya

Yağız...

Admin > Sunucu Ayarlari > Önbellek Ayarlari > Önbellekleme Seviyesi > Kapali yapmayi deneyin.

Advertisement: