OBJAVA : Hrvatske jezične datoteke za SMF 1.1 RC2

Started by Bernard T., June 29, 2006, 04:03:14 PM

Previous topic - Next topic

Bernard T.

Tko čeka - dočeka kaže naš narod! Tako je konačno tu i finalni hrvatski prijevod za SMF 1.1 RC2.

Sastavio sam to iz nekoliko prijevoda, pokrpao nedostatke, iako je moguće da mi je nešto i promaklo. to ćete mi valjda oprostiti. ;) ... Ako primjetite neku grešku, nelogičnost ili nedostatak javite mi na PM, mail ili Skype (Bernard Toplak) .

Zahvaljujem : Klaudiji @crojooma.com, Tanji @05vizija.net, ekipi za prijevod @white-stones.hr, Excaliburu i ostalima koji su preveli neke dijelove koji su se našli u ovom prijevodu... ako sam koga ispustio nek me zagnjavi

EDIT:
Novu verziju sa ispravljenim greškama i nekoliko znakova koji nisu bili pretvoreni u entity možete skinuti iz službene arhive Download sekcije : http://www.simplemachines.org/download/?archive

Alternativno se datoteke nalaze i ovdje OVDJE!
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

eladio

imam pitanje, kako ga instalirati..?

posto imam vec ovaj neki prijevod.. da li moram na nesto pripaziti ili?

tko pita ne skita  :-\

Bernard T.

Quote from: eladio on June 30, 2006, 03:37:51 AM
imam pitanje, kako ga instalirati..?

posto imam vec ovaj neki prijevod.. da li moram na nesto pripaziti ili?

tko pita ne skita  :-\

Naravno, samo prekopiraj preko postojećeg  ;)
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

eladio

instalirano,.. odlican prijevod..

iako me cudi da je AD preved s oglas a ne reklama  :D

nebitno :D


odlican posao  ;)

Bernard T.

Quote from: eladio on June 30, 2006, 04:14:35 AM
iako me cudi da je AD preved s oglas a ne reklama  :D
nebitno :D

Vidi, to su prijevodi koji su se nakupljali i radili čak i par mjeseci. Kad se na crojoomla.com odnese odluka o pojedinim riječima izvršit ćemo potrebne izmjene. Ionako prijevod još nisu uvrstili u službene prijevode jer još nema Language administratora, negdje je na putovanju..  ;)
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

Excalibur!

Hvala ti Bernarde što si nastavio projekt prijevoda! Meni se stvarno nakon skoro mjesec dana nije dalo prevoditi pošto početkom godine nije bilo toliko zainteresiranih, ali svakog dana sve je više hrvatskih korisnika SMF-a. Nadam se da će na administratori odobriti Croatian SubForum...
:)

eladio

..ovo je stvarno dobro ucinjeno i jos jedanput sve VAS zelim pohvaliti  :)

Bernard T.

Quote from: Excalibur! on June 30, 2006, 09:04:50 AM
Koliko vidim ostao je dio help koji se koristio u prošlim verzijama SMF-a. Od verzije 1.1 RC1 help se nalazi unutar manual.jezik.php. Ja sam prilagodio za sada samo prvu stranicu...

Ostavio sam help kakav je i bio, nije bilo vremena za to. Kad nam odobre Croatian Subforum onda se možemo reorganizirat da to dovršimo.  ;)
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

FK Zeljo

#8
samo bi zelio da pitam sta je sa č, ć, ž i tako tim slovima, meni se samo pokaze kockica umjesto tih slova.

Bernard T.

Quote from: FK Zeljo on July 11, 2006, 12:03:54 PM
samo bi zelio da pitam sta je sa č, ć, ž i tako tim slovima, meni se samo pokaze kockica umjesto tih slova.

Jesi li koristio prijevod iz ovog posta? Provjeri koji codepage ti je postavljen za SMF?
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

Excalibur!

Hmm, codepage koji mi koristimo jest Windows-1250.
Usput, pošto od sada imamo i službenu podršku uklonit ću nepotpunu datoteku s prijevodom sa svog servera...

Bernard T.

Quote from: Bernard T. on July 12, 2006, 12:22:22 PM
Quote from: FK Zeljo on July 11, 2006, 12:03:54 PM
samo bi zelio da pitam sta je sa č, ć, ž i tako tim slovima, meni se samo pokaze kockica umjesto tih slova.

Jesi li koristio prijevod iz ovog posta? Provjeri koji codepage ti je postavljen za SMF?

Odgovor je ovdje.
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

tzd

Problem je sto ne smijem instalirati nikakav mod ako koristim ovaj prijevod.

Excalibur!

Zašto? Nije nikakav problem instalirati modove ako koristiš druge jezike jedino što trebaš napraviti je kopirati dio koji odgovara tom modu iz modifications.english.php u modifications.croatian.php i ujedno ga možeš prevesti...

tzd

Je ali neradi to dobro onda i javlja mi stalno neke errore u logovima grešaka.

Excalibur!

Isključi opciju javljanja grešaka... ništa ne brini... ;D

tzd2


Bernard T.

Napravi sam dodatne ispravke nekoliko greškica, te par zaostalih znakova koji nisu bili pretvoreni u entiti. Pogledajte u prvu objavu ove teme..
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

Advertisement: