Konu içindeki profile birden fazla Rank eklemek

Started by arslanturk0687, September 24, 2015, 01:43:57 AM

Previous topic - Next topic

Erdal1

Bizim Dünyamiz - ELEKTRONIK SIGARA HAKKINDA BÜTÜN BILGILI KONULAR

arslanturk0687

Erdal1. İlgin için sağ ol; yalnız bu verdiğin mod üye isimlerini renklendirme mod'u. Dediğim bu değil.
Örneğin şu resim:

Erdal1

anladim, onu kendinde CSS ile yapabilirsin web adresin nedir ?

arslanturk0687

Erdal 7 yıl gibi bir süredir smfdeyim. Css ile nasıl yapıldığını anlatta bilelim. Web sitemi belirli kişilere söylüyorum.

Erdal1

Quote from: arslanturk0687 on September 24, 2015, 06:21:41 AM
Erdal 7 yıl gibi bir süredir smfdeyim. Css ile nasıl yapıldığını anlatta bilelim. Web sitemi belirli kişilere söylüyorum.

Resimdeki gibi Profil Alani Bölüm Alanlarinda olusuyo, Bu Bölümlere CSS ile ve Resim ekleyerek aynisini yapabilirsin.

arslanturk0687

Erdalım. O dediğin çocuk oyuncağı. Benim dediğim hakkında fikrin yok. Konuyu saptırma. Bu dediğim üye grublarıyla alakalı. Üye grubundan mesela falanca kişiyi co admin ve webmaster yaptın diyelim. Yani 2 üye grubu var o kişinin. O kişinin profiline girdimmi 2 Üye grubunun da rank resmi çıkmalı. Bunun css ile alakası ne yaw. Halen css diyorsun. O verdiğim ilk iletideki modda bile css ayarı yok. Nasıl yapıldığını göster diyorum yine css diyorsun. Yazma rica ederim. Konu sapıyor. Sayın yönetim. Bir bakın lütfen.

Erdal1

tahmin ettim zaten ;D Ben Rank yerine Renk okudum :D  sorun degil...! 8)

arslanturk0687

geçitli. aramasam bu kadar araştırma yapıp yazı yazar mıyım? ön yargılı olmayın.
deniyorum verdiklerini.

Alpay

Eğer bu son dediğinizi kurduysanız, diğerlerine ne gerek var ki buda zaten aynı işi görüyor ?

Advertisement: