News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Off Topic - Svaštara

Started by Dzonny, December 21, 2010, 03:56:01 PM

Previous topic - Next topic

Mikasa

Quote from: ▓▒RapidBelgrade▒▓ on July 10, 2011, 11:06:22 AM
ja sa bazena....    ovo je pakao.. aaaaaaaaaaaaaaaa
Pricaj mi nesto ... Ja sam jos u Vojvodini u ravnici tamo kad upenke sunce bolje ne izlazi iz stana :D

Dzonny

I ja danas malo otiđoh do bazena, inače pakao danas, baš je topao dan...

Mihac™

Pozdrav ekipa, ,eto da ne kažete da perem samo ong gamera, odlučio sam oprati i feline koja nikako ne priznaje svoje greške i svi su sa SMF-a krivi osim nje . možete pratiti ovdje ako vam se da http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=266721.msg3106047#msg3106047

"kad budala postavi neko glupo pitanje ni deset mudraca ne može na njega odgovoriti "

holodoc

Quote from: Mihac™ on July 11, 2011, 03:05:29 AM
Pozdrav ekipa, ,eto da ne kažete da perem samo ong gamera, odlučio sam oprati i feline koja nikako ne priznaje svoje greške i svi su sa SMF-a krivi osim nje . možete pratiti ovdje ako vam se da http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=266721.msg3106047#msg3106047

"Fear is the path to the Dark side... Fear leads to anger... Anger leads to hate... Hate leads to suffering..."  ;)

Mihac™

Quote from: holodoc on July 11, 2011, 04:17:59 AM
"Fear is the path to the Dark side... Fear leads to anger... Anger leads to hate... Hate leads to suffering..."  ;)

Hmmmm. i šta je pjesnik htio napisati s ovime "Strah je put na tamnu stranu ... Strah vodi u bijes ... Ljutnja dovodi do mržnje ... Mržnja dovodi do patnje ..." ;)

"kad budala postavi neko glupo pitanje ni deset mudraca ne može na njega odgovoriti "

Mikasa

Mihac ja primetim da si ti dosao vamo samo da bi ponizivao nekoga... Kao neko malo dete koje se svajda npr ovako: http://www.youtube.com/watch?v=OSyRmd-R5RY

Mihac™

Quote from: _David_ on July 11, 2011, 05:33:21 AM
Mihac ja primetim da si ti dosao vamo samo da bi ponizivao nekoga... Kao neko malo dete koje se svajda npr ovako:
a gdje ti to primjetiš? Koliko ja vidim da samo napišem istinu za razne prevarante koji su se uglazbili na SMF forumu.
Također vidim da sam sa svakom svojom napisanom riječi 100% u pravu i za sve imam čvrste dokaze, ,a vi kao ti ili neki treći i dalje piskarajte o milionima kobasica u error logovima zbog pogrešnih modifikacija i provodite dane i dane čekajući neki suvisli odgovor.

"kad budala postavi neko glupo pitanje ni deset mudraca ne može na njega odgovoriti "

Cola-Coca

Quote from: Mihac™ on July 11, 2011, 06:06:27 AM
Quote from: _David_ on July 11, 2011, 05:33:21 AM
Mihac ja primetim da si ti dosao vamo samo da bi ponizivao nekoga... Kao neko malo dete koje se svajda npr ovako:
a gdje ti to primjetiš? Koliko ja vidim da samo napišem istinu za razne prevarante koji su se uglazbili na SMF forumu.
Također vidim da sam sa svakom svojom napisanom riječi 100% u pravu i za sve imam čvrste dokaze, ,a vi kao ti ili neki treći i dalje piskarajte o milionima kobasica u error logovima zbog pogrešnih modifikacija i provodite dane i dane čekajući neki suvisli odgovor.

+1
I LOVE SMF

holodoc

Quote from: Mihac™ on July 11, 2011, 04:48:58 AMHmmmm. i šta je pjesnik htio napisati s ovime "Strah je put na tamnu stranu ... Strah vodi u bijes ... Ljutnja dovodi do mržnje ... Mržnja dovodi do patnje ..." ;)
Pa dobro zar ovde nema ama baš nikoga da je prepoznao citirani tekst? :) Slabo SciFi i tako to današnju omladinu interesuju samo žemske, seks, droga i Bodiroga :D

Htedoh reći nema potrebe da se toliko nerviraš. Ako imaš problema sa nekom SMF modifikacijom ili njenim autorom jednostavno ostavi svoje komentare u temi modifikacije ili kontaktiraj autora ako je u pitanju neki spor koji možda može da se reši na taj način. Nema potrebe da izigravaš krstaša na ličnom pohodu da istrebiš kukolj iz žita i da spamuješ svaku temu na koju naletiš time kako je taj i taj autor uradio nešto loše ili kako mu modifikacija ne radi itd :)

Mikasa

Quote from: holodoc on July 11, 2011, 11:24:48 AM
Quote from: Mihac™ on July 11, 2011, 04:48:58 AMHmmmm. i šta je pjesnik htio napisati s ovime "Strah je put na tamnu stranu ... Strah vodi u bijes ... Ljutnja dovodi do mržnje ... Mržnja dovodi do patnje ..." ;)
Pa dobro zar ovde nema ama baš nikoga da je prepoznao citirani tekst? :) Slabo SciFi i tako to današnju omladinu interesuju samo žemske, seks, droga i Bodiroga :D

Htedoh reći nema potrebe da se toliko nerviraš. Ako imaš problema sa nekom SMF modifikacijom ili njenim autorom jednostavno ostavi svoje komentare u temi modifikacije ili kontaktiraj autora ako je u pitanju neki spor koji možda može da se reši na taj način. Nema potrebe da izigravaš krstaša na ličnom pohodu da istrebiš kukolj iz žita i da spamuješ svaku temu na koju naletiš time kako je taj i taj autor uradio nešto loše ili kako mu modifikacija ne radi itd :)
+ Bezbroj...


Kako je vruce O.o

Mihac™

Quote from: holodoc on July 11, 2011, 11:24:48 AM
svaku temu na koju naletiš time kako je taj i taj autor uradio nešto loše ili kako mu modifikacija ne radi itd :)
Hmmmm, ja spamam temu ili je ovo svaštara???????
Što bi onda trebali značiti skoro svi ovi postovi? Konkretno ništa jel' tako? Tako je.
Da li bih se trebao poklopiti po ušima i gledati kako pojedinci od vas i od mene rade majmuna? Neeee, ja nisam takav tip i onoga tko iz drugih radi majmune toga javno prozovem s dokazima i onda drugi vide da to nije baš tako i ne nasjedaju više.
Mslim da je velika pomoć ako se otktiju neke greške, no i vidljivo mi je da jako veliki dio ljudi ne da ne poznaje engleski jezik, nego ga ne zna uopće, a zatim ne da ne zna kako da šta potrži, nego pojma nema o SMF modifikacjama, pa zašto onda ne bih pomogao ljudima?
Zato jer si ti sebičan ili zato da pustim ljude neka se pate....
Pomoći ću svakome i još jedno da znaš da ovdje nema niti ijedne jedine modifikacije koja se ne preklapa u nekom segmentu s drugom modifikacjom.
Dokaz???
Isprobaj moj forum i reci sam javno koliko je brz i koliko mogućnosti ima , a onda ću ti dati pristup da vidiš da nikada nemam niti ijedan jedini error log. Eto sada možeš i dalje nastaviti pljuckati, ,a ja odoh na pišanje da imam mjesta za treće pivo :)

"kad budala postavi neko glupo pitanje ni deset mudraca ne može na njega odgovoriti "

Cola-Coca

Quote from: Mihac™ on July 11, 2011, 11:46:12 AM
Quote from: holodoc on July 11, 2011, 11:24:48 AM
svaku temu na koju naletiš time kako je taj i taj autor uradio nešto loše ili kako mu modifikacija ne radi itd :)
Hmmmm, ja spamam temu ili je ovo svaštara???????
Što bi onda trebali značiti skoro svi ovi postovi? Konkretno ništa jel' tako? Tako je.
Da li bih se trebao poklopiti po ušima i gledati kako pojedinci od vas i od mene rade majmuna? Neeee, ja nisam takav tip i onoga tko iz drugih radi majmune toga javno prozovem s dokazima i onda drugi vide da to nije baš tako i ne nasjedaju više.
Mslim da je velika pomoć ako se otktiju neke greške, no i vidljivo mi je da jako veliki dio ljudi ne da ne poznaje engleski jezik, nego ga ne zna uopće, a zatim ne da ne zna kako da šta potrži, nego pojma nema o SMF modifikacjama, pa zašto onda ne bih pomogao ljudima?
Zato jer si ti sebičan ili zato da pustim ljude neka se pate....
Pomoći ću svakome i još jedno da znaš da ovdje nema niti ijedne jedine modifikacije koja se ne preklapa u nekom segmentu s drugom modifikacjom.
Dokaz???
Isprobaj moj forum i reci sam javno koliko je brz i koliko mogućnosti ima , a onda ću ti dati pristup da vidiš da nikada nemam niti ijedan jedini error log. Eto sada možeš i dalje nastaviti pljuckati, ,a ja odoh na pišanje da imam mjesta za treće pivo :)

Mihac ja te razumjem u potpunosti i prije par dana sam citao i znam tocno o cemu se radi tj . znam detalje i od mene imas podrsku. Taj i taj autor te je jednom optuzio da si mu ti ukrao neki mod itd itd ... dok uopce nije to bila istina. Znaci od mene "Samo Naprijed" i takvim idiotima treba stat na rep. 
I LOVE SMF

Mihac™

#3552
@steven80
Da , ali sada i Feline od Porta;X-a kojoj sam ukazao nekoliko desetaka pogreški isto trabunja i apsolutno su joj svi krivi, a i tamo je kod sebe pljuvala po timu SMF-a da pojma nemaju dok je istina sasvim drugačija i prvo je sve srušila dok je radila prepravke na noviju verziju pa se počelo preklapati s Arca medijom koju je nazvala da je najobičnije sranje, zatim se to preklapalo s copyrigtom od nje, pa zatim joj ne rdi ESF dok drugi rade normalno, pa,zatim nemreš dodati nijednu jedinu stranicu na dodaj novi blok i ona opet krivi SMF i korisnike da imaju cookie i krici preglednik, ,a onda sam joj dokazao na nekoliko različitih operativnih sustava da laže i priložio joj slike i ispravke njezinih grešaka i sada da ona ispadne kul frajla najlakše je levatiti neznalice i mene blokirati, no eto tu se prešla do daske pošto sam osoba koja je u stanju istjerati mak na konac i držati konac napetim da mak ne ispadne.

Prati tamo temu i vidjeti ćeš da je čak makivala svoje linkove koje sam postavio jer ju isti kompromitiraju, no na mom forumu nemre maknuti ništa i prava vlasnštva nad njenim portalom? Ha ha ha,  pa 85% toga sam morao izmijeniti da bi to radilo kako spada i onda je taj portal moj, a ne njezin. Tema je moja, sve modifikacije su isključivo moje i naravno lud bih bio da nisam koristio neke osnove koje su mi se ovdje pružale besplatno i to sam samo usavršio, baš kao recimo japanci.

Uostalom Steven imaš od onog autora kao i svi ostali link na njegovu stranicu i isto tako na moju ( tu u potpisu) i vidjeti ćeš da sam sinhroniziran sa pet društvenih mreža i da nema tu ništa njegovoga ali i da nema niti ijedne jedine greške u bilo čemu dok kod njega ima milion grešaka kao i na ovom facebook modu koji te traži da si otvoriš aplikaciju na facebooku ( baš mi ju se otvara)

da ne zaboravim, Feline je ukrala od SimpleSEF skoro sve kodove i prepravila ih na svoje, a to se jako dobro vidi i sada pljuje po vlasniku SimpleSEF-a da je nesposoban. Pitam se da li uopće izgleda na žensko i liči li nečemu ili joj fali muškarac, a možda je i ona koja se kod nas šetkara sa šarenim balonima pa je to pomalo i razumljivo...hi hi hi

"kad budala postavi neko glupo pitanje ni deset mudraca ne može na njega odgovoriti "

Dzonny

Mihac.
Najpre bi ti preporučio da smiriš strasti malo, i opustiš se.
Treba izgurati pravdu na videlo, ali to je moguće i bez teških reči i agresivnosti.

Da li imaš dokaze da je dotična "pljuvala po smf timu"?
Da li greške koje navodiš da postoje u error logu nastaju na svežoj instalaciji smfa?
Da li si mirno ukazao na iste dotičnoj, bez napadanja i ružnih reči najpre?
Koji portal koristiš na svom sajtu?

Mihac™

#3554
imam dokaze đoni, pa kako nebih imao.
Greške na SMF-u ne postoje apsolutno nikakve, a prvo sam instalirao na pod domeni novu instalaciju da mi ne prdne forum kako to zna biti, naravno osim jednog nedovršenog </ul> koji je stalnoo i tu sada neotklonjen.

Zatim sam postavio njezinu instalaciju koja je pokazivala milion i osamsto grešaka, te sam kod nje lijepo i smireno istoj objasnio da mi se dešava da ne vidim dodavanje blokova ( imaš poveznice na njezin portal tamo).
Obnda je ista napisala da je to glupo programiranje od SMF tima i da nije css u redu i još je to citirala šta se trba izmjeniti ( hebate k'o da sam djete i da nemam pojma) onda sam joj dokazao da to m+nije istina i da njezin form i margine nisu u redu i to sam ispravio.
Zatim sam se žalio jer joj SEF nije radio kako treba i povratni link od facenooka nije vodio nigdje ( grešku sam joj otklonio( a ona mi je rekla da prestanem pisati jer će me banirati.
Zatim sam napisao da je SimpleSEF savršeno u redu ( a ona je maznula šprancu od njega) i da nemam nikakve greške sa simple SEF-om, no međutim Simple SEF preklapa njezina autorska prava dolje ( probaj sam pa ćeš vidjeti) i ona se uzjogunila i prijeti mi tužbom.
Ma znaš šta, ,dođe mi da ju uhvatim i zakrenem joj vratom. Kako ju nije stid lagati.
Imaš kod mene na forumu dosta dokaza o njoj, a sada ću probati povući s internet privremene memorije jer je veliki dio obrisala i ostale podatke gdje pljuje doslovce i po Aeva media da je to glupost koja ne vrijedi ničemu ( to još stoji kod nje) kao i po slimedime ili tako nekako jse zove nick, nemrem se sad sjetiti hebiga.
Uostalom ako imaš volje moćžemo i preko PM, a možemo i javno, ,jer mi je dosta takvih osoba koji nas smatraju idiotima i glupanima.

BTW: koristim njezin predzadnji Portal  kojega sam skoro cijeloga morao ispravljati jer se preklapa sa jako puno toga na SMF-20

Ako hoćeš pomozi mi da izguramo nepravdu u smeće i pravdu na vidjelo. Samome mi je teško,  no i ne neostvarivo.

"kad budala postavi neko glupo pitanje ni deset mudraca ne može na njega odgovoriti "

Mihac™

#3555
Aha ne daje podršku za Simple SEf a maznula je največi dio od njega
http://portamx.com/1373/portamx-dont-support-the-simplesef-mod/

da se razumijemo taj mod ne radi kod mene apsolutno niti jednu jedinu grešku i krivo mi je da se ona tako odnosi prema čovjeku s čijom sam modifikacijom ja zadovoljan a vjerujem i jako puno drugih


"Ahhh .. Yes now I see what you mean.
I have looked at this and I find very ugly css definitions in the SMF index.css  :o
But .. as every time ... I have a fix for that "
http://portamx.com/2533/manager-block-is-not-working-well/msg14535/#msg14535
Pa mislim  da definicija css-a u SMF-u niti je ružna niti je nesvsishodna kao njezino programiranje s milion i osamsto grešaka.

"kad budala postavi neko glupo pitanje ni deset mudraca ne može na njega odgovoriti "

Mihac™

eto sada sam i obavijestio  OVDJE čovjeka o tome kako Feline optužuje bez ijednog jedinog dokaza. Da vidi samo naše lopove kako to izgleda onda bi isti tren zašutjela...čudno neko žensko

"kad budala postavi neko glupo pitanje ni deset mudraca ne može na njega odgovoriti "

holodoc

@Mihac™

Zašto misliš da su autori modifikacija na SMF-u toliko bespomoćni da ne mogu da dobiju zadovoljenje pravde bez pomoći sa strane? :)

Ukoliko je došlo do zloupotrebe ("pozajmljivanja" bez pitanja ili nečeg sličnog) na oštećenom autoru je da kontaktira SMF tim ako se modifikacija nalazi na listi zvanično podržanih SMF modifikacija.

Uz svo dužno poštovanje ali nije na tebi da izigravaš drvenog advokata u ovakvim situacijama a posebno ne da iznosiš tako teške reči za koje su verovatno kriva tri piva na 35+ stepeni ;)

Iskuliraj malo i sačekaj da alkohol ispari iz krvotoka pa onda hladne glave ako i dalje misliš da treba lično da učestvuješ u sporu lepo sve svoje komentare iznesi nekome ko je za to nasležan (autori modifikacija i SMF tim u ovom slučaju). Od postovanja sadržaja koji se verovatno u nekim tačkama graniči sa klevetom nećeš imati nikakve koristi veruj mi ;) Na kraju krajeva ti ne možeš znati da dotični autori možda ne sarađuju na neki način ili imaju neku vrstu internog dogovora. Iskuliraj i jednostavno po srpski rečeno "gledaj svoja posla i uživaj" :)

Dzonny

Da se razumemo, ona je u timu sa razlogom. Čak i ako je napravila grešku koja uzrokuje greške koje navodiš - ona je čovek kao i svi mi, a ljudi greše. Imaj ipak malo razumevanja, jer portal kao taj nije uopšte "mali" mod. Inače, mod je odobren 2008 godine, i tada nije uzrokovao nikakve greške, a nove verzije tog moda se ne proveravaju od strane tima. Stoga, moj je predlog da, ukoliko si siguran da greška postoji (ovo kažem jer nisam testirao) koristiš opciju prijave moda "File a security report on this mod" što će rezultirati time da će mod biti ponovo ubačen u proces pregleda, i ako se ustanove problemi mod će biti uklonjen sa liste ovde na sajtu.

Ukoliko stignem rado bi se pozabavio testiranjem moda, ali mi pre toga moraš reći koju si tačno verziju moda koristio kada si pronašao greške, kao i to na kojoj si verziji smfa tu verziju instalirao. (priloži link za download date verzije moda)

Što se tiče korišćenja simpleSEF kodova u njenom portalu, možda je dobijena dozvola od autora moda da kodove iskoristi kod sebe na portalu? Ta opcija nije uopšte isključena.

Mihac™

Halooo, ,jel' ti čitaš da je ona mene optužila da sam joj maknuo autorsdka prava, a modifikacija koja je ovdje i koja radi OK se preklopila preko njezine koju svaki drugi dan mjenja. Naravno da je na meno da to rješim jer dira mene i mene optužuje za nešto što nisam kriv.
Uostalom šta se ti petljaš???

"kad budala postavi neko glupo pitanje ni deset mudraca ne može na njega odgovoriti "

Advertisement: