Problem sa logiranjem

Started by celo43, July 16, 2006, 10:40:34 AM

Previous topic - Next topic

celo43

Imam jedan problem s smf-om naime ja sam uvijek logovan i kad se odjavim i ponovo logujem i izaberem 60 minuta on opet zauvijek ostane logovan probao sam brisati cookies ali je opet isto ali to mi nije glavni problem. Glavni problem mi je ustvari taj da nakon nekog vremena kad kliknem na ikonu admin trazi mi lozinku ja ukucam svoju koja ide i kliknem enter ali me opet vraca da kucam lozinku bez ikakvih upozorenja npr. netocna lozinika iako je tacna i tako uvijek i onda s internet exp. moram se odjaviti pa ponovo prijaviit da mogu pristupit admin dijelu dok s firefoxom uopste nije moguca odjava...

Unaprijed hvala za pomoc, Celo

zlocka

Ako sam ja dobro shvatila- ne možeš se odlogirat
Samo ti ili svi?
Ako je ovo drugo, onda u admin panelu, postavke servera isključi Rabi trajnu vezu.
Ako nije to, valjda će netko drugi znat kaj je.

celo43

pa i iskljucena mi je... ako neko ima rjesenje nek napise :-[

Bernard T.

Zaboravio si bitne stvari - koja verzija SMF?
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

celo43


Bernard T.

Zbilja čudno, nikad vidio...

Da možda ne koristiš neki SMF-Joomla/Mambo bridge koji je modificirao login forme?
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

Excalibur!

Deinstaliraj (potpuno!!!) Orstiov most zatim instaliraj posljednju verziju (1.1.5a) i ponovno podesi sve postavke...

celo43

Ne kuzim sta cu s basom onda? Ima preko 50 mb

Excalibur!

Hmm, ne znam da li si me shvatio? Ne trebaš deinstalirati Joomlu!, samo Orstiov most (bridge) - ništa se neće dogoditi s DB-om.

celo43

a kako cu ga rucno obrisati? Ne preko skripte

Excalibur!

Ne trebaš ga ručno obrisati (jedino ako uninstall ne uspije u potpunosti). Dakle, deinstaliraj komponentu, modul i mambot. U komponentu spadaju: Simple Machines Forum Registration i  SMF Bridge. U modul spada: mod_smf_login, a u mambot spada: SMF_header_include.
Prilikom instalacije instaliraš samo komponentu, a ona će automatski instalirati modul i mabot.

Advertisement: