News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

Silinmiş üyeyi geri getirme

Started by Elmacik, April 02, 2006, 09:37:42 AM

Previous topic - Next topic

sproraty

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/local/cpanel/base/3rdparty/phpMyAdmin/libraries/header_meta_style.inc.php:27) in /usr/local/cpanel/base/3rdparty/phpMyAdmin/libraries/common.lib.php on line 1154

bu hatayı veriyo her iki secenekte deee ???
sorularımda test olarak siteye baglanmak için ::  kullanıcı adı : deneme  şifre : deneme

HaYaLeT_07

saol değerli üyelerimden biri silinirse denerim :)

KraL

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/phpMyAdmin-2.9.1.1-all-languages/libraries/header_meta_style.inc.php:27) in /var/www/html/phpMyAdmin-2.9.1.1-all-languages/libraries/common.lib.php on line 1154

Çözüm Yokmu Ayni Sorun Bendede Var

skystar

hocam olmadı yaw hata verdi bende 2 sinide denedim ama

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/local/cpanel/base/3rdparty/phpMyAdmin/libraries/header_meta_style.inc.php:27) in /usr/local/cpanel/base/3rdparty/phpMyAdmin/libraries/common.lib.php on line 1154

ay_danscisi

smf_members toblasonun içine girip çalıştırmayı denediniz mi ?
Quote from: skystar on January 28, 2007, 02:12:07 PM
hocam olmadı yaw hata verdi bende 2 sinide denedim ama

Minare

Ben denedim üstad oldu iki uyeyi de geri getirdim sql sorgu sayesinde. ALLAH razı olsun.

[DooMsDaY]

acaba bu yapamıyanlar neden yapamıyo.. tmm öğrendikte lazım olunca ya bizde yapamazsak :D

Minare

Ustad aslında ilk yaptıgında olmuyor hata filab veriyor ama bi kaç kere yapmak lazım bunu ust uste ve tabiki ayrıca dogru sekilde yaptıgından emin olmak lazım. :)

HaR-Me

Arkadaşlar anlamadığım bişi var biz o soruları nasıl çalıştıracağız yani php my admine giriom ama yani bunlları tam olarak neresine yazıcam ne yapıacam anlatabilir misiniz?
Büyük bir savaş , ülkelere üç ordu bırakır: Bir sakatlar Ordusu ,
bie yas tutanlar ordusu , bir de hırsızlar ordusu

Lavbalilikten hoşlanmam .Ciddiyeti severim . Disipline hayranım .

Minare

Quote from: HaR-Me on February 21, 2007, 01:28:00 PM
Arkadaşlar anlamadığım bişi var biz o soruları nasıl çalıştıracağız yani php my admine giriom ama yani bunlları tam olarak neresine yazıcam ne yapıacam anlatabilir misiniz?

Ustad php my admine gir once solda ustte Anasayfa - Cıkıs - Sql secenekleri var. Sen sql e tıkla. Orada sorgu alanı var. Verilen kodu koy oraya ve go secenegine tıkla. Ya da sendeki git secenegi de olabilir.

Sql tusunu bul gerisi zaten kodu koyup go ya yada git secenegine basmakla devam ediyor. Bunu dedigim gibi bi kaç kere tekrarlamak da fayda var, hemen olmayabiliyor cunku. Ayrıca elmacık abinin verdgi her iki secenegi de sıra ile denemeyi unutma.

Selametle

HaR-Me

Büyük bir savaş , ülkelere üç ordu bırakır: Bir sakatlar Ordusu ,
bie yas tutanlar ordusu , bir de hırsızlar ordusu

Lavbalilikten hoşlanmam .Ciddiyeti severim . Disipline hayranım .

TaFuQ

benimde basima boyle bi sorun geldi, bende denedim yanliz smf_messages diye datam yok b18_123987_forum_messages diye war ben sizin smf_messages yerine kendi forumdaki ismi yazdim 2 sorguyuda calistirdim sildigim uyenin eski mesajları yine Ziyaretçi olarak görünüyor... :s  

qursoy

Tüm arkadaşlara teşekkür ederim çok sağolun.

|||By-FaRuK|||

Quote from: Elmacik on July 08, 2006, 08:04:41 PM
Yönetim -> Forum bakımı -> Forum toplamını ve istatistiklerini yeniden say

abivim bu nerde yaaaa bi türlü bulamıyommmmmmmm lütfen yardım  
[nofollow]

systemforumnet

UPDATE smf_messages SET ID_MEMBER='17511' WHERE postername='huseyin';

Bir rakam flz  yazdım ve böyle bir hata aldım
Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in D:\websites\systemforum.net\httpdocs\forum\Sources\Subs.php on line 320
**

kelkun

systemforumnet

UPDATE smf_messages SET ID_MEMBER='1715' WHERE postername='huseyin';

deniyorum olmuyor=?

kelkun

pma dan yaptiina emin msn bunu ? subs ta hata wermemesi lazim

systemforumnet

UPDATE smf_messages SET ID_MEMBER='1715' WHERE postername='huseyin';

phpmy admin denedıom ama hepsı aynı :(sonuc basarısız

kelkun

snn tablo onekin smf_ deilse smf_messages teki smf i  deistir