Cro & Chat ?

Started by warhead, July 12, 2006, 09:12:20 AM

Previous topic - Next topic

warhead

Pozdrav, i svaka čast na trudu oko CRO.

E sada me zanima zašto izgubim iz glavnog izbornika Chat kada odaberem Croatian?

p.s. - Za chat koristim mod EveryWhereChat kojeg sam skinio sa Simple Machines.




eladio

nije da znam, ali nekako mi se cini da ces morati postimati nesto u modification."language".php, dodati neki tekstic i tako to (slicno sam ucinio ja s ad on modulom) :-[

Bernard T.

Quote from: eladio on July 12, 2006, 11:59:36 AM
nije da znam, ali nekako mi se cini da ces morati postimati nesto u modification."language".php, dodati neki tekstic i tako to (slicno sam ucinio ja s ad on modulom) :-[

Upravo tako, potrebno je prevesti dodatne stringove za taj mod, potraži stringove na stranici dotičnog moda i ubaci ih u modifications.croatian.php..

Naravno, bili bismo zahvalni da prevedeno zakačiš i objaviš ovdje za ostale korisnike  ;D
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

warhead

Kako postaviti CRO & Chat Mod?

Odgovor:

1. Ako želite instalirati Chat na svoj forum potrebno je skiniti  Integrated Chat Mod sa linka http://mods.simplemachines.org/downloads/60/integratedchat26.zip (Version 2.6 is for SMF 1.1 RC2 ONLY) i instalirat ga

2. Downlodate http://www.toplak.info/smf_1-1-rc2_croatian_FINAL.rar" i raspakirati.

3. Dodati u datoteku Modifications.croatian.php sljedeće linije koda:

$txt['chatAlt'] = 'Chat';
$txt['chatStats'] = 'Chat status';


4. Prebaciti jezik na Cro i imamo Chat & Cro.

Bernard T.

#4
Warhead, hvala što si objavio potrebne stringove...

P.S. Htio sam izvući više samoinicijative u traženju rješenja  ;D
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

warhead

Ha ha ha, pa istina da koristim Windows operativne sustave gdje se očekiva od korisnika a i od sistemca samo neki "klik" i sve riješeno, no isto tako koristim linux tako da ne ide sve na "klik" ponekad je potrebno malo aktivirati i moždanu "sivu koru" ha ha ha

Quote from: Bernard T. on July 13, 2006, 10:14:42 AM
P.S. Htio sam izvući više samoinicijative u traženju rješenja  ;D

Bernard T.

Quote from: warhead on July 13, 2006, 10:23:45 AM
Ha ha ha, pa istina da koristim Windows operativne sustave gdje se očekiva od korisnika a i od sistemca samo neki "klik" i sve riješeno, no isto tako koristim linux tako da ne ide sve na "klik" ponekad je potrebno malo aktivirati i moždanu "sivu koru" ha ha ha

haha, OK!
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

Advertisement: