Kişisel İkon

Started by Hoochie Coochie Man, October 29, 2007, 06:11:10 PM

Previous topic - Next topic

Hoochie Coochie Man

Mod'un orjinali

Resimde de görüldüğü gibi kullanıcı adınızın yanına bir ikon koymanıza yarar..

Siteden modun son sürümü personal_icons-2.0.2.zip'i kurun ve..

Modifications.turkish.php dosyasında
Bul:
?>

Öncesine ekle:
$txt['personal_icon_url'] = 'Kişisel İkon URL';
$txt['personalIconsEnable'] =  'Kişisel ikonların kullanılmasına izin ver?';
$txt['personalIconsMaxHeight'] = 'Maksimum kişisel ikon yüksekliği<div class="smalltext">(0 = sınır yok - önerilmemektedir)</div>';
$txt['personalIconsMaxWidth'] = 'Maksiimum kişisel ikon genişliği<div class="smalltext">(0 = sınır yok - önerilmemektedir)</div>';
$txt['permissionname_profile_personal_icon'] = 'Bir Kişisel İkon Seçin';
$txt['profile_error_personal_icon_too_large'] = 'Seçmiş olduğunuz kişisel ikon çok büyük. Maksimum ölçü ' . $modSettings['personalIconsMaxHeight'] . 'x' . $modSettings['personalIconsMaxHeight'];
$txt['profile_error_personal_icon_not_valid'] = 'Seçmiş olduğunuz kişisel ikon geçerli değil';
İnadına SMF 1.1.X

iborotti

bak bunu geliştirerek güzel şeyler yapabiliriz.
paylaştığın için sağol ;)

Hoochie Coochie Man

İnadına SMF 1.1.X

caglaruzun

seçenek olarak bunda nick'in sol tarafına koyabiliyormuyuz ikon'u ?

www.bumec.net | Paylaşım Platformu
www.simsturkiye.com | Türkiyenin Sims Fan Sitesi

Hoochie Coochie Man

İnadına SMF 1.1.X

crazymuzo1

ben bunu ekledim ama nerden seçicem iconu ?

mersindost

Düşünmek,Uygulamak ve Paylaşmak Çok güzel birşey.Yapanında,Burada Paylaşanında ellerine saglık

Ama...

Çok gereksiz birşey :) ufacık bir icon  sonuçta.orda olsa ne olur,olmasa ne olur  O:)
I Am Simple Machines Hero, Because I LOVE Simple Machines

Hoochie Coochie Man

Quote from: crazymuzo1 on January 13, 2008, 12:25:10 PM
ben bunu ekledim ama nerden seçicem iconu ?
Admin panelinden ayarları yaptıktan sonra, profilsen olması lazım..

Quote from: sevdaligul on January 13, 2008, 04:04:48 PM
emegine saglık arkadaşım

Saolasın..

İnadına SMF 1.1.X

crazymuzo1

Quote from: mersindost on January 13, 2008, 12:39:09 PM
Düşünmek,Uygulamak ve Paylaşmak Çok güzel birşey.Yapanında,Burada Paylaşanında ellerine saglık

Ama...

Çok gereksiz birşey :) ufacık bir icon  sonuçta.orda olsa ne olur,olmasa ne olur  O:)
Avatar da öyle bişi o zaman ufak bir resim orda olsa ne olur olmasa ne olur ;)

mersindost

Quote from: crazymuzo1 on January 17, 2008, 10:20:25 AM
Quote from: mersindost on January 13, 2008, 12:39:09 PM

Ama...

Avatar da öyle bişi o zaman ufak bir resim orda olsa ne olur olmasa ne olur ;)

Ama Avatarlar  istege baglı  boyutları,formatları  düzenlenebiliyor. Ama bu uygulamada ufacık bir icon koymak gerekir.Yani bu uygulamaya da  Avatardaki gibi istege baglı  boyutları,formatları  düzenlenebilme özelligi versen  gör o zaman ne hale gelir forum :)
I Am Simple Machines Hero, Because I LOVE Simple Machines

Sweet Rebel

Ya uygulamak istiyormda profilde bi türlü bulamadım ?

apolettin6

peki hocam güzel bir sorum var.ben admine moda ikonlarını otomatikman nazıl verebilirim.mesela bayan üyelerde bu ikon otomatik çıksın ? varmı böyle bir durum

Alpay

Quote from: apolettin6 on May 30, 2009, 03:53:29 PM
peki hocam güzel bir sorum var.ben admine moda ikonlarını otomatikman nazıl verebilirim.mesela bayan üyelerde bu ikon otomatik çıksın ? varmı böyle bir durum

Bu modifikasyon tam olarak söylediginize yaramıyor. Kirby 2x sürümünede güncelleyeceginide sanmıyorum.

Dediginizin olması icin modifikasyona modifikasyon yapılması gerekiyor. Sinan ın erkek ve bayanları nicki icin bir modifikasyonu vardı onun uyarlanması lazım uğraşılması gerekiyor kısacası :)

Advertisement: