News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

Prestavi se !!!

Started by sikoz, August 09, 2010, 08:38:09 AM

Previous topic - Next topic

sikoz

Ima li gde neki mod (trzazio i nisam nasa) da kad se uclani neki user na forum pa da mora se obavezno prestavit da bi mogao pregledat forum?

rocknroller

Quote from: sikoz on August 09, 2010, 08:38:09 AM
Ima li gde neki mod (trzazio i nisam nasa) da kad se uclani neki user na forum pa da mora se obavezno prestavit da bi mogao pregledat forum?

Napraviš grupu koja se bazira na broju postova 1, i staviš da ta grupa vidi samo bord za predstavljanje, i neće imati drugog izbora.

sikoz

Quote from: rocknroller on August 09, 2010, 09:11:27 AM
Quote from: sikoz on August 09, 2010, 08:38:09 AM
Ima li gde neki mod (trzazio i nisam nasa) da kad se uclani neki user na forum pa da mora se obavezno prestavit da bi mogao pregledat forum?

Napraviš grupu koja se bazira na broju postova 1, i staviš da ta grupa vidi samo bord za predstavljanje, i neće imati drugog izbora.

Znam za tu opciju slicna je tome sto trazim. Hteo bi vise da je neki mod konkretni ako postoji.

Bob Marley

Postoji mod koji kada se novi clan registruje automatski otvara topic u preodredjenom bordu sa porukom dobrodoslice za novog clana. Samo ne mogu da se setim kako se taj mod zove.

bockonocode

Quote from: Bob Marley on August 09, 2010, 09:44:30 AM
Postoji mod koji kada se novi clan registruje automatski otvara topic u preodredjenom bordu sa porukom dobrodoslice za novog clana. Samo ne mogu da se setim kako se taj mod zove.

to je ovaj valjda:

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=789

Bob Marley

@ bockonocode da bas to :) Nije konkretno sto sikoz trazi ali mislim da ne postoji pribliznije nista od modova za to sto on trazi.

Masterd

Da, taj mod je veoma koristan.

Cola-Coca

Quote from: Masterd on August 10, 2010, 09:14:42 AM
Da, taj mod je veoma koristan.

Ovaj mod "Welcome topic mod" ( http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=789 )
Meni izgleda skroz bezveze, radi toga kad se neko uclani na forum nevodi ga u kategoriju koju si izabrao vec
samo napravi topic u toj kategoriji a user koji se tek uclanio i netreba na njega odgovorit.

Bez veze !
I LOVE SMF

Advertisement: