News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

SMF Menüye Dügme Ekleme

Started by c a g a t a y, May 04, 2006, 04:30:41 AM

Previous topic - Next topic

NewkuL

valla o verdigin linklerde popup u anlatan bir içerik yok... Sadece buton ekleme ve yeni sayfada açabileme ben "POPUP" olarak bir sayfa açmak istiyorum...

hhhhhhh

Badboy çok güzel anlatmışsın dediklerini uygaladım ve sonuç olum lu kimse senin kadar başarılı anlatamamış ki ben anlayamamıştım bu konuyu sss kısmına koymaları lazım diğer anlatılar alakasız ve başarısızdı tekrar teşekkürler emeğine saygı lazım teşekkürler.

Badboy

Quote from: BAHADIR on May 20, 2006, 11:21:55 PM
Badboy çok güzel anlatmışsın dediklerini uygaladım ve sonuç olum lu kimse senin kadar başarılı anlatamamış ki ben anlayamamıştım bu konuyu sss kısmına koymaları lazım diğer anlatılar alakasız ve başarısızdı tekrar teşekkürler emeğine saygı lazım teşekkürler.
Teşekkür ederim arkadaşım görüşün için çok saol... ;)
Nothing is true, everything is permitted.

roLers

Quote from: Badboy on May 21, 2006, 07:27:25 AM

Badboy gerçekten güzel anlatmıssın kardeş fakat birde, şu poup olayını çözersen çok iyi olur... Bende popup ile açmak istiyorum 500x400 lük bir popup...

imtml

bende saf-yellow temasında nasıl yapcaz bu işi onu da anlatabilir misiniz?

keskem

Arkadaşlar neden popup la açmak istiyorsunuz anlamadım , artık genel olarak herkes XP kullanıyor ve XP popup ları engelliyor. Bilemiyorum ama bu isteginiz saçma geliyor bana çözümünü bulsanız bile yinede XP kullananlarda açılmayacaktır.
www.fantazihack.com

Bilinmedik Kalmasın ...

Badboy

Quote from: roLers on May 22, 2006, 10:39:19 AM

Badboy gerçekten güzel anlatmıssın kardeş fakat birde, şu poup olayını çözersen çok iyi olur... Bende popup ile açmak istiyorum 500x400 lük bir popup...

Arkadaşlar şunu deneyin bi...

Şunu bul:
<a href="http://www.siteadin.com/radyo.php">

Şunla değiştir:
<a href="http://www.siteadin.com/radyo.php" target="RadyoWindow" onClick="window.open('','RadyoWindow','height=500,width=400,toolbar=no,location=no,directories=no,status=no,menubar=no,scrollbars=no,resizable=yes');">

keal

ilk sayfada arkadaşımız güzel anlatmış sağolsun

ama o kodları nasıl bulup nasıl değiştircez.
www.solararea.net

SMF 1.1 RC2
Çöl Ateşi teması

NewkuL

Quote from: Badboy on May 25, 2006, 10:44:27 AM
Quote from: roLers on May 22, 2006, 10:39:19 AM

Arkadaşlar şunu deneyin bi...

Şunu bul:
<a href="http://www.siteadin.com/radyo.php">

Şunla değiştir:
<a href="http://www.siteadin.com/radyo.php" target="RadyoWindow" onClick="window.open('','RadyoWindow','height=500,width=400,toolbar=no,location=no,directories=no,status=no,menubar=no,scrollbars=no,resizable=yes');">

Yaptım ama şu hatayı veriyor site...

Template Parse Error!
It seems something has gone sour on the forum with the template system. This problem should only be temporary, so please come back later and try again. If you continue to see this message, please contact the administrator.

You can also try refreshing this page.

HayalTurk

Sevgili Badboy,çok güzel anlatmışsın ağzına sağlık daha ilk defa ücretli site kullanmama rağmen anladım fakat ftp'den girip söylediğin kodları buldum lakin kodları değiştiremiyorum,yazı imleci çıkmıyor yani kodları ekleyemiyorum.Ne yapmam lazım?

RuHSuZ

Ya Arkadaşlar Bunun helios Multi İçin Olanı Yokmu Çok Lazımda  >:(
Türkçe Rap

..:: DJ X ::..

Arkadaşlar Foruma Invite Modunu Kurdum. Default temada davetiye diye buton çıkıyor ama kullandığım temada çıkmıyor. O kadar uğraştım olmadı olmadı olmadı delirmek üzereyim. Içinizden anlayan varsa bana şu butonu yapabilirmia acaba

Forum Butonundan Sonra Gelecek ve Isim olarak Davetiye Gönder olacak. Tıklayınca gidilecek adres http://www.benimsitem.com/index.php?action=invite olacak.

Dosyam Ekte. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum..

Badboy

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=653 bağlantısındaki modifikasyonu kurdunuz sanırım. Eğer öyleyse

Şimdi temanızın index.template.php dosyasında;

Code (ŞUNU BULUN) Select
if (in_array($context['current_action'], array('search', 'admin', 'calendar', 'profile', 'mlist', 'register', 'login', 'help', 'pm', 'forum', 'tpadmin')))
$current_action = $context['current_action'];

Code (ŞUNUNLA DEĞİŞTİRİN) Select
if (in_array($context['current_action'], array('search', 'admin', 'calendar', 'profile', 'mlist', 'register', 'login', 'help', 'pm', 'forum', 'tpadmin', 'invite')))

Code (ŞUNU BULUN) Select
// Show the [forum] button.
echo '<li><a' , $current_action=='forum' ? ' class="chosen"' : '' , ' href="', $scripturl, '?action=forum">' , $txt['tp-forum'] , '</a></li>';

Code (ALTINA EKLEYİN) Select

// Show the [invite] button.
if (allowedTo('invite'))
global $modSettings;
echo '<li><a' , $current_action=='invite' ? ' class="chosen"' : '' , ' href="', $scripturl, '?action=invite">' , (!empty($modSettings['invite_menu_title']) ? $modSettings['invite_menu_title'] : $txt['invite_title']) , '</a></li>';

Badboy şimdi oldu işte çok teşekkür ederim sağol dostum.

Birde şunu sorayım. Mesela ben site için bir sayfa yaptım ve bu sayfaya gidilebilmesiiçin buton yapmak istiyorum. onu nasıl yapabilirim.

Badboy

Mesela diyelim seninsayfan.php diye bir sayfanız var veya farklı adrese yönlendireceksiniz.

index.template.php dosyasında;

Code (ŞUNU BULUN) Select
if (in_array($context['current_action'], array('search', 'admin', 'calendar', 'profile', 'mlist', 'register', 'login', 'help', 'pm', 'forum', 'tpadmin', 'invite')))

Code (ŞUNUNLA DEĞİŞTİRİN) Select
if (in_array($context['current_action'], array('search', 'admin', 'calendar', 'profile', 'mlist', 'register', 'login', 'help', 'pm', 'forum', 'tpadmin', 'invite', 'seninsayfan')))

Code (ŞUNU BULUN) Select
// Show the [forum] button.
echo '<li><a' , $current_action=='forum' ? ' class="chosen"' : '' , ' href="', $scripturl, '?action=forum">' , $txt['tp-forum'] , '</a></li>';

Code (ALTINA veya ÜSTÜNE EKLEYİN) Select

// Show the [seninsayfan] button.
echo '<li><a' , $current_action=='seninsayfan' ? ' class="chosen"' : '' , ' href="seninsayfan_adresi">seninsayfan_aciklamasi</a></li>';

Yukarıda seninsayfan, seninsayfan_adresi ve seninsayfan_aciklamasi kısımlarını kendinize göre düzenleyin tamamdır.

Badboy çok sağol dostum sorunu giderdim şükür. teşekkür ederim.

Advertisement: