Problem sa Custom BBCode

Started by Misa95, August 29, 2011, 04:11:55 PM

Previous topic - Next topic

Misa95

Ovako. Imao sam na forumu Custom BBCode mod i sve je radilo do juce. Probao sam da promenim postojece slicice na novije i kada sam stisnuo sacuvaj, pojavila se greska:

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home/ultrafor/public_html/Sources/Subs.php on line 1766

Obrisao sam rucno taj mod (kao sto mi je Steven80 rekao) i forum je proradio. Ali sada imam drugi problem. Kada instaliram opet taj mod, pojavljuje se ista greska i cim ga obrisem (rucno, posto ne mogu nigde da udjem) sve radi normalno. Taj mod mi je potreban posto mi je forum "warez" i trebaju mi slicice za download, password itd.  Ne znam sta se desilo, ali znam da je mod pre savrseno radio. Jel moze neko da mi pomogne? Molim vas, hitno mi je!
Forum je trenutno na modu odrzavanja bas zbog toga, i ako to ne popravim ostacu bez foruma :(

Skipper.

Šta da ti kažem. Ostaćeš bez foruma.
Daj link do moda.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

▓▒RapidBelgrade▒▓

za to sto ti oces ne treba ti mod      stavi slicice kao smajlice i to je to.... 

a ako oces kao kod mene  onda 10$ mislim da je sasvim korekta cena  ....   ;D



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Skipper.

Žao mi je Rapide što ću ovo reći ali ti nemaš forum  ;D
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Misa95


Skipper.

Parsuj mod za tvoju verziju foruma i probaj ručno da ga instaliraš.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Branko.

Quote from: Misa95 on August 29, 2011, 04:11:55 PM...Ne znam sta se desilo, ali znam da je mod pre savrseno radio. Jel moze neko da mi pomogne? Molim vas, hitno mi je!
Forum je trenutno na modu odrzavanja bas zbog toga, i ako to ne popravim ostacu bez foruma :(
To što taj mod pravi probleme nije razlog da potpuno isključiš forum, a ako ostaneš bez foruma prije će to biti zbog neracionalnog razmišljanja i postupanja.Ne znam kako ti je taj mod prije savršeno radio a sad neće?Uostalom RapidB. ti je dao konkretan predlog tako da je šteta da ti umjesto foruma stoji onakav tekst.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

▓▒RapidBelgrade▒▓




My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Misa95

#8
Mod sam instalirao rucno, i opet nece. Opet pokazuje istu gresku!

Branko.

Pa kad neće zaboravi ga...Rekoh ti da ti je dobar predlog dao Rapid.B a ako ti ni to ne rješava problem onda onih 10$ zaista nije puno (jedna tura pića u kafiću   ;D )
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Misa95

A kako da mu platim? I nemam dolare, imam samo evre :D

Skipper.

Pretovriš u $ i uplatiš mu  ;D
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Branko.

To je najmanji problem...čuj se s RapidB. i dogovori valutu (prima on i evriće).Kad si već riješio da dotjeraš forum to ti je najkraći i najbezbolniji put.Malo mu pregledaj one njegove kerefeke i naći ćeš 100% još nešto korisno za tebe pa dogovaraj "u paketu" posao.
Dobiješ i logistiku od njega, samo mu ne daj passove od cp,ftp, foruma i telefon od cure i "bezbjedan" si  :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Misa95


Advertisement: