News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

Silinmiş üyeyi geri getirme

Started by Elmacik, April 02, 2006, 09:37:42 AM

Previous topic - Next topic

RockDream

Phpmyadmin dışında nereden yapabilirim bunu..

candost

ya  keşke silinen üye tarih olup gitseydi  denedim ve silinen üye geri geldi ama sitedeki tüm konu ve nesajlar  yeni üye  açmış gibi görünüyo  ve bir türlü düzeltemiyorum gösterilen bütün sorguları denedim  ikinci  tekrarda  düzeliyor deniyodu  konunun başında onuda denedim olmuyo olmuyo  sitedeki bütün konuları tek kişi açmış gibi görünüyo şu an

tertunc

Quote from: baybars_7 on July 12, 2006, 05:33:42 AM
ben funpic den aldım.. cpanel yok bu kodları nereye yazacagımı bılmıyorum .. yardım edermsıınız
funpic de var

kostad.org

arkadaşlar, ben silinmiş üyeyi ve mesajlarını geri getirdim ama Özel Mesajlarını geri getiremiyorum, bunun için hangi sql kodunu uygulamamız gerekiyor.

Hoochie Coochie Man

konunu ilk mesajını okuduğuna eminmisin, uyguladın mı?
İnadına SMF 1.1.X

Yağız...

UPDATE smf_personal_messages SET ID_MEMBER_FROM="YENI_UYE_NUMARASI" WHERE fromName="ESKI_KULLANICI_ADI"
Dener misin?

kostad.org

teşekkür ederim sorunum yukarı da ki kodla çözüldü. Veritabanında görünüyor yazı fakat, kullanıcı hesabına girdiği zaman orada görünmüyor.

Crime

hocam işe yaradı ellerine saglık.Beyler mempersin içindeki SQL dan yapın benden tavsiye ;)

bu arada beyler alltakini uygulayın bende alttaki işe yaradı

tecrube85

Teşekkürler hocam.işe yariyor gerçekten

garizmaster

sonraları actıgım uye adımı ıptal edip mesajlarını admin uyeliğime  nasıl aktaracam ?

Fabulox

Bildiğim kadarıyla böyle bir şansınız yok.

garizmaster

Quote from: Fredyyy on May 01, 2008, 08:27:35 AM
Bildiğim kadarıyla böyle bir şansınız yok.

yok var yapmıştım ben ama mysql sorgusunu unuttum hatırlatacak olan yokmu ?

Yağız...

Dener misin:
UPDATE smf_messages SET ID_MEMBER="SIMDIKI UYE ID'SI", posterEmail="SIMDIKI EMAIL ADRESI" WHERE ID_MEMBER="0" AND posterName="ESKI UYE ISMI"

Edit:
Buda var:
UPDATE smf_topics SET ID_MEMBER_STARTED="SIMDIKI UYE ID'SI" WHERE ID_FIRST_MSG IN (SELECT ID_MSG FROM smf_messages WHERE id_member="SIMDIKI UYE ID'SI")

kemerkayam.com

arkadaşlar bi üyemi üye global moderatör grubundan sil dedim ama eleman komple silindi  forumdan :) geri getirmem lazım ama phpmyadmin e giremiyorum ftp den yapılma imkanı var mı acaba

Evo™

Quote from: kemerkayam.com on May 15, 2008, 04:50:56 AM
arkadaşlar bi üyemi üye global moderatör grubundan sil dedim ama eleman komple silindi  forumdan :) geri getirmem lazım ama phpmyadmin e giremiyorum ftp den yapılma imkanı var mı acaba
Ftp'den yapma imkanın yok arkadaşım

Yağız...

2.0 versiyonunu kullananlar Admin > Forum Bakımı > Kullanıcı İletilerini İlişkilendir kısmından yapabilirsiniz

ihsan123

bende hallettim ama silinen mesajlar ve konular cop kutusuna gitti oradan cikardim ama geri yerlerine nasil gondercem?

ihsan123

bir yardin edin ama

bende hallettim ama silinen mesajlar ve konular cop kutusuna gitti oradan cikardim ama geri yerlerine nasil gondercem?

Hoochie Coochie Man

Mesajları birleştirmeyi dene. tarih sırasına göre otomatik birleştiği için, konunun içindeki silinen mesaj yine eski yerini alacaktır.
İnadına SMF 1.1.X

Advertisement: