News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

SMF 2.0.9 / 1.1.20 bezbjednosne zakrpe

Started by Branko., October 03, 2014, 04:37:16 AM

Previous topic - Next topic

Branko.

Danas objavljeno.
Detaljnije u SMF 2.0.9 / 1.1.20 Security Patches Released

Važna napomena: Ako i dalje koristite 1.1.x verzije, imajte na umu da će ovo biti poslednji patch izdat za ovu verziju. Preporuka je da napravite nadogradnju na 2.0.9, da bi mogli da nastavite da koristite bezbjednosne nadogradnje za svoj forum. Imajte u vidu da će se podrška za 1.1.x nastaviti do finalne 2,1 verzije.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Masterd

Quote from: Branko. on October 03, 2014, 04:37:16 AM
Važna napomena: Ako i dalje koristite 1.1.x verzije, imajte na umu da će ovo biti poslednji patch izdat za ovu verziju. Preporuka je da napravite nadogradnju na 2.0.9, da bi mogli da nastavite da koristite bezbjednosne nadogradnje za svoj forum. Imajte u vidu da će se podrška za 1.1.x nastaviti do finalne 2,1 verzije.

Pritom je važno napomenuti da riječ "podrška" u ovom kontekstu označava podršku putem ovog foruma. Bilo je nekih rasprava oko toga i pojedini ljudi su zbunjeni.

Branko.

Meni je ta rasprava više djelovala kao traženje dlake u jajetu. Kao da je važno što je rečeno prije nekoliko godina. Ko je mislio, kako si i sam kazao, odavno je prešao na 2.0. Davati aktivnu podršku na tri strane je, po meni, čisto gubljenje vremena i rasipanje energije.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Founder 2008


Advertisement: