Üye olmayanların (ziyaretçi) forumumu gezmesini istemiyorum/istiyorum

Started by Elmacik, November 29, 2005, 12:13:07 PM

Previous topic - Next topic

NIKC3

guzel paylaşım ama bende denedım olmadıııı başka nasıl yaparım
yanı zıyaretcıler gırsın ama link lerı tıklayınca uye olmalarını istesın :( :(

NIKC3

arkadaşlar  koktları default tun içine ama hangı dosya  kopyalıcam yardım esdersenı ıyı olurr saygılar
dosyanın adıııı nee
is_not_guest();
?>

sevdaligul

Quote from: NIKC3 on September 01, 2007, 09:29:50 AM
arkadaşlar  koktları default tun içine ama hangı dosya  kopyalıcam yardım esdersenı ıyı olurr saygılar
dosyanın adıııı nee
is_not_guest();
?>

arkadaşım

Display.template.php

ye  en aşagıya yapıştır olur

NIKC3

uyelerın görmesını istedıgım forumlar oldu saol allah senden ve burdakılarden razı olsun

NIKC3

forumlardan anasayfaya geçemıyom bılen varsa  kotları ve nasıl nereye yapacagımıda tarif ederse çok ıyı olur rıca saygılar

husmen73 (Gulhin)

Quote from: NIKC3 on September 04, 2007, 04:50:06 PM
forumlardan anasayfaya geçemıyom bılen varsa  kotları ve nasıl nereye yapacagımıda tarif ederse çok ıyı olur rıca saygılar
Arka arkaya mesaj atmayınız lütfen. Son mesajınızı düzenle diyerek mesajınızı ekleyebilirsiniz.

Bu soru için lütfen ayrı konu açınız. Bu şekilde destek alamazsınız.
-Kurumsal Kimlik Web Tasarım Hizmeti.
Gülhin Portal Sistemi hakkında yorumlarınızı bekliyorum.
SMF
Referanslar --> http://www.gulhin.com/referanslar-portfoy/
-Web Tasarımı ve Tema Tasarımı Sitesi www.gulhin.com
-TOPLU MAİL GÖNDERİMİ --> http://www.toplumailsms.com
E-Ticaret Sistemi yaptırmak mı istiyorsunuz?

nimbostratus

süper süper süper...
ellerinize sağlık gerçekten çok iyi oldu buda...

siadoc_tr

çöl ateşi v3 kullanıyorum; normal temada üyeler mesajları okuyabiliryorlar fakat çöl ateşinde giriş yapmaları gerekiyor nasıl çözerim üstelik is_not_guest(); kodunuda kullanmadım

* üyeler forumu gezebilsin işaretli
* kategorilerde ziyaretçilere bölüm açık
başka ne yapabilirim

yardım için şimdiden teşekkürler

07scorpion

Benim sorunum şu ki; google  forumumun hangi sayfalarını indexlemiş diye baktığım zaman google'ın konu başlıklarını indexlediğini ancak konunun içeriklerinde neler yazdığını göstermiyor ve şöyle bir yazı çıkıyor (merhaba ziyaretçi giriş yapın veya üye olun diyor).ancak benim forumum ziyaretçilere açık ve kendim ziyaretçi olarak denediğim zaman içerikleri okuyabiliyorum.forumumun tek kapalı olduğu şey linklerin ve resimlerin görülmesi ziyaretçilere kurduğum bir mod la kapalı durumda.bu yüzden forum herhangi bir yere gelemiyor çünkü içerikler bir türlü görünemiyor ancak başlıkları ile googleda arama yapılırsa çıkıyor.aşağıya link veriyorum isterseniz bi anlayan arkadaş da bakarsa bu sorunun sebebinin nereden olduğunu söylerse çok memnun olurum.sevgiler,saygılar

hxxp:www.google.com.tr/search?hl=tr&q=site%3Aalanyaburada.com%2Fforum&meta= [nonactive]

(not:1.mesajda yazılanları tek tek gözden geçirdim ancak sorunuma çözüm bulamadım.bu konuda bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olabilirse çok memnun olurum)

07scorpion

bu konuda bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim.sorunumun çözümünü halen bulabilmiş değilim.sevgiler,saygılar

Minare

Quote from: 07scorpion on October 27, 2007, 06:59:12 PM
bu konuda bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim.sorunumun çözümünü halen bulabilmiş değilim.sevgiler,saygılar

aslında aynı sey benim icin de gecerli :)

bende merak ettim simdi

zekeriyax

güzel paylaşım. modla felan uğraşmadım sayende ;)

ben bu yöntemi uyguladım. daha iyi oluyor. hem google indexlerken linkleri alamıyor. + ziyaretçilerin üye olmasını daha kolay hale getiriyor.

4. Ziyaretçilerin bölümlere girebilmesini, konu başlıklarını görebilmelerini, ancak konunun içini okuyamamalarını istiyorsanız,

"Themes" klasöründe, kullandığınız temanın klasörüne girin. Eğer orada Display.template.php dosyası varsa onu açın. Eğer yoksa, default tema klasörüne girin ve onun içindeki dosyayı açın. Eğer kullandığınız tema zaten default ise, o zaman da default tema klasöründeki açın.

Bunu bulun:

Code:
?>
Bununla değiştirin:

Code:
is_not_guest();
?>
Aynı işlemi Printpage.template.php ve recent.template.php dosyaları için de yapmalısınız.

dωαяf тυηιηg

sagolasın ama ben acıkcası bunu pek tavsiye etmem cunku google yahoo gibi arama motorları konuları indexleyemiyor aslında İndexliyor ama GİRİS YAP olarak yani konu baslıgı vs ile alakası yok ama tabi herkesin kendi zevki istegi ben sadece bilgimi sunuyorum yapıp yapmamak size kalmıs :)
Uygun Fiyatlarla Web Site Tasarımı Hosting ve Domain Hizmetleri

İLETİSİM : PM yada MSN im var profilimde :)

hxxp:www.motorcehennemi.uni.cc [nonactive]
hxxp:www.forumda.us [nonactive]

Jano41

çok teşekkürler benim temamda Printpage.template.php dosyasını bulmadım ama diğer ikisine uyguladım ve oldu teşekkürler :D

Minare

Quote from: 07scorpion on October 26, 2007, 06:21:49 PM
Benim sorunum şu ki; google  forumumun hangi sayfalarını indexlemiş diye baktığım zaman google'ın konu başlıklarını indexlediğini ancak konunun içeriklerinde neler yazdığını göstermiyor ve şöyle bir yazı çıkıyor (merhaba ziyaretçi giriş yapın veya üye olun diyor).ancak benim forumum ziyaretçilere açık ve kendim ziyaretçi olarak denediğim zaman içerikleri okuyabiliyorum.forumumun tek kapalı olduğu şey linklerin ve resimlerin görülmesi ziyaretçilere kurduğum bir mod la kapalı durumda.bu yüzden forum herhangi bir yere gelemiyor çünkü içerikler bir türlü görünemiyor ancak başlıkları ile googleda arama yapılırsa çıkıyor.aşağıya link veriyorum isterseniz bi anlayan arkadaş da bakarsa bu sorunun sebebinin nereden olduğunu söylerse çok memnun olurum.sevgiler,saygılar

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=site%3Aalanyaburada.com%2Fforum&meta=

(not:1.mesajda yazılanları tek tek gözden geçirdim ancak sorunuma çözüm bulamadım.bu konuda bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olabilirse çok memnun olurum)

Buna cevap var mı elmacık usta ?

Selametle

a11

Quote from: Minare on December 09, 2007, 01:39:12 AM
Quote from: 07scorpion on October 26, 2007, 06:21:49 PM

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=site%3Aalanyaburada.com%2Fforum&meta=

Buna cevap var mı elmacık usta ?

Selametle

Sen site adı yazarak arama yaptığın için öyle sonuç verir.
Anahtar kelimeye göre arayan birisi o sonucu görmez merak etme. :)

tibbiye

Elmacık,basit fakat çok kullanışlı bir yöntem önermişsin.Peki ziyaretçi sayfasına dönülmeden mesaj kutusu içinde tekrar üye olunuz gibi bir seçenek te olursa daha güzel olmaz mı?
Bazıları sarı-yeşil-kırmızı renkleri kendilerinin zannediyorlar.
Soylarını inkar ediyorlar.
Buyrun bakın kimin renkleriymiş bunlar...

Advertisement: