Jak zrobić aby obok ilość napisanych postów było też i tematów

Started by impreza, August 08, 2013, 05:40:41 PM

Previous topic - Next topic

impreza

Jak zrobić aby obok ilość napisanych postów było też i tematów - czyli dodać jakiś kod co by też pokazywał ile dana osoba napisała różnych tematów na forum a nie tylko postów.
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

Nolt

Sprawdź zmienna która wyświetla tematy i podstaw ją analogicznie jak liczba wyświetlanych wiadomości.

impreza

Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

Nolt


impreza

Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

Nolt

Dodaj kod w miejsce które chcesz kod który jest odpowiedzialny za wyświetlanie statystyk wiadomości/wątków tutaj: http://www.simplemachines.org/community/index.php?action=profile;area=statistics;u=160062
Prościej się nie da ;)

impreza

Ta i na bank to nie będzie działać i rozwali forum jak ten kod z tej sekcji bym wziął choć nawet nie wiem który do dokładnie.
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

impreza

Jak wygląda ten kod - pod jego formułę w code napisz gdzie go wstawić w jakim pliku potem aby był pod wiadomościami

To jest prościej i fachowo bo obecnie to mielenie
Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

Nolt


W pliku Display.template.php kopiujesz ten kod:

// Show how many posts they have made.
if (!isset($context['disabled_fields']['posts']))
echo '
<li class="postcount">', $txt['member_postcount'], ': ', $message['member']['posts'], '</li>';

i wklejasz go pod spodem edytując. Próbowałem wyciągnąć kod ze statystyk ale nie wyświetla się w ogóle. Może ktoś inny będzie wiedział gdzie jest błąd. Niżej kod


// Show how many topics they have made.
if (!isset($context['num_topics']))
echo '
<li class="topicscount">', $txt['topics'], ': ', $message['member']['statPanel_topics'], '</li>';

impreza

Portal ToTemat.pl - treści w postaci artykułów i filmów tematycznych.

Nolt

Napisałem że nie działa, bo zmienna nie chce się wyświetlić dlaczego, nie wiem. Ktoś bardziej programistyczny musi to ugryźć.

Advertisement: