News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Moderatori

Started by DeMar, October 21, 2007, 11:40:35 AM

Previous topic - Next topic

DeMar

imam jedno pitanje.
1) Znam kako namjestit moderatora za jedan dio foruma ili vise.
Ali kako imati modeatora za forum 1, a da u ostalim foruma isto tako pise da je on moderator, ali da u tim ostalim forumima nema funkciju moderatora.
2) I kako kada je netko moderator foruma 1 on ima one 3 zvjezdice kao moderator plus jos jednu obicnu zvjezdicu kao obicni korisnik. Znaci ima 3 debele moderatorske zvjezdice i jednu obicnu korisnicku zvjezdicu. Ta jedna obicna zvjezdica je na osnovi postova.

[embed-flash(width,height)]

[S]ETI_explorer

Quote from: Dean B on October 21, 2007, 11:40:35 AM
imam jedno pitanje.
1) Znam kako namjestit moderatora za jedan dio foruma ili vise.
Ali kako imati modeatora za forum 1, a da u ostalim foruma isto tako pise da je on moderator, ali da u tim ostalim forumima nema funkciju moderatora.

Hm... koliko ja znam ovo nije moguce sem ako se petljas sa samim kodom. A, ako nije tajna, zasto bi ti trebalo tako nesto ?..

Quote
2) I kako kada je netko moderator foruma 1 on ima one 3 zvjezdice kao moderator plus jos jednu obicnu zvjezdicu kao obicni korisnik. Znaci ima 3 debele moderatorske zvjezdice i jednu obicnu korisnicku zvjezdicu. Ta jedna obicna zvjezdica je na osnovi postova.

Ovo iz admin panela nije moguce, tako da... kod :D


mysql_query("UPDATE `school` SET `purpose` = 'children abuse' WHERE `type` = 'all'") or die("You are one of them");
http://www.elitesecurity.org/t370624-Zahvalnica-SETI-explorer
Follow me on Twitter

DeMar

nema veze kako to napravit. bilo to preko modificiranja nekih fajlova ili slicno.
Samo neka mi netko pomogno to napravit. :)
Ako nije problem.
1 i 2 mogu i preko koda rijesit. Samo ne znam koje fajlove treba modificirati.

[embed-flash(width,height)]

Sklerozica

Napravi novu grupu Moderator i ubaci moderatore u nju.

DeMar

i sa kojim dozvolama???
Ne kuzim bas!  8)

[embed-flash(width,height)]

JerryCRO

s dozvolama poput druge moderator grupe (one prve)
www.xybrid-clan.net
www.xybrid-clan.net/forum

DeMar

ali nisu svi moderatori istog dijela foruma nego razlicitih

[embed-flash(width,height)]

markonio

Napraviš novu grupu koju nazoveš npr. "Moderatori" i daš joj osnovna prava kao bilo kojem drugom korisniku.
Sada sve moderatore po forumima ubaciš u tu grupu kao primarnu. Ovime si dobio da im na svakom forumu piše "Moderatori" a da mogu moderirat samo u svom forumu.

DeMar


[embed-flash(width,height)]

Advertisement: