Da se nevidi kada post promenjen

Started by vejin, June 26, 2007, 10:26:34 AM

Previous topic - Next topic

vejin

Uspeo sam da namestim da kada promenim post i unesem neke ispravke, to se nevidi. To jeste nepiše u sklopu posta kada sam ga menjao, ali sada posle updejta foruma, mi to ponovo pokazije, ali ja sad ne mogu da nađem gde to da isključim.

JovanT

Администрациони центар -> Тренутна тема -> Прикажи датум последње измене у измењеним порукама

vejin


Branko.

Najnovija verzija Disable 'last edit by....' for Administrators v 1.1 (Hides « Last Edit: by » for Admins ) za 1.1.13, 2.0 RC5
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Cola-Coca

#4
Quote from: Branko. on May 12, 2011, 05:31:43 AM
Najnovija verzija Disable 'last edit by....' for Administrators v 1.1 (Hides « Last Edit: by » for Admins ) za 1.1.13, 2.0 RC5


Branko.  pa zar nevidis kada je bilo zadnji odgovor lol :   Junio 2, 2007, 12:12:31

EDIT:
Mislim ovaj mod postoji za to :  http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=3016
ali nesvacam zasto postoji jer ima u Admin Panelu opcija za te stvari.

Kod mene to stoji ovdje:  AdminCP -->  Current Theme -->  THEMES AND SETTINGS -->  Show last modification date on modified posts   
I LOVE SMF

Branko.

Vidio sam, samo sam htio skrenuti pažnju na ovo poboljšanje a glupo mi je bilo otvarati posebnu temu za to.Žao mi je ako je ovo promašaj i neka neko obriše post.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Advertisement: