Login Module (Joomla!)

Started by FK Zeljo, July 11, 2006, 11:26:59 AM

Previous topic - Next topic

FK Zeljo

pozdrav

novi sam sa ovim smf, instalirao sam smr 1.1 RC2 prije par dana, i koristim joomla, eh sada onaj module na stranici gdje se trebaju upisati podatci ima previse stvari na njemu, na koji naci se moze taj module isparaviti i izbrisati neke stvari, jer stvarno bezveze izgleda onako, evo i slika da vidite o cemu se radi.

hxxp:img102.imageshack.us/img102/4904/login2kk.jpg [nonactive]

ako moze neko da mi pomogne oko ovoga neka se javi ovdje.

hvala u naprijed.

eladio

to je login forma za joomlu, a ne za SMF koliko kuzim..

probaj naci na www.crojoomla.com ili slicnim joomla stranicama rijesenje.. ili cekaj bernarda , on SVE zna :D

FK Zeljo

Quote from: eladio on July 11, 2006, 01:28:43 PM
to je login forma za joomlu, a ne za SMF koliko kuzim..

probaj naci na hxxp:www.crojoomla.com [nonactive] ili slicnim joomla stranicama rijesenje.. ili cekaj bernarda , on SVE zna :D

ja sam spojio forum i joomlu preko Joomla-SMF bridge i sada preko te forme ulazi se i na forum i na joomlu u isto vrijeme, ali ne kontam kako da ispravim da ne pise onoliko stvari na formi.

Bernard T.

Quote from: FK Zeljo on July 11, 2006, 05:41:59 PM
Quote from: eladio on July 11, 2006, 01:28:43 PM
to je login forma za joomlu, a ne za SMF koliko kuzim..

probaj naci na www.crojoomla.com ili slicnim joomla stranicama rijesenje.. ili cekaj bernarda , on SVE zna :D

ja sam spojio forum i joomlu preko Joomla-SMF bridge i sada preko te forme ulazi se i na forum i na joomlu u isto vrijeme, ali ne kontam kako da ispravim da ne pise onoliko stvari na formi.

Lijep pozdrav FK Zeljo, dobrodošao!

Vidi, ovo o čemu ti pričaš je login modul Joomle i nema nikakve veze sa SMF-om, postavi to isto pitanje u Forumu na www.crojoomla.com i tamo će ti biti odgovoreno. Ovdje raspravljamo isključivo o SMF Forum skripti.  ;D
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

FK Zeljo

Quote from: Bernard T. on July 12, 2006, 12:25:33 PM
Quote from: FK Zeljo on July 11, 2006, 05:41:59 PM
Quote from: eladio on July 11, 2006, 01:28:43 PM
to je login forma za joomlu, a ne za SMF koliko kuzim..

probaj naci na hxxp:www.crojoomla.com [nonactive] ili slicnim joomla stranicama rijesenje.. ili cekaj bernarda , on SVE zna :D

ja sam spojio forum i joomlu preko Joomla-SMF bridge i sada preko te forme ulazi se i na forum i na joomlu u isto vrijeme, ali ne kontam kako da ispravim da ne pise onoliko stvari na formi.

Lijep pozdrav FK Zeljo, dobrodošao!

Vidi, ovo o čemu ti pričaš je login modul Joomle i nema nikakve veze sa SMF-om, postavi to isto pitanje u Forumu na hxxp:www.crojoomla.com [nonactive] i tamo će ti biti odgovoreno. Ovdje raspravljamo isključivo o SMF Forum skripti.  ;D

ok, hvala, i izvinjavam se sto sam se izjasnio na pogresnom mjestu.  :D

Bernard T.

Quote from: FK Zeljo on July 12, 2006, 01:44:23 PM
ok, hvala, i izvinjavam se sto sam se izjasnio na pogresnom mjestu.  :D

Ma nema problema, tu smo da pokažemo pravi smjer... Sva pitanja vezana uz SMF su dobro došla ;)
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

Advertisement: